USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

«Кромберг енд Шуберт» прокоментував смерть дівчини

14 Травня 2014 17:11
Остаточну причину смерті працівниці заводу "Кромберг енд Шуберт Україна" визначать медичні експерти. Попередній діагноз - гострий тромбоз. Про це повідомили у прес-службі заводу з посиланням на висновки судмедекспертизи.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, в нічну зміну на лінії заводу Кромберг енд Шуберт, що у Луцьку, померла молода дівчина.

Близько 3 години в ніч з 13 на 14 травня на заводі "Кромберг енд Шуберт Україна" 21-річній працівниці стало погано. Їй негайно було надано першу медичну допомогу працівниками оздоровчого пункту та викликані лікарі швидкої допомоги, але врятувати життя не вдалося. Лікарями швидкої допомоги було констатовано раптову смерть. Попередній діагноз – гострий тромбоз.

Дівчина прийшла на підприємство 5 травня 2014 року. При працевлаштуванні на роботу дівчина надала результати медогляду, де було зазначено, що вона здорова і придатна працювати на своїй посаді. В медогляді якихось протипоказань чи обмежень зазначено не було. Офіційне заключення щодо причин смерті нададуть експерти судово-медичної експертизи.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 101
Профан Показати IP 14 Травня 2014 17:14
Напишіть, що таке тромбоз?
Анонім до Профан Показати IP 14 Травня 2014 17:17
Гугл попроси в помощь
Вікіпедія до Профан Показати IP 14 Травня 2014 17:27
Тромбо́з (від грец. θρόμβωσις, thrombōsis — «згортання») — процес зажиттєвого утворення згустків крові — тромбів — у кровоносних судинах або в порожнинах серця людини і тварин; ускладнює або припиняє місцевий кровообіг. Найчастіше утворюється у венах.
повідавший немало до Профан Показати IP 3 Грудня 2015 07:45
тромбоз - це пі***** де хто і коли чув і бачив такі речі у молодих людей 21року життя.А ось робота в них це не робота а каторга натуральна з системою штрафів а майстри як наглядачі тільки поганяють аби робили подвійню і потрійну норми воно й не дивно серце молодої дівчини не витримало нагрузки та стресу а пиздять шо тромбоз люди добрі чи ви бачили щоб у нас лікарі зробили коли не-буть себе винними?
Ангел до повідавший немало Показати IP 30 Грудня 2015 19:20
В мене двоюрідна сестра мала таке, спадково, мабуть. В 17 років померла...
гігієна праці Показати IP 14 Травня 2014 17:35
Коли робився медогляд дівчині? Дата результатів медогляду?
анонімус до гігієна праці Показати IP 14 Травня 2014 18:44
а також дані лікаря, який цей медогляд проводив
терапевт до анонімус Показати IP 14 Травня 2014 20:20
аналіз калу, крові і флюорографії - це взагалі малоінформативно. кому треба ті медогляди
НЕЛУЧАНИН до анонімус Показати IP 14 Травня 2014 21:34
медогляд проводять різні лікарі, зазвичай формально. тромбоз при цьому виявити неможливо. крім того, тромби є практично у всіх
охорона праці до гігієна праці Показати IP 15 Травня 2014 09:53
медогляди проводяться за декілька днів до приходу на роботу.
bear Показати IP 14 Травня 2014 20:18
Тромбоз в такому віці буває при вживанні энергетичних напоїв
Анонім до bear Показати IP 14 Травня 2014 21:05
.Не пишіть дурниць. Які енергетики? Прокуратура надіюсь розбереться. А поліклініку№1 давно потрібно потрясти.
НЕЛУЧАНИН до bear Показати IP 14 Травня 2014 21:36
не пишіть ахінею, якщо ви профан. причиною тромбозу може бути багато факторів
Ангел до bear Показати IP 30 Грудня 2015 19:22
Ух ти... Треба взяти до уваги...
