USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.94

Крим буде українським, - Порошенко

4 Червня 2014 08:53
Новообраний президент України Петро Порошенко заявляє, що Україна поверне Крим. Про це він заявив у вівторок, 3 червня, у Варшаві під час вручення у Варшаві польської премії «Солідарність» народному депутатові, лідеру кримськотатарського народу Мустафі Джемілєву, - повідомляж «Радіо Свобода».

.«Я переконаний, що Крим дуже скоро буде вільним, і кримські татари разом з українцями розбудовуватимуть у Криму демократію і свободу», – заявив.

Грошовий вимір премії «Солідарність» – мільйон євро. За словами Джемілєва, ці гроші він витрачатиме через «Фонд розвитку Криму». «Також одну частину, я вже казав про це, близько 100 тисяч євро, я хотів би втратити на допомогу родинам убитих із Небесної Сотні та вбитих під час антитерористичної операції», – розповів він.

Мустафа Джемілєв наголосив, що вважає цю нагороду знаком своєчасної моральної підтримки кримськотатарського народу та України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
без коментарів Показати IP 4 Червня 2014 09:06
?! :)))
льоня Показати IP 4 Червня 2014 09:14
тільки гроші вкладату туди куди і поклали. ніколи б не став президентом якби люди не загинули бо таким чином владу брали до своїх рук. А що буде робити для людей інших? крім тих завдяки яким став президентом Що більше людей немае? надіюсь на краще
Анонім Показати IP 4 Червня 2014 09:43
коментар було видалено
факт Показати IP 4 Червня 2014 09:49
Щоб Крим повернути, треба в цілій країні порядок навести, війну припинити і показати, що за розвитком і соцгарантіями в Україні краще ніж у Криму! А без цього...!!!
13 до факт Показати IP 4 Червня 2014 10:08
якщо таке розумне то треба було свою кандидатуру подавати в президенти ))))
Справедливий Лучанин до 13 Показати IP 4 Червня 2014 14:36
Заспокойся "13", не хами, з'їж цукерку ROSHEN і все в тебе буде ок!
Махмуд Показати IP 4 Червня 2014 09:58
коментар було видалено
13 Показати IP 4 Червня 2014 10:06
Люди такі наївні створіння, їм ніколи нічого не подобається, треба було за Дарт Вейдера голосувати)))
113 до 13 Показати IP 4 Червня 2014 11:14
коментар було видалено
31 до 13 Показати IP 4 Червня 2014 11:16
коментар було видалено
Я Показати IP 4 Червня 2014 10:18
Ой, да на фіг нам той Крим здався. Толку з того Криму. Не фіг сюсюкатись з тим Кримом і кидати туди гроші, краще вкладати їх в економіку і соціальні програми на материковій Україні, а Крим хотів в рассею, то хай має. Єдине, що потібно - звичайно ж не залишати поза увагою і всіляко підтримувати таких, як ті випускники в Ялті, що заспівали на лінійці гімн України, як ті курсанти в академії ім. Нахімова, бо це Люди, а всі інші "кримчанє" пішли на великий х.р!
КРЫМ до Я Показати IP 29 Червня 2014 20:43
пошла сама ху,,,,,ска
Ченс Показати IP 4 Червня 2014 10:59
Кожен, як дорветься до влади, зразу щось обіцяє. Згадайте стежку Кривицькогоо.
Справедливий Лучанин Показати IP 4 Червня 2014 11:06
Цукерки ТМ ROSHEN "Вечірній Крим" - Крим буде українським!
вітя Показати IP 4 Червня 2014 11:56
нащо було віддавати щоб потім забирати? ніхто навіть не захищав Крим а зараз хочть на криму зробити піар -ми забрали крим. а для людей з того криму що ? що там безплатно можна відпочити простим людям ? ні а хто не хоче жити в криму вже виїхав а інші там живуть і задоволені
Анонім Показати IP 4 Червня 2014 13:46
так так звичайно поверне крим саме на цьому і буде побудована його виборча компанія на другий строк.... :))))
Наталя Показати IP 4 Червня 2014 14:01
Як рак свисне - так Крим "повернуть" Україні !! Нічого не робили щоб недопустити його відділення - нічого не зроблять і для повернення Криму. Це все розраховано на тупих лохів, які вірять в усі ці казочки ! Спасибі, що вибрали мене, солодкоголосого - за це вам усім буде "нове життя" - усьо в шоколаді ROSHEN!