USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

Ковельську владу і мера взявся «лікувати» Правий сектор?

13 Березня 2014 14:27
Засідання виконавчого комітету Ковельської міської ради мало відбутися сьогодні о 10-ій годині ранку. Проте кілька десятків присутніх почули від міського керівництва, що кворуму немає, так як відсутні члени виконкому – похворіли. Водночас, було сказано, що засідання переноситься на завтра – п’ятницю. Невже «батьки» міста до того часу одужають, чи причина раптової недуги – інша?

У цей же час у коридорах міської влади перебували суворі молоді чоловіки у камуфляжі – представники місцевого осередку Правого сектору, які розосередилися попід кабінетами. Вони також взяли «під варту» приймальню міського голови Олега Кіндера, вивчали якусь документацію, наголосили, що обов’язково дочекаються мера, а перенесення засідання виконкому – їм не перешкодить прийти завтра.

Як стало відомо з джерел у депутатському корпусі, що заслуговують на довіру, відсутність ковельського міського голови Олега Кіндера, начебто, пояснюється його поїздкою до Києва – можливим «вибиванням» для себе посади головного лісівника області – начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства, яку донедавна обіймав пролюстрований Богдан Колісник.

Очевидно невдале кадрове «вознесення» на посаду губернатора Волині не дає ковельському градоначальнику спокою? У випадку ж ймовірної «міграції» у лісову галузь, «плюсом» для Олега Кіндера є його «генеральське» минуле: у 2008-2010 роках він був начальником Державної екологічної інспекції у Волинській області. Серед «мінусів» можна назвати скандальний випадок, про який повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 46
цирк Показати IP 13 Березня 2014 14:32
К Л О У Н И
льоха до цирк Показати IP 15 Березня 2014 13:50
та не кажи) замість того щоб поїхати в крим і відстоювати територіальну цілісність вони дебоширять тут!!!
Вор до цирк Показати IP 1 Квітня 2014 17:01
коментар було видалено
1111 Показати IP 13 Березня 2014 14:35
Воно вже в Ковель попхалося! В Луцьку вже всіх дістали,ще там хочуть насвинячити! Краще підіть в парку приберіть, ті мішки, що з барикад вивезли! Чи вже те військове містечко облаштовуйте! Гопніки, а не революціонери!
Оригінал Показати IP 13 Березня 2014 14:55
Ой як цікаво, скільки з цих недоумків в камуфляжі в армії служили?
Лісовод до Оригінал Показати IP 13 Березня 2014 16:12
І справді чи служили ці недоумки в армії? Чи тільки заси_ають ліс порожніми пляшками після озброєного виходу на природу? Недоумки в камуфляжі за цим посиланням: http://www.lesovod.org.ua/node/12226
хехе) до Оригінал Показати IP 14 Березня 2014 16:48
а ти підійди до них, якщо звичайно вистачить сміливості, і запитайся?)
Лісник Показати IP 13 Березня 2014 14:57
Якщо доведеться служити, всі до одного поскидають німецьку камуфляжну форму, одягнуть наше дрантя і повтікають у ліс. Щкода тоді мені ліс, позас...ють.
«Вільна думка», 07.0 до Лісник Показати IP 13 Березня 2014 16:20
У годині одинадцятій ранку (це – перед «кулішом») починаються «підобідки». Часто, щоб уславити свою «стоянку», бенкетники з рушницями «мітять» територію, розвішуючи на деревах допиті пляшки з-під оковитої. Ось і 18 листопада 2007 року в недозволеному місці біля села Солотвин Ковельського району на полюванні були не аби хто – депутат Волинської обласної ради, голова постійної депутатської комісії з питань ЕКОЛОГІЇ, РАЦІОНАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ (!) Олег Кіндер (фракція БЮТ), депутат Ковельської міської ради Геннадій Кіндер (фракція БЮТ), який є членом постійної депутатської комісії з питань ЕКОЛОГІЇ(!) (обидва – рідні брати), теперішній начальник ковельського водоканалу Михайло Сидоренко, а також працівники... міліції та інші підлабузники. Лісова охорона звернула увагу голови профільної комісії облради з екології на порушення вимог Закону України «Про мисливське господарство та полювання». Але один із облесників рішуче відтяв: «На таких як ви – ми ніколи не реагували», а сам голова комісії відразу відвернувся. Від кого? Від Закону? Рейдовій бригаді з