USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.90

Крадіжку мільярда гривень з палива для ЗСУ Пашинський погоджував з Порошенком, – експерт

29 Лютого 2024 18:06
Петро Порошенко був як мінімум добре обізнаним про схему з розкраданням у ЗСУ палива на мільярд, а як максимум – був учасником цієї схеми.

Такі свідчення пролунали під час судового засідання у справі Сергія Пашинського, який злив свого боса і на той час президента Петра Порошенка. Про це у Фейсбуці пише експерт Валентин Гладких, звертаючи увагу на запис засідання Вищого антикорупційного суду.

Підтвердив свідчення Пашинського і тогочасний прокурор у справі вкраденого палива Давид Сакварелідзе. За його словами, Порошенко особисто перешкоджав розслідуванню розкрадання 1 млрд грн з палива для ЗСУ та прикривав Пашинського: «У них були домовленості.«Укроборонпром» вони поділили на сфери впливу. Це був великий «договорняк».
«Тобто вся ця «патріотична команда» вкрала мільярд у наших захисників. Це 50 тисяч дронів! Це не просто злочин! Це вбивство наших хлопців та дівчат на передовій!» – пише експерт.

Читати ще: Пов’язана з Пашинським компанія стала найбільшим приватним постачальником зброї Україні, – NYT

Нагадаємо, 12 лютого Служба безпеки та Національне антикорупційне бюро прийшли з обшуками до колишнього народного депутата Пашинського у справі про націоналізацію нафтопродуктів Курченка. Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура заявили, що спільно з СБУ викрили схему заволодіння нафтопродуктами, через які держава зазнала 967 мільйонів гривень збитків.

Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід ексдепутату Сергію Пашинському у вигляді тримання під вартою, застава складала 272,5 мільйона гривень. 27 лютого її було внесено і він вийшов з-під варти.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Анонім Показати IP 29 Лютого 2024 19:30
Помилка...шапіто...
Маннергейм Показати IP 29 Лютого 2024 19:30
Все правильно *между ворами вьо должно бить по чесному*
Пупкін Показати IP 29 Лютого 2024 19:41
Агов, свідки петрові!!!! Кричіть що це замовна справа а два брата акробата святі!!!!та є факт, було щось і поділось, вже нема, хтось вкрав ! Воно б і було шито крито як би Петя керував, а тут така фігня, і то ще не все , той чоловік зі всього мав доляху, а авакяна і луцик допомагали!!!
Дідо. до Пупкін Показати IP 1 Березня 2024 07:05
Я вже тут. Петя хороший.
Александр - 1 Показати IP 29 Лютого 2024 21:22
Єксперд пише в фейсбуці..
Антипупкін Показати IP 29 Лютого 2024 21:35
То "нічого", що під час війни "зникли" мільярди ДОЛАРІВ на закупівлі снарядів і озброєння, "розчинилась" гуманітарка, яйця по сімнадцять, мільярди наварені на "постачанні" продовольства... "Ефєктівниє менеджера прібарахляются". То всьо ок! Наразі найважливіше - що було десять (двадцять) років тому. І главноє - регулярно смотрєть 1 + 1, а наночь - серіал " Слуга народа".
Анонім до Антипупкін Показати IP 29 Лютого 2024 21:50
Нинішня проблема ще більша ніж попередня, але вона не прийшла б якби не Петя і команда..
Костянтин Показати IP 29 Лютого 2024 22:55
А де у відео він це хоч сказав? Я подивився весь виступ Пашинского і ні слова не почув про те, що пише ваш «експерт», інформацію про експертність якого знайти складніше, ніж згадування Порошенко у відео.
Рома Показати IP 1 Березня 2024 08:23
БАНДА....
Анатолій Показати IP 1 Березня 2024 11:21
Гладких останнім часом вискочив як чорт з табакерки на фронт його на ноль
Олександр Показати IP 1 Березня 2024 16:42
17 мільярдів грн на " велике будівництво" а цьому році та більше ніж 130 мільярдів за ті роки то не є вбивством нашіх воїнів. Так?
Олег Показати IP 1 Березня 2024 17:03
Не робіть,передчасних висновків.Чому ця інфа вилізла саме зараз,можливо це комусь вигідно.Нікого не захищаю,але це називається маніпуляція людською думкою.Навіть,якщо це не правда,більшість не буде шукати істину,а і інформація вже засіла в розумах не далекоглядних.Аналізуйте все що вам підносять і робіть висновки.
Вася Показати IP 1 Березня 2024 17:55
Так тобі не ЛОХ на велосипеді казав, що такого не буде.
Фелікс Показати IP 1 Березня 2024 23:29
Напишіть весь список де Петро Олексійович винен, а то вже надоїло витягувати із зе боків по одному....
Олександр Показати IP 2 Березня 2024 07:54
Невірю цій брехні. Якби була правда, вониб пороха давноб запакували.
Цікаво Показати IP 2 Березня 2024 08:10
Гладких - дуже мутний тип. Працює на провладну систему, проплачений. Має родичів у російських спецслужбах. Вірити йому - себе не поважати.
Михайло Показати IP 2 Березня 2024 08:53
Візьміть собі ще мусійсучку у брехуни, вона це робить добре
VV Показати IP 2 Березня 2024 12:14
Якщо у когось ще є сумніви, що Петя "Порошок" - крадій і хабарник, то це люди з повною відсутністю мізків у голові. Поцікавилися б краще історією його сходження у мільярдери. І його родослівну, де батько - "цеховик", відсидівший при комуняках срок за "хищение социалистической собственности". Так що у Петі все на генному рівні.
Александр - 1 Показати IP 2 Березня 2024 13:09
Цікаво спостерігати як змінюються лайки на новину триденної давнини..
Ігор Показати IP 2 Березня 2024 14:04
Є на камеру ''зізнання'' Пашинського ? Є відповідний вирок ? Немає ? Значить це все фейк, спущений пацанами Подоляка та тими , хто вже два роки поспіль розкрадають гуманітарку. Коменти в більшості тролів . В меншості довбо**бів.
Петро Показати IP 2 Березня 2024 14:18
Спочатку посадили Пашинського нібито за нафту Курченка, якою він запраив бтр і танки 2014 році. Тепер уже "екперт" говорить про вкрадений бензин в ЗСУ, далі заговорив про дрони (які дрони в 2014 році?). А через відсутність "дронів"в 2014 році море смертей в 2024 році. Все це дуже подібно на правду? чи не так? Краще скажіть, де 30 млрд ЗСУ, які забрав собі Резніков в 2022 і 2023 р.
Ольга Показати IP 2 Березня 2024 16:01
Клоуни. Сакварелідзе тоді язик у ср*ку засунув, а зараз підтверджує.
Руслан Показати IP 2 Березня 2024 16:33
Я не сторонник Пєті ,але але те що гоадких єрмаківський цуцик це точно .
Анатолий Показати IP 3 Березня 2024 10:14
Повторно. Мне поступіла інформація зверху, что Порошенко готуе з папой римскім аферу проти пуйла, котрій в банке Ватікана храніт свій "общаг", нашім слідчім надо єто взять на проработку і спасті банк Ватікана ! За наводку не благодаріте, поделітесь преміей, буду ждать мірового фурора !
Алекс Показати IP 4 Березня 2024 17:56
Краще реклами Пашинському і Порошенко годі сподіватись