Кома після утоплення: волинські лікарі врятували півторарічного хлопчика
Днями у центральну районну лікарню Ковельського МТМО з одного із сіл Ковельського району медиками екстреної медичної допомоги було доставлено півторарічну дитину у стані коми після утоплення.
Про це інформують на сторінці Ковельського МТМО у Фейсбуці.
Хлопчик гуляв на подвір’ї зі ставком, де проживає сім’я. Дитина зникла з поля зору дорослих, які за кілька хвилин знайшли маля у воді. Завдяки миттєвій реакції батька та проведеним реанімаційним заходам, дитина закашляла і почала дихати. Викликавши «швидку» батьки на власному транспорті вирушили назустріч медикам.
Далі за життя малюка боролися лікарі Ковельського МТМО, до яких він потрапив у важкому стані із загальним переохолодженням, набряком мозку та судомами.
Як повідомила завідувачка відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії Тетяна Приходько, завдяки професійним діям лікарів, проведеній притисудомній та протинабряковій терапії, хлопчика вдалося повернути до життя, він прийшов до свідомості за кілька годин.
Уже за два дні дитину перевели для подальшого лікування у педіатричне відділення дитячої лікарні. За словами завідувачки цього відділення Ольги Касперович, після аспірації води у хлопчика діагностували пневмонію. Нині він перебуває під пильним наглядом педіатрів, проходить відповідне лікування. Його стан задовільний.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформують на сторінці Ковельського МТМО у Фейсбуці.
Хлопчик гуляв на подвір’ї зі ставком, де проживає сім’я. Дитина зникла з поля зору дорослих, які за кілька хвилин знайшли маля у воді. Завдяки миттєвій реакції батька та проведеним реанімаційним заходам, дитина закашляла і почала дихати. Викликавши «швидку» батьки на власному транспорті вирушили назустріч медикам.
Далі за життя малюка боролися лікарі Ковельського МТМО, до яких він потрапив у важкому стані із загальним переохолодженням, набряком мозку та судомами.
Як повідомила завідувачка відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії Тетяна Приходько, завдяки професійним діям лікарів, проведеній притисудомній та протинабряковій терапії, хлопчика вдалося повернути до життя, він прийшов до свідомості за кілька годин.
Уже за два дні дитину перевели для подальшого лікування у педіатричне відділення дитячої лікарні. За словами завідувачки цього відділення Ольги Касперович, після аспірації води у хлопчика діагностували пневмонію. Нині він перебуває під пильним наглядом педіатрів, проходить відповідне лікування. Його стан задовільний.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
На Буковині знайшли тіло 8-річного хлопчика, який разом із батьком та братом зник у Дністрі
Сьогодні 22:49
Сьогодні 22:49
Дрони змінюють хід війни: Трамп визнав успіхи України та заговорив про тиск на Кремль
Сьогодні 21:14
Сьогодні 21:14
У Луцьк на щиті повернеться Герой Роман Меюс
Сьогодні 20:16
Сьогодні 20:16
На Донеччині загинув воїн з Волині Євген Мазурок
Сьогодні 19:29
Сьогодні 19:29
Не могли повернутися з острова: рятувальники допомогли шістьом відпочивальникам на Світязі
Сьогодні 19:11
Сьогодні 19:11
У Луцьку підліток стріляв із пістолета у громадському місці 
Сьогодні 18:53
Сьогодні 18:53

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.