великими труднощами вдалося таки витурити братів-«політиків» і «гоп-компанію» з лісу. P.S. Хоч описані в "Вільній думці" події відбулися чотири роки тому, думаю, і те, що сталося наприкінці листопада цього року було повним аналогом тих, кількарічних, подій. Ті ж дійові особи: Олег Кіндер - тепер вже, правда, не головний еколог області, а головний посадовець чималого міста в центрі області; Геннадій Кіндер - дякуючи брату та партійному домінуванню в раді доріс до керівництва екологічною комісією міської ради; Працівники міліції. що входили до "гоп-компанії підлабузників" та митники, думаю, ті ж самі. Місце пригоди - те ж саме, що і чотири роки тому. Поведінка - та сама: «На таких як ви – ми ніколи не реагували», а сам (Олег Кіндер) відразу відвернувся. Та й час затримання мисливців-порушників теж той же - після "підобідків", коли вже територію "помітили". Чому таке трапляється? Хто винен, що місцеві князьки, прикриваючись партійною риторикою (бач - опозиціонери!) нахабно "кладуть" на встановлений для простих смертних порядок речей? Перестануть "дурака валяти" чи й в майбутньому Козаку чекати на зустріч з Кіндерами в Солотвинських лісах?
василь Показати IP 13 Березня 2014 15:08
в Крим їдьте! шахраЇ! де міліція.,,?
от до василь Показати IP 13 Березня 2014 16:27
міліція з народом. шахраї у владі. кіндер не в криму.
не-важно) до василь Показати IP 14 Березня 2014 21:52
Міліція з народом)))
ковельчанин Показати IP 13 Березня 2014 15:16
Національний штаб супротиву Кіндер сам утворив, поставив тією структурою керувати "бойову" подругу Вєрку в офісі ВО "Батьківщини". Пініс в Самообороні керує. Картина маслом, якби не Ковельський правий сектор: національно-патріотично налаштовані молоді люди, які таки заставлять місцевих владців відповідати за розбазарювання земель та майна громади!!
1111 до ковельчанин Показати IP 13 Березня 2014 15:22
незнаю, хто там патріотично-налаштована молодь, але цей правий сектор своїми вчинками вже дістав всіх! До них теж доберуться ті хто зараз при владі, повірте вони їх потихенько приберуть, кого треба посадять і так далі...
Не лякай до 1111 Показати IP 13 Березня 2014 16:06
Якими вчинками дістав? Що до мера Кіндера хлопці прийшли на прийом, а того не виявилось на робочому місці? Чи може не засідання виконкому їм не можна приходити?
1111 до Не лякай Показати IP 13 Березня 2014 19:16
А вони члени виконкому? А вони записувалися на прийом! Чи одягнув камуфляж, зробив пику ящиком і під прикритям революції і нестабільної ситуації в державі, мені всі двері відриті! Владу вони люструють на ОСНОВІ ЯКИХ ЗАКОНІВ І НОРМАТИВНИХ АКТІВ? Хто їм дав таке право?
2222 до 1111 Показати IP 13 Березня 2014 20:07
Он воно що? Аби ходити владними коридорами треба бути членами? І записуватись до членів на прийом? А на основі яких законів штаб супротиву імені Верки Кіндрючки складає списки люстрацій? Хто їм дав таке право?
не-важно) до 1111 Показати IP 14 Березня 2014 21:56
право на виконання обіцянок Кіндера вони мають, виходячи з права демократії, бо носієм влади в Ковелі є хто? Кідер і гоп-компашка? Ні - громада Ковеля! От козаки з Правого Сектору, як представники громади, вимагають від Кіндера виконання поставлених на нього завдань перед громадою. Тут і кошеняті зрозуміло, що БУДЬ-ЯКИЙ закон на їхньому боці!
не-важно) до 1111 Показати IP 14 Березня 2014 21:42
І хто ж їх прибере??? невже наважиться у когось підняти руку)))) І чи підніме він її))). Це тільки тут ти такий "мужній", мабуть є тобі, заяча твоя душенька, тремтіти за щось. Ще і до тебе доберуться оті козвки!))
Мальвінка до ковельчанин Показати IP 14 Березня 2014 11:18
В ковельській міській раді тролям платять по 15 гривень за писанину на захист Кіндера.
Петр Показати IP 13 Березня 2014 15:27
Верка - бойова подруга? А може і не тільки?
Попрошу уточнити до Петр Показати IP 13 Березня 2014 16:03
Не тільки що? Не тільки бойова? Чи не тільки подруга?
Знаючий Показати IP 13 Березня 2014 15:42