Корінний лучанин Показати IP 14 Травня 2014 20:47
ОСНОВНА МОТИВАЦІЯ В ДІВЧИНИ - ЦЕ ВЛАШТУВАТИСЬ НА РОБОТУ ТА ПРАЦЮВАТИ, А СТАНОМ ЗДОРОВЯ, ОЧЕВИДНО ЗНЕХТУВАЛА, ЯК ЦЕ ЧАСТО БУВАЄ! А що тут лікарі скажуть у яких медогляд проходила, вона очевидно ні нащо не скаржилась - НА РОБОТУ ТА Й УСЕ; і отримуй довідку. А ТРОМБОЗ, ХТО Ж ЙОГО ПЕРЕВІРЯЄ В ПОЛІКЛІНІЦІ КОЛИ ПАЦІЄНТ НЕ СКАРЖИТЬСЯ? ЙОГО Ж ТРЕБА ВСТАНОВИТИ та підтвердити відповідною компютерною діагностикою. А ЦЕ ПЛАТНА ПРОЦЕДУРА. СПРАВЕДЛИВОСТІ РАДИ, СЛІД СКАЗАТИ, ЩО БІЛЬШІСТЬ ЛЮДЕЙ , ЩОБ ВЛАШТУВАТИСЬ НА РОБОТУ ЧАСТО СКРИВАЮТЬ СВОЇ БОЛЯЧКИ!!!!
100 до Корінний лучанин Показати IP 15 Травня 2014 14:45
Власне мені цікаво чи не була вона вагітна. На Крош часто ідуть вагітні заради декретних. Багато хто працює за схемою рік на Крошу рік на біржі, рік на Крошу. Це заради отримання допомоги по безробіттю.
гість до 100 Показати IP 15 Травня 2014 15:56
медогляд передбачає також і огляд гінеколога. гінеколог не побачить вагітність тільки на перших тижнях, але на перших тижнях і сама дівчина не знає про свою вагітність.
Анонім до 100 Показати IP 15 Травня 2014 18:59
Запевняю Вас, що вона не була вагітною.
НЕЛУЧАНИН Показати IP 14 Травня 2014 21:39
є певні симптоми смерті від обриву тромба. чомусь представники Крьомберга про це не пишуть
Анонім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 15 Травня 2014 09:10
Симптоми, звісно, є. Але це мають сказати експерти-медики а не аматори
оля Показати IP 14 Травня 2014 22:17
На цому заводі дуже шкідливі умови,спочатку коли він взагалі відкрився то "швидкі" постійно стояли біля заводу.В Європі не дозволили б цей завод,а точніше прийшлось би за шкідливість багато платити робітникам.а в Україні заплатять копійки і все.До того ж цю проводку до авто,яку там виготовляють визнано дуже шкідливою -ось так.
У-ух! до оля Показати IP 15 Травня 2014 08:28
Тому такі заводи викидають з Европи та будують в державах третього миру....при Радянській Владі такого НЕ було...
Бред собачий не пиши до У-ух! Показати IP 15 Травня 2014 12:59
А за ковбасою по 1.20 не скучаєш? Чи морозива по 5 коп хочеться? ЧЕмодан-вокзал і газуй до своєї радянської влади в Раісю
123 до У-ух! Показати IP 15 Травня 2014 13:49
У Німеччині біля 8 заводів Кромбер&Шуберт. Про шкідливість не меліть дурниць, там заставляють працювати. А коли людина пройде медогляд за півкабана, то так і виходить.
Анонім до оля Показати IP 15 Травня 2014 09:05
Тому тоді як бачиш на вулиці авто Volkswagen Caddy - втікай в бункер, бо там проводка Кромберга. І не дай Боже тобі сісти в мікроавтобус Mercedes Sprinter...
шило до оля Показати IP 15 Травня 2014 17:25
Це ж надо бути такою тупою! Проводка іде в дорогі авто! Як вона може бути шкідливою? Хто буде купувати ці машини?
громадянин до шило Показати IP 16 Травня 2014 01:12
Це ж треба так завод захищати!? За те, шо людина має свою думку треба тупою обзивати? Поведінка як в кромбергського начальства:) Готовий продукт і його виготовлення - може це трохи різні речі? Є на заводі окремі місця, на які краще не попадати. Користуються незнанням людей. За ті 50грн доплати-зовсім того не стоіть.
гість до громадянин Показати IP 20 Травня 2014 09:44
факти в студію - на які місця краще не попадати? І що це за доплата 50 грн. - за що доплачують? може ти переплутав це з доплатою за кваліфікаційні знання?
Віталій до оля Показати IP 29 Липня 2015 18:07
Мені розказував мій друг із офісних працівників за клей, яким склеюють проводку, що він є одним із найнебезпечніших в світі, додайте випари від фенування або зварювання проводки на лініях і особливо на VK ( відділ, де роблять заготовки), звідки ту гидоту розносить по всьому заводу, випари від самих проводів, які обробляють щурячою отрутою, випари від допоміжних матеріалів і випромінювання від дуже дорогого обладнання, що ніколи не перевірялось, плюс все перемішується із задухою влітку і з пилюкою, за яку так люблять знімати гроші із зарплати дядьки в білих халатах. Після великого досвіду, отриманих відомостей про все на заводі нікому не раджу туди йти !
Ангел до оля Показати IP 30 Грудня 2015 19:26
Цікаво просто - ким визнано шкідливість проводки, чи є відповідні акти...
Медпрацівник Показати IP 14 Травня 2014 23:03
Припиніть розмову про те, в чому зовсім не тямущі- просто співчувайте родичам дівчини, яка померла. Життя немає ціни, це- саме дороге, що в нас є.
олена до Медпрацівник Показати IP 15 Травня 2014 12:07
да да
Ольга Показати IP 14 Травня 2014 23:36
Я теж підтерджую, що на заводі дуже шкідливі умови праці, бо в пологовому будинку зі мною лежала на лікуванні після чергового викидня майстер цех згаданого заводу. Так от лікарі їй зразу сказали,що якщо хочеш мати дітей - негайно кидай той злощасний завод. І взагалі молодим людям там не можна працювати. Потрібно подякувати за такі робочі місця екс-губернатору Бондару, його рідні там явно не працюватимуть.
не брешіть до Ольга Показати IP 15 Травня 2014 09:44
сам працюю на заводі, близько 500 працівників знаходиться в декретній відпустці, моя коліжанка вчора вночі народила здорового хлопчика вагою 3600, і ще одна на підході:) я і сам батько - дитині вже 1,5, а працюю я тут років з 5.
працівниця до Ольга Показати IP 15 Травня 2014 17:37
От такі як ти тільки і знають, що плітки і дурниці збирати и розповсюджувати. Я працюю на заводі 8 років. В нас купа дівчат народило здорових дітей, багато вагітних і зараз. Їм надають одразу полегшені місця, вони сидять і майже нічого не роблять! В нічні зміни не ходять. Якщо та майстриня мала багато викиднів - значить в неї з організмом щось не в порядку. Таких людей по світі - мільони. Вони що, на Кромберзі працюють?
Віталій до Ольга Показати IP 29 Липня 2015 18:13
Зі мною також працювала одна дівчина, яка ніяк не могла завагітніти, пробувала навіть через штучне, нічого не виходило, гарна дівчина.
Працівник Показати IP 15 Травня 2014 00:11
Скору викликали зразу???Хто працює знає...
Працівник1 до Працівник Показати IP 15 Травня 2014 09:19
Знаю, що одразу кинулась старша зміни навчання надавати першу допомогу - бо вона медик за освітою, потім дівчинці в медпункті надавали допомогу поки скора їхала. А ти краще б працював, а не гав ловив в робочий час.
Працівник до Працівник1 Показати IP 15 Травня 2014 13:06
Я якраз на лінії і працював,ти напевне якийсь керуючий раз такий агресивний.І вночі ганяв прибирати по заводу бо пан Їде.Я ще за німців працював,то я Вам скажу що вони не так ставились.І все начальство куми,брати і друзі . А ти мені за гав не говори я на каву в робочий час не ходжу і деколи на перерву бо голови ніколи підняти.Але працювати всерівно треба і не важно де...що вибрав те й маєш...
Знайома родини до Працівник Показати IP 15 Травня 2014 18:48
Будь-ласка,скажіть, яку це першу допомогу надала старша по навчанню? І в якій годині визвали швидку та о котрій та приїхала?Дякую.
Працівник1 до Знайома родини Показати IP 20 Травня 2014 09:47
штучне дихання та непрямий масаж серця. це і називається долікарською допомогою.
громадянин до Працівник Показати IP 16 Травня 2014 01:24
Буде всім наука... Якщо комусь буде погано - викликайте собі швидку самі, або друзів просіть.
профком Показати IP 15 Травня 2014 04:09
На заводі заставляють виходити в неділю працювати, коли треба і не треба. На всіх працівників їм нас..ти. Перерва 10 і 20 хв. і 7,30 годин стоїш крутиш проводку в ніч , відійти кудись або присісти - зась. Керівники кричать як німецькі вівчарки на тих працівників, особливо хто новенький. Нагрузка на організм при 4-х змінному графіку дуже велика, ходиш як лунатік в день після нічних. З ранку встаеш як хто в 4 - 4,30 на 6 годину на роботу. за харчування платять 5 грн за які можна купити компот і коржика черствого.
У-ух! до профком Показати IP 15 Травня 2014 08:30
коментар було видалено
непрофком до профком Показати IP 15 Травня 2014 09:25
По-перше, платять за 8 годин, а не за 7,30. По-друге, на роботі треба працювати, а не кросворди вирішувати. По-третє - якщо не влаштовує комплексний обід за 12 грн., 5 з яких тобі компенсують - бери своє. Хто тобі заважає? Ти піди на Богдан попрацюй - там все в "шоколаді":)
123 до профком Показати IP 15 Травня 2014 14:01
Треба було вчитись на трейдера
білий халат до профком Показати IP 15 Травня 2014 17:49
Профкомовські постійно чимось незадоволені! Постійно їм щось не так, всі винуваті, їм ніколи не вгодиш. Позбиралися бабки сварливі докупи і все хають, плітки різни розповсюджують по заводу і за його межами. Іди і шукай кращої долі за межами заводу, чого не йдеш? А не йдеш, бо робота , мабуть сидяча , на VK! І за 4-х змінний графік роботи платять на 300 грн. більше. На лініях люди мріють попасти в 4-х змінний графік. А вам все, профкомовським не так, все б сварилися! Задовбали всіх! Треба Качмареку подати ідею, щоб він вас всіх на лінію відправив.
до білого ..уя до білий халат Показати IP 15 Травня 2014 23:43
білий ..уй ти сам спиш і сам сидиш , на людей тобі на..ти йди і поцілуй Качмарека в упу.
гість до до білого ..уя Показати IP 20 Травня 2014 09:52
тепер всі можуть побачити, хто є хто. вас, шановний, ніхто не ображав. і те, що ви не знаєте інших слів крім матюків ніяк не допоможе вам чогось досягнути. і не робіть із себе ображеного на весь світ - як ви, так і до вас.
Віталій до профком Показати IP 29 Липня 2015 18:22
Це все почалось, як тільки прийшов Качмарек, почалася робота у вихідні дні, безпідставне зняття грошей із зарплати по будь яким дрібницям, незрозуміле залякування керівництвом працівників, мовляв ви будете звільнені, і так кожен день, періодичне підняття плану виробництва, але не зарплати, абсолютна апатія до прав працівників. І смерть цієї дівчини напевно не буде останньою.
порада Показати IP 15 Травня 2014 08:51
Гнати треба цих гансів назад у їхню Німеччину. Як би там були нормальні умови роботи і достойна зарплатня, вони до нас не приперлися б за дешевою робочою силою. Прямуємо до Європи, у якій ми будемо у якості бананової республіки...
Анонім до порада Показати IP 15 Травня 2014 09:03
А ти бачив умови праці на заводах українців Ахметова та Пінчука? А в Росії заводи які? Так що сиди вдома, не працюй, і жуй соплі
123 до порада Показати IP 15 Травня 2014 13:51
А ти порадник створиш таку кількість робочих місць?
олена Показати IP 15 Травня 2014 12:03
та я працюю на цьому заводі вже 3 р.зі мною працюють такі що по 6-8 р. і нічого родять дітей і вертаються назад,а в Європі ці заводи є і доволі багато, ви спочатку прийдіть попрацюйте а тоді цю ахінєю пишіть.
гість Показати IP 15 Травня 2014 12:52
дуже шкода, молода дівчинка, мала б жити, а тут таке... співчуття близьким та родичам.
100 Показати IP 15 Травня 2014 14:40
У селянина робота земля. Кромбер користується нашою безталаністю, якби ці селяни пахали на своїх городах так само, як на кромберзі то виходило б набагато більше, просто вони не знають як правильно організовувати господарство, як вести бугалтерію, як шукати збут продукції, В них мало інформації про актуальність чи не актуальність вирощення певних культур. Відсутні скупи і фючери. Проблема не в кромберзі. а в с/г галузі. Як би там не було проблем то кому той завод потрібний, якщо гроші можна заробити на своїй землі.
неволынянин до 100 Показати IP 20 Травня 2014 09:56
если бы да кабы... во рту выросли грибы. чтоб не надо было ходить собирать. правильно, лучше на поле сдыхать в любую погоду наймитом. каждому-свое.
100 Показати IP 15 Травня 2014 14:42
А захисникам заводу скажу, я б влаштував акцію поміняйся місцем і нехай дерекція тиждень повиконує той план який вони ставлять. Більше нічого не треба.
