КРУ труситиме волинську ОДЮСШ
![](/files/news/2008/10-02/1905-1u.jpg)
Контрольно-ревізійне управління знову перевірятиме обласну дитячо-юнацьку спортивну школу. На цьому під час засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту і туризму наполіг депутат Олександр Омельчук, – про це про це повідомляє репортер «Волинських Новин».
Депутат невдоволений тим, як директор ОДЮСШ Богуслав Галицький розподілив виділені з бюджету 430 тисяч гривень. Ці гроші, потрібні для ремонту приміщення перед серпневим чемпіонатом Європи з волейболу серед дівчат, за словами пана Галицького, він зекономив як міг.
Зокрема синтетичне покриття, яке коштує 339 тисяч гривень, завдяки спонсорам Федерації волейболу України, він зумів придбати за 263 тисяч, а за електронне табло – до речі, найбільше в Україні – заплатив 72 тисячі, хоча коштує воно вдвічі більше. Для цього Богуславу Галицькому довелося шукати серед працівників заводу-виробника любителів волейболу і обіцяти допомогу їхній команді.
Але Олександр Омельчук не довіряє економічним здібностям директора спортшколи. За його словами, гроші він розподіляє несправедливо і невиправдано: депутат отримував скарги, що ДЮСШ перетворилася на базу волейбольної команди «Волинь-Університет-ОДЮСШ», а іншими видами спорту в ній займатися неможливо.
Невдоволений пан Омельчук і тим, що 6 тисяч гривень були витрачені на стільці: депутат каже, що цього року гроші з бюджету вже виділяли неодноразово.
Між тим, вимоги до залу для проведення чемпіонату Європи дійсно високі: як ідеться в листі Федерації волейболу України, такий зал має бути оснащений не тільки синтетичним покриттям і електронним таблом, а й тисячею глядацьких місць, роздягальнями, душовими і навіть бездротовим Інтернетом. Лише облаштування залу ДЮСШ вже вартувало понад половину спортивного бюджету області, а, за словами Богуслава Галицького, є ще ряд потрібних робіт. Чи виділяти на них гроші — вирішуватиме профільна депутатська комісія під час наступного засідання після того, як розгляне детальний звіт директора спортшколи.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722045711)
Анонім
Показати IP
3 Жовтня 2008 09:48
Краде кожен хто як може !
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.