Люди,наша влада, що зовсім здуріла!?? Головного взяточніка, дерибанщика землі та браконьєра ковельщини в лісівники Волині? Невже не зрозуміло, що це створіння хоче на хвилі майдану "пригрітись" на державній посаді і подалі від Ковеля, щоб часом та відстанню стерлося з памяті ковельчан все, що він натворив. Знає видно гад, що до мерського крісла його й близько ковельчани не допустять. Молодці правий сектор! Бажано, щоб разом з Кіндером "почистили" ще й його кодло - Мурай-Логвінова-Конащука, які були та й є безпосередніми дерибанщиками землі та комунального майна громади.
льоха до Знаючий Показати IP 15 Березня 2014 13:57
правильно але цим має займатись міліція а не якийсь там правий сектор!!!!це не є держ. структураі ніхто не надавав їм права порпатись в документах і т.д. я особисто нічого не маю проти правого сектора але вони пхають носа не в свої справи!
Анонім Показати IP 13 Березня 2014 15:50
коли полікують шацьку владу
кп "сс" Показати IP 13 Березня 2014 16:07
придурки
не-важно) до кп "сс" Показати IP 14 Березня 2014 21:44
Влада? Повністю согласєн, братєлла!)))
є думка Показати IP 13 Березня 2014 16:13
є думка створити громадське обєднання куди мають обовязково увійти усі силові структури та всі охочі і назвати це обєднання "Ні терору правого сектору на теренах україни"
і сміх і гріх Показати IP 13 Березня 2014 18:00
хлопців можна паплюжити бо і виду не мають і мордою не вийшли А ось Кіндери вийшли навчились красти і і на вас пересічних класти а якщо не правий сектор то хто це бидло кіндеровське приведе до страху та можливо відповідальності бо ні прокурорам ні ментам нема до кіндерів діла ЧАС КІНДЕРІВ ВОНИ ЦАРЮЮТЬ
Сірожа Показати IP 13 Березня 2014 18:32
А що то за рагулі?
не-важно) до Сірожа Показати IP 14 Березня 2014 21:45
В інеті почитай.
Марк Показати IP 13 Березня 2014 18:52
а що то якийсь Весельчак У на третьому фото?))))))))
111 Показати IP 13 Березня 2014 19:36
Цікаво, що ніде не згадується як вчора Правий сектор тягав за сорочку і лупив Горохівського прокурора Ющика, теж між іншим ковельчанина. Чи же не вгодив, ще тільки кілька місяців пропрацював, видно для когось хочуть посаду добути.
Микола до 111 Показати IP 13 Березня 2014 20:23
Це той Ющик, що був заступником у Масалова і в церкви землю відбирав?
порада Показати IP 13 Березня 2014 20:07
Мужики, зробіть мордочки простішими, а то з-під мускулистих щічок, викоханих на польських ковбасах і суворих оченяток вгодованих кабанців так і "б'є" фонтаном розумна думка.
не-важно) до порада Показати IP 14 Березня 2014 21:47
Мабуть тобі самому Господь не дав сповна розуму і мужності визнати в собі хряка диванного)))
Андрій Показати IP 13 Березня 2014 20:56
а скільки тих церков можна плодити,московський патріархат вислати в московію.
сергій Показати IP 13 Березня 2014 21:35
аноніму полікуй свою голову
майдан Показати IP 13 Березня 2014 22:30
гузів ,кошаруків,данильчуків-геть!суспільні токсини,правий сектор йде до вас!
Віталій Показати IP 14 Березня 2014 01:43
Звідки стільки неприязні та злості до Правого Сектору? Бої в Києві закінчилися і всі вирішили, що більше він нам не потрібен? Не знаю всіх місцевих подробиць, але одне точно можу сказати: бе них все проти чого боролися — повернеться. Жертви будуть марними.
Ковельчанин Показати IP 14 Березня 2014 08:40
Пора вже Кіндера "почистити", пора!!!
майдан Показати IP 14 Березня 2014 08:52
Правий сектор йде до гузя і кошарука.Два паразити.
Анонім Показати IP 14 Березня 2014 09:34
Чого ви вчепилися за ті церкви то московський то ькиївський .Я ж іду молитися в церкву а не в Москву. Хто куди хоче нехай ходить от немає що робити. Подивіть кругом скільки біди, ненависті, злості Покайтесь.
не-важно) до Анонім Показати IP 14 Березня 2014 21:49
От і кайся, як є в чомусь!
адєссіт Показати IP 14 Березня 2014 23:42
а в Білгород-дністровському навпаки- урки і антимайдан приходять нас сессію...
Олександр Показати IP 15 Березня 2014 08:53
Правий сектор існує в Ковелі тільки два тижні, поки ще рано говорити про якісь відчутні позитивні зміни, але найвідоміші корупціонери міста вже сьогодні не на жарт замислились над тим як безнаказано косити бабло в майбутньому. Їхній страх в тому, що до цієї порі ніхто з Правого сектору не рветься до жодних посад, як домовлятись???