1001 до 100 Показати IP 15 Травня 2014 16:22
Спочатку їм треба забути англійську, німецьку, економічну(чи іншу) освіту, щоб помінятися місцями із тобою...А тобі відповідно набути таких знань.
йоу до 1001 Показати IP 15 Травня 2014 17:42
...начальница той лініі 6 років проводку возиком возила з одного кінця в інший по заводі ,але ж добилась свого ,тапер начальник,багато з начальства ,а може й всі ,раньше й були фіолетовими простими робочими,просто нетреба ганять понти коли надів білий халат,будь людиною,бо хто його знає шо завтра буде,радий що в мене адекватне начальство,а тим хто на лініі ,хлопці,як бачите що якийсь мастерок верещить на підлеглих або як часто бувае крие матом- просто бийте його в ...бло.
Анонім до 1001 Показати IP 15 Травня 2014 20:09
такий смішний, думаєш на всіх з дипломами та знаннями мов гарних вакансій вистачить? є багато людей з достойною освітою, але відсутністю зв"язків, які не можуть втілити своє призначення у житті і використати ті самі здобутті знання - і працюють де попало і ким попало..навіть, на тій самій лінії.. Співчуття рідним дівчини.
100 до 1001 Показати IP 20 Травня 2014 15:45
Я там працював. На мої дипломи всі там ложили і на знання німецької теж. Намікнули, що треба для хорошого місця. Зі мною працював хлопиць з іняза, і програміст. З програмістом зустрівся в польші в Полавах. Інязовець кажуть в Шотландії на шампінйонах. Кромберг в моєму розуміні це місце для знедолених. Хочуть себе мучити ну куди дінемся.
100 до 1001 Показати IP 20 Травня 2014 15:45
коментар було видалено
шило до 100 Показати IP 15 Травня 2014 17:29
Іди отримай вищу освіту, вивчи хоча би одну мову, комп і навчись говорити - тоді може отримаєш місце в офісі
100 до шило Показати IP 20 Травня 2014 15:49
To get a good job in the factory need give a bribe
ОЙ! до 100 Показати IP 20 Травня 2014 16:43
Якщо у людини є чітка мета в житті, тоді і хабарів не потрібно давати. А сидіти і чекати коли все принесуть на тарілочці готовеньке і без зусиль - такого не буває. Потрібно показати себе. А обгаджувати... кожен може.
clever до 100 Показати IP 21 Травня 2014 08:06
give a bribe to whom? don't you know that employees apply to vacancies by filling in the forms and going through interviews? only best of the best are chosen. and if you are not the best, you should improve yourself first rather than blaming.
мася Показати IP 15 Травня 2014 15:37
От чого ви всі жалієтесь на той завод?!Не подобається-то сидіть вдома!!Де ще можна стільки заробити як там?А замовнику не потрібні ваші городи і все таке,його цікавить результат і кількість замовленої продукції!!!!!
Громадянин до мася Показати IP 16 Травня 2014 18:30
Було б там так добре - мабуть не було б стільки незадоволених людей. Робота в вихідні дні - наслідок економії на кількості працівників та обладнання, а також недосконале планування робочого часу. Само собою, що замовнику байдуже, він платить, а все інше його не цікавить. Але це не має бути ціною здоровя і вільного часу працівників - людям їхнє здоров'я дорожче за ваші проводки. Жаліються - бо реклама на роботу і те, що виявляється в реальності - різні речі.
гість до Громадянин Показати IP 20 Травня 2014 09:58
підкажіть, будь ласка, де добре працювати? щоб із задоволенням, і здоров"ю не нашкодити?
Ангел до гість Показати IP 30 Грудня 2015 20:20
А це вже в кожного своє робоче місце, кому що подобається...
Ангел до Громадянин Показати IP 30 Грудня 2015 19:45
Згоден. Ходив "на розвідку", проходив співбесіду, відбір, екскурсію... Особисто знаю людей, які працювали на заводі.
