USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Кримінальну справу проти Колісника закриють

26 Березня 2014 19:34
Кримінальну справу щодо ДТП за участю головного лісівника Волині Богдана Колісника можуть закрити через відсутність складу злочину.

Про це йшлося під час прес-конференції у виконувача обов'язків начальника управління УМВС України в області Михайла Руденка сьогодні, 26-го березня.

Інформаційне агентство Волинські Новини раніше повідомляло, що на Волині автомобіль, за кермом якого був начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Богдан Колісник, наїхав на активіста «Правого сектору» Аркадія Соломатіна та зник з місця події.

По тому Колісник дав свідчення про наїзд на представника «правого сектору», а жертва ДТП, яке спричинив колісник, прокоментував аварії.

Михайло Руденко повідомив, що слідство ще триває, однак погодився розкрити певні факти, аби на цій події не спекулювали.

«На сьогоднішній день, згідно з проведеною судово-медичною експертизою, у постраждалого виявлені тілесні ушкодження, які належать до категорії «легкі». Частина 1 статті 286 КК України, передбачає відповідальність за порушення правил дорожнього руху з тілесними ушкодженнями «середньої» важкості. Я як слідчий можу вам сказати: оскільки в цьому випадку легкі тілесні ушкодження, то в подальшому, швидше за все, дане кримінальне провадження буде закрите за відсутністю складу злочину», - повідомив Михайло Руденко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 108
Антон Показати IP 26 Березня 2014 19:57
Конкретна кваліфікація професінала, закон один для всіх і його необхідно знати, а не шукати ворогів як це вигідно окремим так званим лідерам.
Вася до Антон Показати IP 26 Березня 2014 23:43
Яка там справа їх всіх треба ліквідувати цих недоумків з правого сектора і забути про цих безвісті відсутніх !!!
боря Показати IP 26 Березня 2014 19:59
колicник мае великi зв'язки i грошi i цим все сказано....
333 Показати IP 26 Березня 2014 20:01
Якби він того дурня забив, то може мав би трохи більше проблем. А так в дійсності багату воні із нічого.
ВЧИТЕЛЬКА Показати IP 26 Березня 2014 20:05
Насправді Колісник герой ,не побоявся дати= газу = та наїхати власним автомобілем на обнагнілий натовп=Правого сектору=,який намагався блокувати його та ,можливо,вчинити над ним самосуд.Одним словом, якщо не герой,то справжній мужчина,який здатен захистити себе в скрутній та небезпечній ситуації і не падає перед нападниками на коліна.
123 до ВЧИТЕЛЬКА Показати IP 26 Березня 2014 20:34
Тобі баранів вчити)) нашла героя! Хапуга він!
Родюк до 123 Показати IP 27 Березня 2014 09:15
колісник самий великий злодій і бандит якого бачила волинська земля. уявити жах скільки народного добра воно продало за кордон.
відповідь до ВЧИТЕЛЬКА Показати IP 26 Березня 2014 20:56
погана вчітелька
Кабан Показати IP 26 Березня 2014 20:15
Може й мені переїхати свого сусіда, а то він мені ніколи не подобався???????
Анонім до Кабан Показати IP 27 Березня 2014 00:19
зря хрущев отменилв школе предмет логика
ольга Показати IP 26 Березня 2014 20:16
я не здивуюся якшо ця людина знову стане до керма волинського лicy!!!
братан до ольга Показати IP 26 Березня 2014 20:18
i полетять голови невiрних....
зам до братан Показати IP 26 Березня 2014 20:25
а таких на сьогодні ой як багато
стукач до зам Показати IP 27 Березня 2014 12:43
колicнику на замiтку:а бадзян з ратного то перший петицiю пiдписував....
лісник до ольга Показати IP 26 Березня 2014 20:21
а ви думаєте що є хтось кращий
ольга до лісник Показати IP 26 Березня 2014 20:29
шеремета кращий!!!!
лісник до ольга Показати IP 26 Березня 2014 20:34
Чим кращий? Він тільки що вміє це в когось за спиною давати накази.Це все на що він здатний?
ольга до лісник Показати IP 26 Березня 2014 20:42
а тим, що шеремета чесний i не корумпований!!!
лісник до ольга Показати IP 26 Березня 2014 20:47
ольга не сміши нікого.Чесний він хіба що в туалеті.Знайшла не корумпованого. Люструвати такого в першу чергу і щоб не смерділо в кабінеті!!!!!!!!!!!!!!!!111
999 до ольга Показати IP 26 Березня 2014 21:07
шеремета жадний бик хапуга ще той прикривався- "команда шефа" а шеф ні сном ні духом а тепер бариню порядну грає.гнида.
