USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Ковельський прокурор не ходить на суди?

10 Вересня 2008 16:32

Учора, 9 вересня, господарський суд Волинської області поновив розгляд справи за позовом Ковельського міжрайонного прокурора Сергія Масалова, суть якого – позбавити собор святого Димитрія Солунського УПЦ КП земельної ділянки та двох ветхих споруд. Ці споруди церковна громада власними зусиллями відновила з руїн і користується з дозволу місцевої влади уже протягом десяти років. Про це повідомляють «Волинські Новини».
Головуючий по справі Петро Слободян заслухав пояснення юриста міської ради Романа Горблюка, який проінформував суд, що на виконання ухвали госпсуду з ініціативи депутатів міськрада своєчасно вжила заходів для мирного врегулювання даного спору і затвердила, як базову позицію миротворчої угоди, пропозицію настоятеля храму отця Анатолія щодо облаштування на церковній землі автостоянки, в тому числі для працівників прокуратури, - інформує Ковельська правда.
Оскільки на судове засідання не прибув позивач(!) – представник Держземінспекції, в інтересах якої прокуратура подала позов, то цілком послідовним стало імпровізоване пояснення заступника ковельського міжрайонного прокурора Володимира Ющика, що прокуратура вже фактично не має претензій щодо земельної ділянки релігійної громади.
Хоча відкритими для прокурора залишаються претензії стосовно набуття церквою права власності на дві ветхі одноповерхові будівлі колишньої комунальної власності, які, згідно тодішнього плану забудови, ще 15 років тому підпадали під знесення. Особисто аргументувати вимоги власноруч поданого позову районний прокурор Масалов, мабуть, бажання не мав, бо жодного разу він не прибув до суду відстоювати свою позицію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus