Ковельчани продовжують боротьбу за дорогу
Ініціативна група мікрорайону «Лісництво» у Ковелі приходила на особистий прийом до міського голови. Про це повідомляє ПроКовель.
Нагадаємо, мешканці єдиної в «Лісництві» вулиці Лісова перекрили «розбиту» дорогу, яка пролягає крізь їхнє поселення, аби їх нарешті почула і влада міста, і керівництво Ковельського держлісгоспу, яке на території мікрорайону має лісопереробний цех. Саме цією трасою водії великогабаритних машин доставляють туди деревину і вивозять готову продукцію. Мешканців вулиці Лісової непокоїть нестерпний гул і шум, який постійно лунає з території підприємства, а також жахливий стан дороги, яка в суху погоду більше нагадує пустелю, а дощову – болото. Вони просять замість щебеню і піску покласти там асфальт.
З цими проблемами ініціативна група приходила на особистий прийом до міського голови Олега Кіндера. Однак і після цієї розмови, зі слів людей, нічого не змінилося. Щоправда, єдине чого вони домоглися під час тривалих переговорів з керівництвом держлісгоспу - вивезення з території цеху так званих дробильних верстатів.
Мешканці Лісової наполягають на якісному ремонті дороги, в кінці якої знаходяться 50 земельних ділянок, які виділили для бійців АТО. Начальник відділу комунального господарства міськвиконкому Олександр Балак під час сесії міськради зауважив, що він теж бачить вирішення проблеми в асфальтуванні дороги, однак на це потрібно чимало грошей, яких у міській казні немає.
Докорінно вивчити ситуацію щодо ремонту дороги і встановлення дорожніх знаків міський голова доручив своїм підопічним.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Нагадаємо, мешканці єдиної в «Лісництві» вулиці Лісова перекрили «розбиту» дорогу, яка пролягає крізь їхнє поселення, аби їх нарешті почула і влада міста, і керівництво Ковельського держлісгоспу, яке на території мікрорайону має лісопереробний цех. Саме цією трасою водії великогабаритних машин доставляють туди деревину і вивозять готову продукцію. Мешканців вулиці Лісової непокоїть нестерпний гул і шум, який постійно лунає з території підприємства, а також жахливий стан дороги, яка в суху погоду більше нагадує пустелю, а дощову – болото. Вони просять замість щебеню і піску покласти там асфальт.
З цими проблемами ініціативна група приходила на особистий прийом до міського голови Олега Кіндера. Однак і після цієї розмови, зі слів людей, нічого не змінилося. Щоправда, єдине чого вони домоглися під час тривалих переговорів з керівництвом держлісгоспу - вивезення з території цеху так званих дробильних верстатів.
Мешканці Лісової наполягають на якісному ремонті дороги, в кінці якої знаходяться 50 земельних ділянок, які виділили для бійців АТО. Начальник відділу комунального господарства міськвиконкому Олександр Балак під час сесії міськради зауважив, що він теж бачить вирішення проблеми в асфальтуванні дороги, однак на це потрібно чимало грошей, яких у міській казні немає.
Докорінно вивчити ситуацію щодо ремонту дороги і встановлення дорожніх знаків міський голова доручив своїм підопічним.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 3
007
Показати IP
23 Квітня 2015 22:18
БАЛАК - балабол.... Обіцянки-цяцянки.
Анонім
Показати IP
23 Квітня 2015 22:19
Замість щебеню і піску покладіть нам асфальт.... Шановний мере, замість нашого болота привезіть нам піску і щебеню - ми вам будемо дуже вдячні за це.
Із Луцька.
Показати IP
24 Квітня 2015 08:20
А що Балак ще працює? А того хама і грубіяна давно потрібно гнати вср... мітлою. Відхватив мабуть тис. 10 пенсії хай шурує вже. Запитайте любого комунальника чи хтось добре слово за нього скаже. Мурло.
Сезонне явище: фахівці пояснили, чому після купання у Світязі може виникнути висип і свербіж
Сьогодні 15:55
Сьогодні 15:55
Луцьк попрощався з Героєм Андрієм Максимчуком
Сьогодні 15:39
Сьогодні 15:39
Шукали понад дві доби: на Закарпатті з річки витягли тіло 10-річного хлопчика, якого віднесло течією
Сьогодні 15:05
Сьогодні 15:05
На Волині викрили схему розкрадання коштів при ліквідації ДП «Шахта № 1 «Нововолинська»
Сьогодні 14:49
Сьогодні 14:49
Луцька громада прийняла у власність сім земельних ділянок
Сьогодні 14:00
Сьогодні 14:00
Електропідстанція, ППО та військові аеродроми: українські дрони вночі залетіли до окупованого Криму
Сьогодні 13:43
Сьогодні 13:43
У Луцьку хочуть продати комунальне приміщення на Стрілецькій
Сьогодні 13:27
Сьогодні 13:27


Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.