леся до лісник Показати IP 26 Березня 2014 20:37
ляхович кращий, вiн спецiалicт з великой букви.
лісник до леся Показати IP 26 Березня 2014 20:41
Кращий за кого? Скажи що цей товстопуз зробив корисного для волинського лісу?
леся до лісник Показати IP 26 Березня 2014 20:58
ляхович порядний керiвник , вiн разом з колicником не дав роздерибанити волинський лiс!!!
заліс до леся Показати IP 27 Березня 2014 11:35
Ляхович не в тих "розмірах", що Колісник
правий до леся Показати IP 27 Березня 2014 13:18
Ляховича на посаду Сівця. Він залишить поля замість лісу. Пролюструйте хату і машину. За зарплату куплену, може за дерево?????????
гриць до лісник Показати IP 26 Березня 2014 21:32
згадайте ще тут "порядну" сім"ю реберів,слабих на голову рибчинських,зажерливого радіона,рекетира ляховича.список великий віх "обіжених" в області від кого забрали коритце.от і вони тепер думають як вкакатись коліснику.Вони не можуть змиритись що з їхнього корита може їсти хтось інший.
корінний маневичанин до гриць Показати IP 27 Березня 2014 10:10
Із дечим не можу погодитись. Проживаю в Маневичах із народження. І нікого із керівників місцевих лісгоспів не захищаю. Але ВИ пишете трішки не те про Радіона. Наскільки я знаю це один із найпорядніших керівників Маневицького лісгопу, наскільки мені довелось чути про цю людину. Проти малого колісника (зіновія) це небо і земля. Дякую
правий до гриць Показати IP 27 Березня 2014 13:14
Ребар ворюга.
Анонім до правий Показати IP 28 Березня 2014 14:09
Ребер ще той, хто часто-густо слова не дотримував, але, хто можливо не знає він побудував з нуля два лісництва, а в чотирьох зробив кап. ремонт, а на станції Троянівка склада та цеха, що забрав му*ак-Колісник, побудував саме він. Я вважаю, що саме така людина може вивести лісову галузь Волині з кризи, де лісгоспи боргують спд та державі близько 60 млн. грн. А не хтось з типерішніх директорів кумів, сватів, та друзів самого БІ та його синів, що тільки вміють красти та оперувати добре наперед завчиними фразами. Честь маю, СЛАВА УКРАЇНІ ТА НАЦІЇ
правий до Анонім Показати IP 28 Березня 2014 18:01
Треба його в президенти, гроші мабудь е, так багато набудував (напі. див).
українець до Анонім Показати IP 29 Березня 2014 19:57
Це все вірно що будував з нуля,робив капітальні ремонти складів.цехів.Але після цього всього виріс цех і дача в Гулівці,побудувався будинок і госп.садиби у Ківерцях таке собі Ківерцівське межігір"я.Така людина як Ребер заведе лісову галузь в нікуди,оскільки він вже там був і як ти кажеш тільки крав та оперував добре наперед завченими фразами.Його час вже пройшов нехай відпочиває на пенсії і глядить внуків.А сьогодні для галузі потрібні молоді кваліфіковані ерудовані спеціалісти.
До нової влади Показати IP 26 Березня 2014 20:16
ось тобі результат закликів, що всіх люструємо і караємо. відкупився, та й все, а наші люди, не можуть відмовитися від грошей, хабар нас ще буде довго спокушати.А нова влада, нехай слів на вітер не пускає, не може поборити корупційні діяння, тоді хай слів на вітер не пускаю. всі занють, що колісник корупціонер, слів продав незаканно, купа різних махінацій. Сумно, боляче і плакати хочеться за україну. вона не скоро стане на ноги
лісник Показати IP 26 Березня 2014 20:19
шкода що колісник так порядно поступив з відморозками з правого сектора.доля сектантів-рекитирів вже вирішина.
егер до лісник Показати IP 26 Березня 2014 20:52
доля колicника також вирiшена...вiн icторiя!!
лісник до егер Показати IP 26 Березня 2014 20:56
Історія має закономірність повторитися.
егер до лісник Показати IP 26 Березня 2014 21:10
не смiши!!!!! якшо ця icторiя i повториться , то тiльки пiсля...суду в лicах магадану!!!!
лісник до егер Показати IP 26 Березня 2014 21:13
ніхто нікого не смішить!! А ти єгер крім того щоб бігати по лісі краще історію почитай.суду не буде.
егер до лісник Показати IP 26 Березня 2014 21:25
в колicника i без даноi icторii е "подвиги" шо потянуть на рокiв 10 з конфicкацieю....
лісник до егер Показати IP 26 Березня 2014 21:36
якщо в тебе є конкретні факти- звертайся в органи.а згадувати "подвиги" про які ти чув за пляшкою-не потрібно і не порядно.
егер до лісник Показати IP 26 Березня 2014 22:04
потрiбно буде - звернуся....цей генерал добре "наслiдив", а ти чого так за "пана " заступаешся, напевно його "шicткою"був????
лісник до егер Показати IP 26 Березня 2014 22:24
був а може і є а тобі раджу звертатись уже поки не пізно але я впевнений що ти пусте патякало і якщо прийдется до діла загнеш свого хвоста в дупу і будеш сидіти тихо бо за слова треба відповідати не тільки перед законом а й перед совістю.
егер до лісник Показати IP 26 Березня 2014 22:35
ги-ги....не смикайся так ....твiй пан вже не спливе)))) i....змирися вже з цим ШIСТКО!!!!!!!!!!!!!!!
лісник до егер Показати IP 27 Березня 2014 15:29
сьогодні подивишся!!!!!!!!!!!!!!!
Анонім до лісник Показати IP 28 Березня 2014 14:10
Хто не вірить хай спитає підприємців, що носили шкіряні портфелі йому в кабінет
вова Показати IP 26 Березня 2014 20:49
така влада і зараз. все з рук їм бо ГРОШІ і ДАЛІ СВІТОМ УПРАВЛЯЮТЬ. ГАНЬБА ! Неповага до МАЙДАНУ і ГЕРОЇВ
куратор Показати IP 26 Березня 2014 20:55
Шановні працівники галузі ! Який на сьогодні порядок денний.Колісник уже був.Шеремету теж згадали.І не забули про любимчика Ляховича .Хто на черзі???????????????????????7
член комicii до куратор Показати IP 26 Березня 2014 21:16
я б ще квартирка згадав, злодiй ще той...
куратор до член комicii Показати IP 26 Березня 2014 21:19
Що злодій -то злодій.Тут і бити нема чим.
ганна до член комicii Показати IP 26 Березня 2014 21:32
як вам не соромно, квартирко чесний i вiдповiдальний керiвник ,його поважають люди
куратор до ганна Показати IP 26 Березня 2014 21:38
раз чесний то нехай працює.люструвати не будемо.
0000 до куратор Показати IP 26 Березня 2014 21:41
народ а це правда що коханка кватирка цього року закінчує 11 клас?
шерлок холмс до 0000 Показати IP 26 Березня 2014 22:27
ні не правда, вона ще тільки пішла в перший.
Опа до 0000 Показати IP 26 Березня 2014 23:17
Опа такого ще не чули, а то шо поца з себе сироїть- то точно Злодій ще той
ж.опа до Опа Показати IP 27 Березня 2014 23:51
може в .пу кватирка і петя........ух
Анонім до 0000 Показати IP 28 Березня 2014 14:15
Яка кому різниця в 1 чи 11, чи народна люстрація особистого буде торкатися. Я знаю таку людину, молодого, преспекивного спеціаліста, якому давно треба було сидіти в кріслі директора, чиє особисте життя виставили на всю область а потім Колісник з роботи звільнив, бо він з жінкою розлучився.
Р.S до ганна Показати IP 27 Березня 2014 09:52
соромно повинно бути вам,якщо Квартирко чесний то я балерина.. а де ж він у свої 33 нажив такі статки, чи бува не з тим же Колісником деребаном займався.А що стосується того ,що закриють справу то це ж очевидно значить примінити її до Аркашки щоб знав,що кидатись на капон йому світить стаття, а то той метровий воячок хизується по місту зброєю бо більше немає чим.
123 до ганна Показати IP 28 Березня 2014 18:05
Ха-Ха -ха чесний , хай працює лісником....
1 до член комicii Показати IP 27 Березня 2014 23:44
кватирко, це прилипайло. не можу поняти чи до нього$$$$$$$$$$$, чи він $$$$$$$$$$$$$ до когось прилііпає. Але в системі кришує ліс. ГРИБ- присосувач(с......)
ххх Показати IP 26 Березня 2014 20:55
а те, що скоїв наїзд і втік з місця ДТП це так має бути
лісник до ххх Показати IP 26 Березня 2014 20:59
А що стати щоб наркомани мозги відстрілили.Ще повівся мягко.
