USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Кому знадобився мертвий Бандера? ФОТО

17 Серпня 2014 17:17
Невідомі сьогодні намагалися розкопати могилу відомого українського націоналіста та провідника ОУН Степана Бандери у Мюнхені в Німеччині. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив громадський діяч та політик Олександр Аронець.

Спочатку з’явилася інформація про те, що могилу підірвали. Зі слів Олександра Аронця, зробити це зловмисники могли для того, аби патріоти не змогли перепоховати Бандеру в Україні. "Сьогодні у Мюнхені підірвали могилу провідника ОУН Степана Бандери.

Кацапи і мертвого Бандеру бояться більше за всіх на світі. Очевидно, зроблено це для того, щоб українці не змогли перепоховати свого героя в Україні", - йдеться у повідомленні Аронця.

Згодом стало відомо, що могилу не підірвали, і лише понівечили хрест.

«Клімкін уточнив, що могила Степана Бандери не була підірвана. Хрест зламали, могилу почали розкопувати.

Але мені цікаво, як без додаткових засобів можна зламати гранітний хрест?», - написав Аронець.

На місці події працює поліція та представники українського консульства.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 52
Анонім Показати IP 17 Серпня 2014 17:28
Та ому він потрібен цей Бандера.Кому потрібно було і зараз робити з бандита героя.Ніякий він не герой.Обовязково треба мати мати якого сатану,щоб йому поклонятися. Богу краще більше поклоняйтесь
Анонім до Анонім Показати IP 17 Серпня 2014 18:01
Кацапы везде кацапы, и другими быть не могут. Боятся мертвых, мстят мертвым, и воюют с призраками. И все из-за угла, чтоб не заметили. Трусы.
Анонім до Анонім Показати IP 18 Серпня 2014 01:39
коментар було видалено
Трам до Анонім Показати IP 17 Серпня 2014 18:36
100%
лікар до Анонім Показати IP 17 Серпня 2014 20:31
Ти не анонім, ти кацапо-дибіл.Мертвих боїшся!!!
333 до Анонім Показати IP 17 Серпня 2014 21:20
Лєніну поклоняйся, можеш і в дупу поцілувати !!!
Штефан, Луцьк до Анонім Показати IP 18 Серпня 2014 12:28
Знаєш, "Аноніме", скомунізовані москалі завжди мали нездоровий потяг до мертвих. Розкопані могили Т.Шевченка, М.Гоголя, Ю.Довгорукого, Я.Мудрого та безлічі інших - пряме тому підтвердження. Містика. Очевидно, їх притягує інший вимір куди йдуть померлі. Така собі атеїстична фішка чи хоббі. :)))
дідо Показати IP 17 Серпня 2014 17:37
Російські фашисти . нащадки НКВДистів продовжують боятися навіть мертвого українського героя Бандеру.
Одід до дідо Показати IP 17 Серпня 2014 17:41
насмішили...
дідо до Одід Показати IP 17 Серпня 2014 17:47
Чомусь весь світ сміється з Путлєра-хайла.та дурнуватого катцапстану.
роско до дідо Показати IP 17 Серпня 2014 21:20
ти кажешь це смішно?
Всезнайко до дідо Показати IP 18 Серпня 2014 09:04
А сволотівці, виходить, бояться мертвого Леніна, бо пам"ятники валять?
Любомльчанин Показати IP 17 Серпня 2014 17:42
Це ж треба бути такою людиною, та прожити таке життя, щоб тебе вороги боялися після 50 років від смерті... В деякій мірі, наші вороги, нам роблять послугу : тепер коли в Україні йде війна, коли на нашу землю лізе московська нечисть - все більше людей в світі дізнається хто такий Степан Бандера, що таке УПА, хто головний ворог українців... СЛАВА УКРАЇНІ ! СЛАВА ВІРНОМУ СИНОВІ УКРАЇНСЬКОГО НАРОЛДУ , СТЕПАНУ БАНДЕРІ !!!
нарколог до Любомльчанин Показати IP 17 Серпня 2014 17:47
мужик, твоє психічне здоровя викликає сумніви
Семен до Любомльчанин Показати IP 17 Серпня 2014 20:17
Прснулісь наконец в Любомле. Может поезда по укос Ви до сіх пор пускаете? Бабо,німці в хаті е?
думка до Семен Показати IP 17 Серпня 2014 20:35
Лікарняний вже закрив ?
Семен до думка Показати IP 17 Серпня 2014 22:41
Степан закрив.
Вася до Любомльчанин Показати IP 18 Серпня 2014 08:44
Негайно до дохтора!!!
111 Показати IP 17 Серпня 2014 17:59
коментар було видалено
Анонім Показати IP 17 Серпня 2014 18:03
