Корінні ковельчани з Америки передали бійцям АТО медикаменти
Корінні ковельчани, які довгий час проживають в Америці, приїхали у рідне місто і привезли допомогу волинським військовим, які зараз перебувають у зоні АТО, - інформує сайт Ковель.
Зокрема, з-за кордону своїм землякам хлопці привезли медикаменти. А саме - кровоспинні препарати «Селекс» і «Квіклот». Ліки передали волонтерським організаціям Ковеля та Києва.
Благодійники з Америки обіцяють приїхати ще, аби підтримати бійців АТО, котрі зараз воюють за Україну.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Зокрема, з-за кордону своїм землякам хлопці привезли медикаменти. А саме - кровоспинні препарати «Селекс» і «Квіклот». Ліки передали волонтерським організаціям Ковеля та Києва.
Благодійники з Америки обіцяють приїхати ще, аби підтримати бійців АТО, котрі зараз воюють за Україну.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Учасники Української академії лідерства відвідали Луцьк
Сьогодні 17:35
Сьогодні 17:35
На Волині прогнозують спекотний тиждень без опадів
Сьогодні 16:28
Сьогодні 16:28
У Луцьку попрощалися з воїном Олександром Іщуком
Сьогодні 15:54
Сьогодні 15:54