1234 Показати IP 26 Березня 2014 21:41
а ліс як возили так і возять далі открито...ітд
жжж до 1234 Показати IP 26 Березня 2014 21:46
І Колісника вже немає.А ліс і далі возять.То може проблема не в Коліснику ,а в його оточенні.Тих які працюють на місцях.Отакі то справи.Робіть висновки.
Анонім до жжж Показати IP 28 Березня 2014 14:21
Він як директорами керував так і керує далі по телефону, бо це все його ставленики в більшості яких не має своєї думки і бачення розвитку лг підприємств як їм Клим ІП напише план так і керують, а роботяги з голоду пухнуть, бо лісозаготівля в 90% лісгоспів декілька місяців не плачена!!!!
сивий до 1234 Показати IP 26 Березня 2014 22:17
а попробуй на таку зарплату збудуй нормальну хатину, дiтям також треба допомогти i oнуки вже пiдростають...
наблюдательный Показати IP 26 Березня 2014 22:29
чето разочаровали меня лесники на этот раз.. маловато покакали друг на друга.. видать запор одолел.
павлик морозов до наблюдательный Показати IP 26 Березня 2014 23:12
та вони ще не переставали срати відколи почули що Колісник повертається. буде як в сказано живі завидуватимуть мертвим.
??? до павлик морозов Показати IP 26 Березня 2014 23:21
А Павліком Морозовим то називають Матчука О страннінькооооо.....
Ольга Показати IP 26 Березня 2014 22:30
На головного лісника призначити Бінеру Анатолія!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
уваж до Ольга Показати IP 26 Березня 2014 22:39
а це шо за чудо....
сивий до Ольга Показати IP 26 Березня 2014 22:41
а колоди дасть на лiво тягати???
999 до Ольга Показати IP 27 Березня 2014 09:09
а давайте кутузова призначим
хапуга Показати IP 26 Березня 2014 23:16
мыша!!!! те ,що сектор не правий розумію,але те що ти достойний спільник того хто тебе привів на волинь усі знають! "срубил" в черговий раз!чим брав?дякуй,що ми ще мовчимо!
Анонім Показати IP 27 Березня 2014 07:05
колісник в гаразджі дуби он зараз пиляе .
бобик Показати IP 27 Березня 2014 08:33
"кiт з печi- мишi в пляс"...колicник нiбито не на тронi, а лicники як крали лic так i крадуть ( замшанське л-во ковельське длг)
Мєсний до бобик Показати IP 27 Березня 2014 09:25
А ше цуманське забули
Василь Показати IP 27 Березня 2014 10:10
Ставлю 100 гр на Мазурика В.
Калістрат до Василь Показати IP 27 Березня 2014 10:35
200 на Жмурка І.
Василь Показати IP 27 Березня 2014 10:38
... А той щедрий та розкошний, все храми мурує;та отечество так любить ,так за ним бідкує ... Шевченко Т.Г.
Василь Показати IP 27 Березня 2014 10:40
...Так з його середешного ,кров як ,воду точить!..
Василь Показати IP 27 Березня 2014 10:42
А братія мовчить собі, витріщивщи очі!
Василь Показати IP 27 Березня 2014 10:47
..."Нехай,-каже,-може,так і треба! Бо немає Господа на небі!..
Василь Показати IP 27 Березня 2014 10:51
А ви в ярмі падаєте , та якогось раю на тім світі благаєте!
Василь Показати IP 27 Березня 2014 10:57
...Немає!! Немає! Шкода й праці . Схаменіться: усі на сім світі -і царята і старчата - Адамові діти ...
крук Показати IP 27 Березня 2014 11:09
богдан колісник не є ідеалом і зовсі не без плям, ідеальних поверхонь не існує і навіть на сонці є затемнення. сам богдан родом з карпатських бескидів, прийшов на волинь рядовим працівником галузі і дороги нікому не переходив, не перешкоджав досягати успіхів корінним волинякам, усього домагався сам, бо батьки були далеко, і як наслідок його завзятість, працелюбство і навчена у біді здатність виживати призвела до того, що став керівником, і у певному розумінні не поганим. а хто заваджав вам, шановні дописувачі ставати управлінцями, кадровим резервом, навчатись, досягати, перконувати і очолювати??? це все вимагає певної жертовності, і колісниковою жертвою стала його молодість втрачена на розвиток галузі, яку в даний час успішно очолює. підіймаючись і очищаючись від був сам, коли самотнім спинався на ноги і досягав. дай вам Боже усім дописувачам такого бажання і терпіння як в богдана, щоби вижити і надалі жити.