Анонім Показати IP 16 Травня 2014 00:07
Дорогі Лучани!Чи не замітили ви що у соціальній мережі під сайтом Волинські новини виклали інформацію про те що померла дівчина, а не відкрили тематику форум (Давайте обільєм брудом завод).Усі ви говорите про одне робота важкій трьох змінний графік,і що люди там чимось залякані, чи люди приїхали з сіл,а ще не забувайте що кромі сіл у нас є і Луцьк у якому ми доречі живемо,А перед тим як паклюжити подякуйте тим Німцям які дали роботу батькам які за 2,500 і вище а не за 1,200 у кращому випадку можуть обути одягнути своїх дітей ,чоловікам,жінкам у наш то важкій час.А ще я хочу сказати усі ви вивчилися щоб гріти свої дупи у адміністраціях???Ну деж закінчивши школу просидівши у мами на шиї 3 роки і з середньостатестичної сім*ї не полагаючи для цього якогось фізичного труда получати зарплату як у Європі -подивіться на себе у дзеркало і оцініть свої можливості.Тещо дівчина працювала в третю зміну нічього не міняє потрібно розібратися чи у неї як кажуть вже була якась хвороба ,то чому цього незамітили мед працівники підписувавши медичну книжку,наскільки ми знаєм допуск до роботи ставить терапевт якій повинен поміряти тиск переглянути її амбулаторну карточку чи нема у пацієнтки якихось вад і чи не стоїть вона на обліку,Купивши медичну не купите собі здоров*я,а тільки можна його більше зіпсувати
Анонім Показати IP 16 Травня 2014 00:14
Змініть тиматику поспівчувайте родині!!!
анонім Показати IP 16 Травня 2014 16:21
я співчуваю родичам дівчини.Надіюсь після цього випадку люди будуть більше зважата на своє здоровя.Робочий день субота-це тромб.
гість до анонім Показати IP 19 Травня 2014 15:02
кожен робочий день - це може бути тромб. кожен вихідний - це може бути тромб. багато факторів може створювати тромби в організмі. і бігато людей живе з тромбами навіть до 90 років і не знає про це. смерть наступає тільки тоді, коли тромб обривається з судини і рухається в напрямку серця, легеней, головного мозку...
ALEX Показати IP 17 Травня 2014 12:50
Дуже співчуваю сім*ї загиблої дівчини. Особливо маленькій дитині яка тепер виросте без матері. Смерть в такому віці-це завжди біда ! Стан здоров*я - звісно треба регулярно контролювати (чим в нас мало хто стурбований)! Я власне проти чотиризмінного графіку нічого проти не маю. А от в кого зі здоров*ям непорядок або відчуває себе як зомбі після нічної-варто утриматися від цієї зміни. Працювати треба скрізь бо дарма ніхто нічого не заплатить. І в Німеччині і в Македонії і в Тунісі і в Чілі. Умови праці практично однакові правда оплата праці суттєво різниться. Хочете працювати-йдіть на завод Не хочете або не подобаються умови - йдіть копати ями за 50грн в день. А на білі халати особливо не заглядайтеся.Треба спочатку здобути потрібну освіту . Пропрацювати років 5-7 тоді може і вдінете білий халат.Так скрізь приходиться.. В армії сержант не може стати полковником аж ніяк!!! .
ALEX Показати IP 17 Травня 2014 12:57
Додам від себе - чогось забагато в темі підписуються ім*ям анонім. Вилити відро помиїв комусь на голову і сховатися-чого боїтеся? Мене наприклад на заводі знає багато народу і Я ніколи не шифрувався під псевдо анонім!!!
До Алекса і до білог до ALEX Показати IP 21 Травня 2014 17:33
Дівчина померла від непрофесійної лікарської допомоги , в неї була алергія на той препарат що ввели і відповідальність тут лягає на керівництво таких як Alex і білі ..уї за те що взяли непрофесійнго лікаря, бо за ту лікаршу багато поганого чого можна почути від працівників за її допомоги і відношення.
гість до До Алекса і до білог Показати IP 22 Травня 2014 09:24
Шановний, підкажіть, будь ласка, що треба робити коли у людини відривається тромб. Ви лікар? То зверніться до будь-якого професійного лікаря - він Вам скаже, що спасти людину при відриві тромбу не можливо. І замість того, щоб обливати брудом будь-кого, надавайте, будь ласка, факти. Мене вражає коли некомпетентна людина стверджує те, в чому вона не розбирається. Звідки у Вас дані про алергію на препарат? Ви були присутні при розтині? Ви зверталися до суд.мед.експерта? Прокуратура ще не закінчила слідство, бо ще робляться лабораторні аналізи на вміст речовин в забраній крові, а Ви вже маєте висновок. Думаю, тут попахує кримінальною статтею про наклеп.
