USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

«Була заява без дати, причин не пояснили», – Мишковець про звільнення з посади заступника голови ОДА

28 Квітня 2020 18:22
Ексзаступниця голови Волинської ОДА Світлана Мишковець була звільнена за згодою сторін, але заява на звільнення була написана ще раніше.

Про це вона повідомила в коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини. На запитання про те, чи висловлювали їй претензії щодо її роботи і чи пояснювали причину звільнення ексчиновниця відповіла, що ні.

«Була написана заява про звільнення за згодою сторін, без дати. Сьогодні мене з нею ознайомили», – пояснила вона.

На своїй сторінці у фейсбуці Світлана Мишковець подякувала всім за співпрацю та підтвердила факт звільнення.

«Шановні мої освітяни, колеги по соціальній роботі, медики, працівники культури, спортивна спільнота, громадськість, засоби масової інформації, друзі, колеги, знайомі! Щиро всім вдячна за підтримку, розуміння, ефективну співпрацю в період моєї роботи на посаді заступника голови обласної державної адміністрації. Сьогодні, 28.04.2020, я залишаю посаду», – зазначила вона.

Світлана Мишковець займала посаду заступника голови Волинської ОДА при Олександрові Савченку та Володимирі Гунчику. До того була багаторічною очільницею департаменту соціального захисту населення Волинської ОДА.

Зауважимо, що сьогодні також стало відомо і про звільнення першого заступника голови Волинської ОДА Леоніда Кирильчука.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Саша Показати IP 28 Квітня 2020 18:49
Дякую Вам за все!Щиро!!!Любомль!
ігор луцький Показати IP 28 Квітня 2020 18:53
Значить посади вже продані.
вася Олика ПЛ Показати IP 28 Квітня 2020 19:20
Логічно, але для чого таки інтервали, треба було відразу звільняти і усіх. Повинна бути команда однодумців для вирішення важких державних справ, а хто у якому селі народився та якими стежками бігав у дитинстві вже давно нікого не е...е ...
Ніла Показати IP 28 Квітня 2020 19:37
Невелика втрата!
Біда та й годі ! Показати IP 28 Квітня 2020 19:52
Пані Мишковець ! Ви, коли писали заяву такого змісту, то хіба не розуміли, шо то є порушення законодавства про працю ? Чого язик проковтнули і дозволили себе принижувати ? А шо, бачачи то все, не вистачило гордості і мужності піти самій з достоїнством ? Отаке ваше нутро - безликих пристосуванців, позбавлених власного гонору. З такими так і поступають, так шо тепер не треба з себе робити таку затуркану, таку затуркану і вимолювати для себе співчуття . " Сьогодні мене з нею ознайомили ... " . Так сьогодні ви ж сама, своєю рукою ще й сьогоднішню дату поставила ! А заява вже, напевно, лежала з дня появи Погуляйка на Волині .Так, шо ви не сьогодні з нею ознайомились ! Просто, ви не мали сміливості про то раніше волинянам признатись ! Пристосуванство, боягузливість і лукавство... , не чекайте співчуття !
) Показати IP 28 Квітня 2020 20:00
Зараз заплачу) Для чого ця новина? Шкода пані із кріслом розлучатись?
Освітянин Показати IP 28 Квітня 2020 20:01
"Мої освітяни", давно пора було звільнити, а то вже забрехалась далі нікуди. І молоду коману теж, це про Гобод . Р.s. Твої освітяни вдома.
123 Показати IP 28 Квітня 2020 20:09
Вже всіх розумних звільнили чи ще нормальні десь залишились?
Вчитель Показати IP 28 Квітня 2020 20:24
Якщо чесно кажучи, абсолютно доброго ні для кого ви не зробили, особливо для культури.скільки разів пустували місця в театрі передбачені для вашої особи, а ви навіть не зуміли передати тим людям, якіб із задоволенням прийшли на те чи інше дійство. То краще перепочиньте дома.
Місцевай Показати IP 28 Квітня 2020 20:31
Подяка за працю. Але команда давно мала бути поміняна. Як може бути, що на посадах залишаються в районній, обладміністраціях люди, які поливали брудом Президента рік тому. Більше того - зараз таких призначають головами і заступниками в районах. Жаль, забули слово "саботаж". А він буде. Він вже є. Шкода, що нема в Президента команди.
Всім до Місцевай Показати IP 29 Квітня 2020 00:41
Займати посаду президента і бути президентом - різні речі
Біда не сама Показати IP 28 Квітня 2020 20:32
Там вже вуха прищулили ті, шо рангом понижче - начдепи і начупри ! Такі самі заяви лежать понаписувані ! Але суть не в тому. По перше. Невже Погуляйко не дає собі звіту, шо робить то всупереч Закону ? Якщо і треба шось в тому бардаку міняти, то треба то робити більш професійно юридично грамотно ! По друге. Минуло стільки часу з дня написання заяв без дати і жоден з начальників не має мужності, гордості, достоїнства привселюдно, чи сам на сам послати владу до суду і голосно гримнути дверима ! І третє. Не дозріло суспільство до делегування у владу достойних, порядних, професійних, авторитетних управліців ! І то видно надовго, видно шось пороблено ...
місцевий до Біда не сама Показати IP 29 Квітня 2020 08:53
Та про що ви говорите, яка гідність? Вони мати рідну продадуть за посаду, зарплату, "тепле" містечко! Полішва одним словом! Погуляйко ще не був призначений головою ОДА, жив в області, обдивлявся, а більшість обласних керовників вже до нього бігали на поклон і здавали один одного! Про що взагалі мова?! Тут скрізь нечистоплотні керовники і управлінці і таке з областю і роБлять! :(
Хівря Показати IP 28 Квітня 2020 21:16
Мишковець була завжди пустим місцем, добре знаєм, хто її просунув
nutela до Хівря Показати IP 29 Квітня 2020 09:24
Хто?навіть цікаво
Денис Показати IP 28 Квітня 2020 22:57
З одного фото все зрозуміло, працівник який працює за ноутбуком так мишку пальчиками не тримає.
Отакої Показати IP 29 Квітня 2020 07:27
Ви ж всі хотіли жити в смартфоні.То вперед.Правда забули додати "скатертину-самобранку"...
лучани Показати IP 29 Квітня 2020 07:32
в 4й школі тепер буде новий нормальний директор .Ура!!!
12355 Показати IP 29 Квітня 2020 07:56
Хороша людина, фахівець і управлінець. дуже шкода. Тепер лугандони керуватимуть нашою Волинню.
Спорт Показати IP 29 Квітня 2020 08:01
Ще Дмитришина разом, не завжало б!
До Лучани Показати IP 29 Квітня 2020 09:33
А шо, гімназія число 4 є приватною власністю родини Мишковців ? Шо старий дід передасть старій бабі право управління ! ?
лучани до До Лучани Показати IP 29 Квітня 2020 10:25
так, школа 4 давно стала приватною власністю Мишковців.
Народний піїт Показати IP 29 Квітня 2020 14:29
Скидайте, Свєто, вишиванку (Бо в масці Ви усе життя), І чистіть зубчики щоранку, Бо не врятує Вас миття. Ви забруднили вельми руки Слугою будучи панам, Просіте совість на поруки, А краще випийте стограм. На щастя, тендер Ви програли, (Бо Вас погнали від керма), Фінал. Фіаско. Стихла зала. Вас не було - і вас нема...