USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Колишній мер Луцька очолив «Волиньстандартметрологію»

14 Січня 2017 14:07
Колишнього Луцького міського голову Богдана Шибу призначили керівником державного підприємства.

Про це «Волинській правді» стало відомо з власних джерел.

Так, наказом першого віце-прем`єр-міністра - міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва колишнього Луцького міського голову Богдана Шибу призначено керівником державного підприємства «Волиньстандартметрологія».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
дідо Показати IP 14 Січня 2017 14:17
Шиба повісив 200 мільйонів боргу кредитами на Луцьк, якби не Романюк ,то місто було б банкротом. Тепер буде розвалювати держпідприємсто.
Зайчик до дідо Показати IP 14 Січня 2017 15:28
Вже скільки романюк " стирчить " бюджету,то нам хіба третину відомо)
123 до дідо Показати IP 14 Січня 2017 15:50
Якби Буратін разом з посіпаками менше би крав - навіть ці сумнівні мільйони рази 2 би вже виплатили!
Мешканець Показати IP 14 Січня 2017 14:25
Взагалі цю структуру потрібно розігнати і давно,бо це розсадник для корупції.Але для Шиби це буде "рибне"місце.
123 Показати IP 14 Січня 2017 14:26
Они там вообще рехнулись?
Вацык Показати IP 14 Січня 2017 14:40
свиней пасти!
Мешканець Показати IP 14 Січня 2017 14:52
Це при Шибі брали в лізинг ці нікчемні сині "15" маршрутки,гроші вже повернули?
Ух.. Показати IP 14 Січня 2017 14:56
Напевне немає порядних людей у Луцьку,та й по всій Україні кадрова політика однакова...
SS до Ух.. Показати IP 15 Січня 2017 16:16
Тепег метгогогія загамшішає
Анонім до SS Показати IP 15 Січня 2017 17:15
не загамнішає, а стане гамнішою
ЗМІ Показати IP 14 Січня 2017 15:15
Шиба - це енциклопедія. Покійний Клімчук з прохання свого висуванця Блаженчука колись в це крісло всадив Ханзерука - людину вкрай тупу, неграмотну, брутальну, сіру, як куріпка. Коротше - гоголівського самодура на кшалт Собакевича. І це після повного розвалу спирто-горілчаного комбінату. То на цьому майже трагічному фоні Богдан Шиба буде виглядати як польський Бальцерович.
Петро до ЗМІ Показати IP 14 Січня 2017 16:45
Згідний на сто відсотків !!!
Він до ЗМІ Показати IP 14 Січня 2017 19:38
Погано орієнтуєтесь,після спиртзаводу він був нач.УКБ в ОДА при Б.П.,непоганим до речі начальником.В стандарти попав при Бондарю кажеться.
777 Показати IP 14 Січня 2017 15:17
Абсолютно ненужная организация, собирают деньги, ни черта не делают и ни за что не отвечают. Вот теперь и руководителя такого же им назначили.
555 до 777 Показати IP 14 Січня 2017 16:51
Така, як твоя організація, ти теж не х...а не робиш.
Лучанка Показати IP 14 Січня 2017 17:06
777, самому не противно від сказаного. Вам не важко жити серед нормальних людей
Волга Волга Показати IP 14 Січня 2017 18:01
Дайте мне балалаечную фабрику! Шиба -матеріалізація усього гайіршого що нажаль є у нашого народу.
Пасажир Показати IP 14 Січня 2017 18:19
Від призначень в держструктури просто шок. Шиба останні кілька років, якщо не помиляюсь, взагалі ні в чких структурахи не працював. Тим більше наврят він спец в сфері даного підприємства навіть для посади рядового спеціаліста, нп говорячи про керівника.
Дідо Показати IP 14 Січня 2017 19:12
Його місце в тюрьмі!
Никонор Показати IP 14 Січня 2017 20:40
О Господи, Шиба скрізь, де можна поживитись, а фірма ця нафіг нікому не треба, зарплати там величезні і ніхто ні фіга не робить, так собі, роблять видимість.
Клаус Показати IP 14 Січня 2017 21:02
Хочу нагадати крилату фразу цього діяча - " Лучани починають жити все гавніше та гавніше" !!! Оце істину глаголить!!
Великий Брат Показати IP 14 Січня 2017 21:06
За часів Шиби місто розвивалося... був побудований Kromberg & Schubert (дав гарантії інвесторам) Малий/Середній бізнес відчував себе в спокої, тому і розвивався. Банально комунальники працювали нормально (місто прибиралося... вивозили сміття вчасно), Безпредела з мафами/ларьками не було.
----- Показати IP 14 Січня 2017 21:56
Цікаво чи є в Шиби "відповідна" до ціеї посади освіта ???
Лучани до ----- Показати IP 14 Січня 2017 22:21
Вітаемо Б.П. на посаді.
Знаю до ----- Показати IP 15 Січня 2017 10:38
Тепер відповідної освіти не потрібно, головне, щоб бути кумом,кумою, братом, сестрою, сватом..,коханкою..,сра....лизом.
Анонім до Знаю Показати IP 15 Січня 2017 17:19
при союзі це називалось "свой чєловєк", старі камуняки раманюк і чунчик інакше працювати не вміють
ШЕФ Показати IP 14 Січня 2017 22:40
ще одне безглузде кадрове рішення.