USD 39.00 39.37
  • USD 39.00 39.37
  • EUR 39.20 39.60
  • PLN 9.76 9.95

Красені і красуні ЛНТУ в Луцьку

23 Травня 2014 09:45
Фоторепортаж зі змагань за звання Міс та Містер Луцького національного технічного університету опублікував мережі фотограф Павло Луцака.

Нагадаємо, конкурс відбувся позавчора, 21 травня, в рамках студентського фестивалю «LNTU.Planet of Students».

Згідно з результатами чотирьох конкурсів, перемогу серед хлопців здобув студент технологічного факультету Юрій Степанюк, а серед представниць прекрасної половини - студентка факультету бізнесу Юлія Кучій.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Костя Показати IP 23 Травня 2014 09:47
Я за Жмака - он афганец - значит закаленный характер! Имеет 4 детей, да к тому же еще и юрист с приличным стажем!
Костя Показати IP 23 Травня 2014 10:02
коментар було видалено
колян Показати IP 23 Травня 2014 10:12
дівчата -якщо гарна то повненька. Якщо висока- то не дуже. А взагалі все круто
викладач Показати IP 23 Травня 2014 10:41
Люди помирають за Україну, знищено молодих воїнів із Володимир-Волинського військового округу, траур повинен бути оголошено по всій Україні та Волині, а ми - "пляшемо", вибираємо "красунь"! Жах! Схаменіться, люди добрі, і думайте про Святе! Почуйте стогін і плач українських МАТЕРІВ!
у статті написано до викладач Показати IP 23 Травня 2014 18:06
конкурс відбувся позавчора, 21 травня,
читач Показати IP 23 Травня 2014 10:49
конкурс відбувся ще до трагічної події, читайте уважніше
Олеся Показати IP 23 Травня 2014 10:54
до читача: трагічні подїї вже тривають давно! Який нах..н конкурс? Якби син Б. там був ,чи був би там той конкурс?Горе от ума, пир во время чумы! Люди, ви, що подуріли, дивитися на голі сраки в такий час.Непотріб українська!
Олександр Показати IP 23 Травня 2014 11:12
"Пир во во время чумы" (с) Стидоба усьому повному залу. У цієї молоді громадянської позиції - НУЛЬ. Я не пов'язую з загибеллю волинян (дійство відбулося раніше), але люди в Україні гинуть не відучора.
маялява Показати IP 23 Травня 2014 12:02
Менший Божидарнік дуже схожий зі своєю жінкою. Практично одне лице. Це ж треба
Смак Показати IP 23 Травня 2014 12:04
Дівчина не має бути як з Бухенвальда. Має бути така апетитна, щоб її було за що вхопити і потриматись))) Ну, є екзоти, яким подобається стиль "криві і худі ноги". На кожного є свій поціновувач.
222 Показати IP 23 Травня 2014 12:22
"Гоп-гоп-гоп, А ми танцюєм, а ми співаєм..." (за Веркою Сердючкою) Олеся, Олександр, повністю з вами згідна. Українці завжди жили за принципом "моя хата скраю", нічого святого в цієї молоді нема! Така й Україна, як ці українці........Сумно!
Васька Показати IP 23 Травня 2014 17:15
Я ото глянув на третю фотку і зробив висновок, що було дуууууууууууже цікаво)
Погляд зі сторони Показати IP 25 Травня 2014 02:41
Може це й гарно. Можливо це й весело... Мені цього не зрозуміти. :( А вам?
Студент Показати IP 26 Травня 2014 00:23
Дивні Ви, люди! і не набридло Вам оце беззупинно писати, що в країні війна і всіх, сидячи на дивані, деморалізовувати? скільки разів адекватні люди пояснювали, що навіть у час справжніх воєн були і концерти і пляски... Те, що роблять молоді люди ніяк погано не впливає ні на ситуацію в країні ні на настрій волинян. і, як ви бачите, зал заповнений майже вщент, а це значить, що більше 350 людей теж вважають, що не потрібно "помирати сидячи на дивані", а треба далі жити! Той, хто може - в армії, хто не може тут. Повірте, все що від простих людей залежало - вони зробили! а ви, замість того щоб беззупинно писати ідентичний текст під усіма статтями - займіться чимось, і допоможіть тим, хто на сході, як це роблять ті ж самі організатори, перерахувавши частину коштів на потреби армії! Слава Україні.