аноним до гість Показати IP 24 Травня 2014 19:14
А звідки ви знаєте чи це наклеп чи правда Ви навели якійсь аргументи люди тут пишуть більша половина з Кромберга(соціальна мережа не несе відповідальності).так як в кінці сайту пишиться що інформація в коментах може мати не достовірну інформацію.залякувати людей не потрібно вони хоч в коментах діляться тим тут чим не можуть поділитися в реалі
ОЙ! до аноним Показати IP 27 Травня 2014 09:01
Правильно, тявкати з-під воріт воно надійніше. А прийти і нормально, аргументовано пояснити із підтвердженими фактами не може ніхто. Чому так? От щось не подобається - одразу плітки, шушукання, вигадки.
Спокійний до До Алекса і до білог Показати IP 22 Травня 2014 10:31
Дійсно, пане, чого ти ляпаєш своїм язиком? Та от хоча б звернися до родичів померлої. А то всі мають нести відповідальність, крім тебе. Щоб наступного разу не свербів в тебе язик: закон україни № 3879 від 16 січня 2014 р. говорить: "наклеп (свідоме поширення недостовірних відомостей, які ганьблять честь і гідність іншої особи) карається штрафом до 50 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян або громадськими роботами до 200 годин, або виправними роботами на строк до 1 року. Наклеп у творі, який публічно демонструється у ЗМІ або мережі Інтернет, або ж створений особою, раніше судимою за наклеп, карається штрафом від 50 до 300 неоподатковуваних податком мінімумом доходів громадян або громадськими роботами від 150 до 240 годин, або виправними роботами на строк до 1 року. Наклеп, поєднаний з обвинуваченням у вчиненні тяжкого або особливо тяжкого злочину карається виправними роботами на строк від 1 до 2 років, або обмеженням волі на строк до 2 років".
ОЙ! до До Алекса і до білог Показати IP 22 Травня 2014 10:32
Ой, давайте не будемо зараз розглядати рівень професійності кожного з нас. Якби медсестра не діяла професійно, її би вже давно, як мінімум відсторонили від виконання обов'язків. Крім того, лікар швидкої визнав, що допомога надавалась правильно, і вони робили те ж саме. Обгадити керівників підприємства кожен може. А стати на їх місце і взяти на себе відповідальність може не кожен. От ви, шановний чи шановна, взяли б на себе відповідальність за інших людей? Думаю, навряд чи.
перехожий до До Алекса і до білог Показати IP 22 Травня 2014 11:18
тебе як послухати то ти патологоанатом, чи той екстрасенс. без лікарів і діагноз поставив і винних визначив. на яйцях виливав? чи по воді вилами водив? звинувачувати легше всього. канєшно, під ніком писати - ніякої відповідальності. не опускайся до рівня російських бидло-тролів - не вір своїм очам, а вір моїй совісті...
працівник1 до До Алекса і до білог Показати IP 22 Травня 2014 12:00
треба твою професійність перевірити, базікало
До Алекса і до білог до До Алекса і до білог Показати IP 23 Травня 2014 08:01
Це припущення,немає мождливості видаляти або редагувати
До Алекса і до білог до До Алекса і до білог Показати IP 23 Травня 2014 08:45
конкретно нікого не звинувачено
ОЙ! до До Алекса і до білог Показати IP 23 Травня 2014 09:32
Цитую: До Алекса і до білог до ALEX 21 Травня 2014 17:33 відповісти+ 0- 16 "Дівчина померла від непрофесійної лікарської допомоги , в неї була алергія на той препарат що ввели і відповідальність тут лягає на керівництво таких як Alex і білі ..уї за те що взяли непрофесійнго лікаря, бо за ту лікаршу багато поганого чого можна почути від працівників за її допомоги і відношення." - ну зовсім нікого не звинувачуємо? Ні разочку? і про "лікаршу" то хтось придумав, переправив справжній коментар????
гість до До Алекса і до білог Показати IP 23 Травня 2014 09:47
до речі, термін "особа" юридичною мовою означає як фізичну особу (людину), так і юридичну особу (фірму).
