USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Кращих будівельників Волині привітали зі святом

10 Серпня 2014 09:00
У другу неділю серпня своє професійне свято відзначають будівельники. Напередодні свята кращих представників цієї професії привітали з Днем будівельника, - повідомили у відділі інформаційної роботи міськради.

Звертаючись до присутніх, представники влади подякували за щоденну, копітку роботу. Хоча і зауважили, що, на жаль, через певні причини обласна та міська влади із запізненням розраховуються з будівельниками за виконані роботи. Але вони висловили сподівання, що незабаром ситуація зміниться.

На завершення зустрічі, будівельникам Волині побажали міцного здоров’я, щастя, достатку, миру і спокою на нашій землі. А кращим працівникам галузі вручили відзнаки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
дідо Показати IP 10 Серпня 2014 09:26
Для чого витрачати міські кошти на грамоти та відзнаки, коли будівельники отримують гроші за свою роботу. Совок продовжується.
сантєхмонтаж до дідо Показати IP 10 Серпня 2014 17:15
то наші курченкі!майте повагу!
123 Показати IP 10 Серпня 2014 09:41
Злодюгі вони! А не будівельникі!
Анонім до 123 Показати IP 10 Серпня 2014 09:55
Не всі. Але є деякі. Як наприклад директор фірми Енергія, на одній з фото, якого судили за розкрадання державних коштів для інвалідів.
222 до Анонім Показати IP 10 Серпня 2014 10:06
І Чернуха теж злодій!
Анонім до 222 Показати IP 10 Серпня 2014 10:14
Чернуха нічого не крав, а крав клімчук та чинуші облдержадміністрації,які вимагають відкат за будівельний контракт.
123 до Анонім Показати IP 10 Серпня 2014 10:45
Чернуха даром робив!))
шиза до Анонім Показати IP 10 Серпня 2014 17:19
привєт!типовий ватнік
да до Анонім Показати IP 10 Серпня 2014 17:21
а добрий чудо будівельник платив 60% відкату да ще й тут випендрювався на кожній вивісці та поліських вєчєрінках..ото-то бізнес..хоч вам дурачкам то нормально..
не до 222 Показати IP 10 Серпня 2014 17:18
просто злодій а одна з основних ланок відливання бюджетних коштів в межах держави..якісйсь там в другому десятку спереді на всю Україну.а зараз відкати кому?чи держзамовлення кв.м по цінах в тричі завищених всі в кишеню?школи по міліону доларів на 200 учнів?
321 до Анонім Показати IP 10 Серпня 2014 10:32
Якщо судили - то чому він у залі і на фото?:)))
до аноніма до Анонім Показати IP 10 Серпня 2014 12:50
це інший директор, того звільнили
крах Показати IP 10 Серпня 2014 10:10
Цирк на дроті ! Вони грабують державу а їм ще грамоти і подяки дають! Їм повесткі в прокуратуру треба давати!
мирна до крах Показати IP 10 Серпня 2014 10:28
Вони будують державу і за це отримують грамоти і подяки!!! А ти мабуть у схроні живеш?:)
уважний Показати IP 10 Серпня 2014 10:31
Отримайте печеньку!!! Подія відбулась в одному з залів ОДА де присутній голова адміністрації і заступник голови ради, а піар і фото Романюка - браво!!!:)))
Уважніший до уважний Показати IP 10 Серпня 2014 16:23
фото Романюка, бо журналісти полінувались чи не встигли піти на подію, а новину перепостили з сайту міськради.
Волинянка Показати IP 10 Серпня 2014 13:10
Ми тепер розуміємо, що сильна захищена держава, то і народ в ній захищений!!! Крали всі до дому хто де міг і може. А тепер не мають сну олігархи, бо бояться за нього. Бардак так довго тривати не може! Всі ми користуємося: дорогами, лікарнями, школами, і т.д., і треба думати про хороший їх стан . Чому в Україні не можуть лікувати нормально лікарі, чому медичного обладнання нормального не закупити, щоб українці лікувались в Україні, а не сотні тисяч доларів збирати і вивозити за границю. Всі хочуть розкоші дурної, а насправді потрібно, щоб було зручно і практично!!! Наша пасивність 23 роки до того довела.
босяк Показати IP 11 Серпня 2014 05:37
шановні будівельники після фуршету скинулися для романюка і пообіцяли- наступне БУРАТИНО збудують скоріше і дешевше