USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Комісія міськради підтримала перейменування частини проспекту у Луцьку

17 Червня 2015 17:52
Ім’я героя Небесної Сотні Василя Мойсея планують присвоїти частині проспекту Перемоги у Луцьку.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії Луцької міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою 17 червня.

Як повідомив секретар міської ради Сергій Григоренко, раніше депутати підтримали запит Андрія Козюри про можливість вшанування лучанина-Героя Небесної Сотні Василя Мойсея. Відтак, він пропонуватиме під час сесії підтримати проект рішення про перейменування частини проспекту Перемоги на відрізку від будівлі історичного факультету СНУ імені Лесі Українки до кінотеатру «Промінь».

З його слів, раніше доводилося стикатися із випадками, коли мешканці перейменованих вулиць нарікали на незручності щодо внесення змін у документи після перейменування. Відтак, перейменувати пропонується лише ту частину проспекту, де розташовані адміністративні споруди – будівлі УСБУ, «Укртелекому» та магазину. Інша частина проспекту, на якій переважає житлова забудова, залишиться без змін назви та нумерації будинків, тож незручностей мешканці не відчують.

Члени комісії підтримали проект рішення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Анатоль_ Показати IP 17 Червня 2015 17:56
набридло вже це усе
123 Показати IP 17 Червня 2015 18:05
Реально достали депутаты дурноголовые!
отакої Показати IP 17 Червня 2015 18:21
а громадяни міста підтримали? для чого та показуха?
онижедети Показати IP 17 Червня 2015 18:40
дайте же спокій врешті тім пацанам нещасним, скоти.
Лучанка Показати IP 17 Червня 2015 18:45
Зовсім вже здуріли? Меморіал Слави повинен стояти на проспекті ПЕРЕМОГИ! Перевертні ! Як це все вже достало!
Лучанин до Лучанка Показати IP 17 Червня 2015 22:35
100% права. І ще: Мойсей має бути перепохований на кладовищі. Так буде по-християнськи і так буде справедливо по відношенню до інших загиблих волинських героїв.
онижедети до Лучанин Показати IP 17 Червня 2015 22:43
ще трохи його сім'ю поюзають, вони плюнуть та заберуть його звідти. уявляю, яке загострення блювоти буде під вибори.
лучанин Показати IP 17 Червня 2015 19:36
Краще б допомагали сім"ям загиблих, черговий піар на темі Майдану. Бридко все це....
беркут Показати IP 17 Червня 2015 19:38
Убл*дки...
віра Показати IP 17 Червня 2015 19:49
Світла пам'ять Мойсею! А решта Героі ,що не заслуговують на пошанування?!!! Щось геть не зрозуміла позиція депутатів, просто піар , хоча б на чому .......
Всезнайко до віра Показати IP 17 Червня 2015 20:15
Повезло тим, кого першим замочили...
111 Показати IP 17 Червня 2015 19:55
Пришиблені! Незручності мешканці вже відчувають від тої постійної комісії Луцької міської ради.
ще не зовсім свідоми Показати IP 17 Червня 2015 21:12
А Мойсея жалко, загинув хлопнць, який хотів змін...
Анонім Показати IP 17 Червня 2015 21:15
Ми всі хочемо змін...
Йосип до Анонім Показати IP 18 Червня 2015 07:57
Але не хочемо змінюватись
Ігор Показати IP 17 Червня 2015 22:28
"Відтак, перейменувати пропонується лише ту частину проспекту, де розташовані адміністративні споруди – будівлі УСБУ, «Укртелекому» та магазину. Інша частина проспекту, на якій переважає житлова забудова, залишиться без змін назви та нумерації будинків, тож незручностей мешканці не відчують." - Цікаво буде подивитися, як проспект Перемоги буде починатися з 12 номера будинку. Луцьк стане першим містом з подібним ноу-хау безграмотних депутатів.
амнезія до Ігор Показати IP 18 Червня 2015 06:38
От про це вони забули. Міняти доведеться не тільки нумерацію, а й штампи прописки. Але це вже робитиме наступний склад ради. Для цих головне туди пробитись. Навіть таким тупим піаром.