тiтушка до крук Показати IP 27 Березня 2014 12:06
колicник хотiв i мурашок обкласти поборами от тiльки ПС завадив...
алекс антонов Показати IP 27 Березня 2014 11:30
Колісника я особисто не знаю, але в мене є багато знайомих які працюють в лісовій галузі то за Богдана Івановича тільки хороші слова. А те що він за кордон ліс вивозив то я думаю що йому команда була агенства.краще чим людину обсирати на себе подивіться
саша до алекс антонов Показати IP 27 Березня 2014 12:12
а те шо до працiвникiв як до бидла ставився, залякав всiх до ручки....оце ви хорошi вiдзиви!!!
адекват до саша Показати IP 27 Березня 2014 12:51
судячи з того, що ви всі тут пишете, то Колісник ще досить добре до вас ставився
Анонім до адекват Показати IP 28 Березня 2014 14:25
Це пишуть ті хто доступ до інету мають, проїдь по лісгоспах та лісництвах тобі такого розкажуть що вуха в'янути будуть
Заліс Показати IP 27 Березня 2014 11:43
"Жаба" - українська хвороба. І напевно, якби нею не хворіли з оточення Колісника (Ляховичі, Ребери і інші), то все було б гаразд і не було б більшості з цих коментів, крім останніх.
некрав до Заліс Показати IP 27 Березня 2014 12:39
добавте до списку васюхника пожалуста....
Анонім до некрав Показати IP 27 Березня 2014 20:38
ти. невдахо - ти пройди той шлях як васюхник. а тоді квакай. сидиш там за компом в порваних трусах. рембо ко*чане
Анонім до Анонім Показати IP 28 Березня 2014 14:27
Заднє місце тоже треба вміти лизати, спочатку Зіновію потім Богдану, оце його ШЛЯХ!!!
Анонім до некрав Показати IP 28 Березня 2014 11:37
а кому вже Васюхник в поперек горла став?
коментатор Показати IP 27 Березня 2014 11:49
Шановні працівники лісової галузі Ви краще своєю роботою займіться, а не сидіть в інтернеті і поливаєте будом один одного.Повірте буде більша користь.За що тільки вам заробітну плату платять?
голодний до коментатор Показати IP 27 Березня 2014 12:32
а доки таке здирництво терпiти можна i не затикайте нам рота.... р.s. це ви в управлiннi банда прихвостнiв та злодюг
працюючий до голодний Показати IP 27 Березня 2014 15:39
не подобається працювати тоді шукай інше місце роботи де не потрібно буде терпіти!
тiтушка Показати IP 27 Березня 2014 12:36
а васюхник шо самий пухнастий... оце так богдан вiрного пса нажив
алекс антонов Показати IP 27 Березня 2014 18:42
Він дуже строгий начальник так і має бути.
Анонім Показати IP 27 Березня 2014 19:09
колісника треба гнати в шию. знову всіх підкупив.влада дочекаеться що люди знову вийдуть на майдан.
працюючий ветерану до Анонім Показати IP 27 Березня 2014 19:22
якщо у вас є факти дачі хабара колісником якомусь чинусі в такому випадку ідіть в правохоронні органи.а якщо це просто ваші догади то тримайте їх присобіа звинувачувати людину неможна бо це гріх.
папа карло Показати IP 27 Березня 2014 21:31
колicник i його гопники мають сидiти в тюрмi
буратіно до папа карло Показати IP 27 Березня 2014 21:51
відкуси собі ніс або сам туди йди.
п. сектор Показати IP 28 Березня 2014 00:06
схаменіться, революція іде. всіх покараїм злодюг. Майте терпіння, вони ще за революцію нам винні ми з ними працюємо, потім будем з вами працювати*(нам треба............)
віра до п.сектора Показати IP 28 Березня 2014 14:10
Працювати - це як?
Анонім до віра до п.сектора Показати IP 28 Березня 2014 14:30
Працювати згідно ресурсу та можливостей, а не по планам які та бл пише
п. сектор до віра до віра до п.сектора Показати IP 28 Березня 2014 18:13
Хочу дерев яний будинок для п. сектора. Погодили дати на половину. Працюємо!!!!!!!
маша Показати IP 21 Квітня 2015 13:53
Богдан Іванович,хороша людина.Не потрібно його поливати гряззю.При владі всі мають доступ до грошей,ніхто себе не обіжає.Тому не потрібно у всьому його винити.