USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Колишній перший заступник голови Волинської ОДА буде судитись через звільнення

29 Квітня 2020 13:24
Перший заступник голови Волинської ОДА Леонід Кирильчук при прийомі на роботу написав заяву на звільнення без дати, а тому своє звільнення вважає незаконним.

Про це він сказав в коментарі ІА «Конкурент».

Експосадовець зазначив, що перед призначенням на посаду, йому запропонували написати заяву на звільнення за згодою сторін без вказання дати:

«Я не заперечував, бо й не вірив, що так швидко заявою скористаються. Конфліктів за цей місяць моєї роботи не було: ні з головою ОДА, ні з колегами. Тому для мене було дивним, коли вчора після обіду принесли ту заяву та розпорядження голови для ознайомлення».

Зі слів Кирильчука, причину звільнення йому не пояснили. Він же планує поновитися на посаді через суд.

«Разом зі своїм адвокатом готую позов до ОДА», – зазначив експосадовець.

Зазначимо, що аналогічним чином у той же день звільнили і заступницю голови Волинської ОДА Світлану Мишковець.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Є питання ! Показати IP 29 Квітня 2020 14:01
Льоня, ти з ким сів за стіл в карти грати ? Допустив раз помилку, спокусився , змалодушнічав , дав себе розвести і виставив на посміховисько - то не роби то вдруге ! Треба було думати раніше . А то ти тепер такий мудрий, як моя жінка взавтра ! Розумні люди знають, як вийти із складної ситуації, а мудрі люди в таку ситуацію не попадають !
Є відповіді ! до Є питання ! Показати IP 29 Квітня 2020 22:25
о , експерти підтягнулися...
Курям на сміх Показати IP 29 Квітня 2020 14:12
Ти шо кажеш ? Хто і чого тобі має пояснювати причину звільнення ? Ти ж сам в своїй заяві слізно просив і написав чітко чорним і по білому : за згодою сторін ! От вони на твоє слізне прохання таку згоду і дали ! Так шо тепер п'юрко їм в одному місці запалиш ! Раніше головою треба було думати !
Олександр Показати IP 29 Квітня 2020 15:22
Цікаво, як писати заяви без дати, то він герой, а як відповідати за це - то паєнька. Купа ба**нів! Як ви вже остогидлти на тілі України
777 Показати IP 29 Квітня 2020 15:52
веселый парень,да и юрист его тоже.сам признается ,чт о написал заявление,сам указал там причину,какой суд ,божий разве что...
Всім Показати IP 29 Квітня 2020 16:38
Не лох знову отпимає по зубах ! Вітаю його !
скептик Показати IP 29 Квітня 2020 17:51
я поражаюсь які де**ли працюють у владі
Мудрий Показати IP 30 Квітня 2020 05:29
Ха-ха, позиватись він буде, а нічого, що вже пенсіонер, чи так знову до корита захотілося, ні стида, ні совісті.
Не дуже до Мудрий Показати IP 30 Квітня 2020 13:52
краще пенсіонер, досвідчений і свій, ніж погуляйка і компанія з Луганська, не знаходите?
Суддя Дреддд Показати IP 30 Квітня 2020 10:55
А чому б не посудитись, погодитись та отримати заробітну плату за незаконне звільнення. Але це не той випадок-на пенсію і всього!