ALEX я той Анонім 16 до ALEX Показати IP 24 Травня 2014 18:06
звучить краще так чим розписквати що мене звати Наталя.І шановний я сумніваюся що ваша працівниця у лікарні здобула свій 7 річний стаж.А як на то пішло у молодої дівчини у такому віці тромба не могло бути, а вот вродженна аневризма скоріш за все.А ще якщо вона знепритомніла це може бути аритмії,порушення кровотоку лівих камер серця ,різке падіння артеріального тиску,анемія,гіпоксія.перша медична допомога вчить медична ще на медсестринцтві ,Спочатку необхідно надати людині положення лежачи на спині. Потім підняти ноги , підклавши під них згорток з одягу чи інший підручний матеріал , для того щоб налагодити приплив крові до структур головного мозку. Або можна посадити людину на стілець , при цьому звісивши голову між колінами. Потім звільнити шию від одягу, що стискує.Звільнити при необхідності верхні дихальні шляхи. Голову потрібно повернути набік , щоб запобігти аспірації блювотних мас.Якщо є можливість , то необхідно піднести до носа ватку або тканину , попередньо змочену нашатирним спиртом для роздратування і стимуляції дихального і судинного центрів.При відсутності серцевої діяльності проводиться закритий масаж серця , штучне дихання. При гіпотонічній кризі вводяться такі препарати , як мезатон , ефедрин.від мезотону померти не можна так як асфіксію він не викликає тоїсь вона би від нього не задушиласяб а просто їй висипало(шкірні висипання,свербіж)Ефедрин може вкоказанні бути як від бронхіальної асми так і від алергічних реакцій.А як про неї говорять то на це має звернути увагу адміністрація і поміняти медичну сестру.А для остальних медичних сестер проводити екземенаційну провірку раз у місяць на невідкладний стан,і провіряти порядок медичних наказів.
Ірина до ALEX я той Анонім 16 Показати IP 27 Травня 2014 09:40
Шановна п. Наталя. Лікар швидкої відзначив, що невідкладна допомога була надана на професійному рівні. і вони робили теж саме, поки бідненька не віддала Богу душу. А тромби можуть бути у будь-якому віці. Хто, як не ви мали б знати що зараз в нашій країні "помолодшали" захворювання, які молодим людям були зовсім не притаманні. І наші медичні сестри гарні професіонали.
Білий халат Показати IP 22 Травня 2014 13:02
Для цікавості переглянув інші статті із нещасними випадками на цьому сайті - в коментах пусто! але і причини смертних випадків - недотримання техніки безпеки, сильне алкогольне сп'яніння, халатне ставлення, і ніхто нікого не закликає до перевірок і закриттів. ніхто не пише про шкідливість роботи і т.д. всім як кістка в горлі лише Кромберг. а подивитися на себе слабо?
Перехожий до Білий халат Показати IP 24 Травня 2014 13:32
Сам хотів заради цікавості пошукати подібні повідомлення про інші підприємства. Цікавий факт, от тільки висновки в мене інші - мабуть справді там людей достали.
Білий халат до Перехожий Показати IP 27 Травня 2014 09:49
На інших підприємствах немає вимог до дисципліни. Визнаю, звикнувши до вільного графіку на стройці мені самому було важко втянутись в 8 годин нон-стоп із короткими перервами. але парочка актів за вихід не в перерву - і все, звички помінялись. просто треба зрозуміти - проводка це нервова система автомобіля. халатність в проводці = загиблі у дтп.
Перехожий до Білий халат Показати IP 27 Травня 2014 23:42
Нічого не маю проти дисципліни, аби в розумних межах, і не перечила здоровому глузду. А відносно халатності - на мою думку більшість помилок робляться, коли люди спішать(як аудит приїзджає - зразу швидкість ліній зменшують) Якість і кількість - речі несумісні. І плинність кадрів також свою негативну для якості роль грає - постійно є нові люди, яким треба час, щоб навчитись.
Ангел до Перехожий Показати IP 30 Грудня 2015 20:08
Підтримую. А ще "брак" виходить, коли втомлений, не виспаний.
Ася Показати IP 9 Вересня 2014 14:01
Усім Доброго дня, розкажіть будь ласка мені, як працювати на заводі? Начиталася цих негативних коментарів, бажання відбилося зовсім. Знайомі працюють на заводі, говорять, що нічого складного немає, інші кахуть, що погані умови і мала зарплата! Кому вірити незнаю( Розкажіть детальніше, яка заробітня плата? які умови? лояльність? чи є перерва на обід ? який графіг роботи? Дякую за допомогу.
Ангел до Ася Показати IP 30 Грудня 2015 20:15
Наскільки знаю: перерва на обід 30 хв, і два "перекура" по 15 хв. А от вкластися в 30-тихвилинний проміжок часу в їдальні хай навіть 50-ом людям, якщо не 100-ні, трохи складно, як на мене...