В Германии очень мног паРашников и не только по национальности но и по духу! Большинство горяче поддерживают Вову Пуйтина. Что удевляет , много Ватников и среди Немцев - выходцев из бывшего СССР , сейчас они активно пропагандируют Руська Мир , спрашивается , нак*я надо было покидать горячО любимую Расеянию или Казахтанию что бы Ср*ть в Германии?!! Многие из этих немцев пытаются пропагандировать идеи Х*йтина на немецких сайтах, слава Боже , коренные немцы быстро обламывают этх Цыганей..Много эмигрантов из паРашии тяфкают на местных русскоязычных сайтах, На хостинге Германии находится сайт ЯПЛАКАЛь ..на этом сайте высмеивают украинцев , интересное одно Но , что бы оставить там свой коммент , надо не только зарегистрироватся но и по каждому комменту оставить свой номер телефона /спрашивается, для чего?/ На сегодняшний день , в Германии проживает около 2 лямов народа выходцев из СССР , большинство из Руцкого Мира , пенсионеры получают пенсию как и в Германии так и в паРашии, от расейского гражданства не отказываются, паРашенцы /имею многих знакомых/ обс*рают западный мир и ту же Германию, но приезжая летом к примеру в Мацкву , родне и знакомым хвалятся , как круто они устроились в Германии,,,,, Ну а что касается могилы С.Бандеры- нужно перезахоронить на Родине!! Слава Украине
Андрій Показати IP 17 Серпня 2014 18:13
То Тягнибок заначку никав .
Клим Савур Показати IP 17 Серпня 2014 18:14
Боже, якы тепер у фсб поганяла: нарколог, бенклы, увч, одід.Не розому не фантазії, все роз'їв стєкломой клятий. Путін травить москалів!
Психіатр до Клим Савур Показати IP 17 Серпня 2014 18:20
якщо ти бачиш те, чого нема - звертайся
Тема Показати IP 17 Серпня 2014 18:18
Мене дивують люди, які готові з піною у рота, стукаючи себе у груди кричати "я бандерівець"! Причому найчастіше такі суб.єкти в житті ніяк не реалізувалися. А як нема більше чим хвалитися - лишається тільки "я бандерівець"
дідо до Тема Показати IP 17 Серпня 2014 18:27
а ти не спілкуйся з такими людьми.
Тема до дідо Показати IP 17 Серпня 2014 18:30
ти думав без твого комента про це ніхто не здогадався би
бабо до дідо Показати IP 17 Серпня 2014 21:48
А це ви тільки і вмієте що лялякати і стадами ходити, стрибати, руйнувати, нищити... і більше ви нічого не варті у цьому житті!!!
Анонім до бабо Показати IP 17 Серпня 2014 21:49
коментар було видалено
Анонім до бабо Показати IP 17 Серпня 2014 22:11
а ось , що ви вміїди, ну це крім пити бадягу :Сегодняшний день ознаменовался очень коварным шагом террористов. Они взяли в плен людей, которых пригласили к себе с целью переговоров.Три офицера Вооруженных Сил Украины без оружия и с белым флагом пришли на место предварительной договоренности. Целью встречи было освобождение пленных украинских волонтеров. Цинизм террористов стал уже привычным делом, а обстрелы домов или минометные расчеты даже на площадках детских садов также никого не удивляют. Тем не менее, парламентариев с белым флагом уважал даже Гитлер, преступления которого до сих пор являются наиболее кровавыми в истории человечества. Террористы планомерно продолжают доказывать, что пришли в Украину только с одной целью - максимально уничтожить инфраструктуру Донецкой и Луганской области. Они минируют дороги, водопроводы, заводы и фабрики. А город Луганск сегодня находится на пороге не только гуманитарной, но и экологической катастрофы, которая создается террористами искусственно Источник: http://censor.net.ua/n298427 Источник: http://censor.net.ua/n298427
олічка Показати IP 17 Серпня 2014 20:33
Забєрітє трупи сваіх асфабадітєлєй в рашу Малітєсь на ніх ..Какая разніца: акупант фашист ілі рашист ???
патріот Показати IP 17 Серпня 2014 21:46
Нацики - плюсівники! Їдьте на Схід і плюсуйте те що ви розв'язали!!! Можете лише все руйнувати і не можете нічого збудувати!!! P.S. Невдоволеним - приклад вашого "будівництва" наведіть?!:) А немає нічого...
Пес Юзік до патріот Показати IP 17 Серпня 2014 22:16
Пртходь до мене, я своїми зубами перевірю твій патріотизм
бобік до Пес Юзік Показати IP 17 Серпня 2014 22:21
От що і треба було довести!:) Ні розуму ні хфантазії!!!:)))
Мурка до Пес Юзік Показати IP 17 Серпня 2014 22:34
додуматися до такого... ти не в адекваті?
Анонім до Пес Юзік Показати IP 18 Серпня 2014 01:43
коментар було видалено
Анонім Показати IP 17 Серпня 2014 21:50
коментар було видалено
Тося Показати IP 17 Серпня 2014 22:36
Мужчини не будьте соромітниками. Кажуть, якщо чоловік схиблений на націоналістичній тематиці - то він вже як чоловік нічого не може. Будьте ж нормальними чоловіками, за дівчат думайте, а не за бандеру
ося до Тося Показати IP 18 Серпня 2014 07:46
Тебе що давно порали?
сірий вовк Показати IP 18 Серпня 2014 10:57
Бандера - постать неоднозначна, я наприклад, його категорично не визнаю, але нівечити могилу людини, хто б вона не була - кощунство, за це Бог покарає.
Борис Філатов Показати IP 22 Серпня 2014 10:04
Дійсно, тільки труси бояться мертвих, мстять мертвим і воюють з привидами. http://www.kp.ru/online/news/1670291/