USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Головний лісник Волині збив активіста «Правого сектору» й поїхав далі

15 Березня 2014 19:39
На Волині автомобіль, за кермом якого був начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Богдан Колісник, наїхав на активіста «Правого сектору» Аркадія Соломатіна та зник з місця події.

Інцидент трапився у суботу, 15 березня, о 15:30 в селі Пальче Ківерцівського району, - повідомили у прес-службі "Правого сектору".

Аркадій Соломатін розповів, що переходив дорогу по пішоходному переході, коли його збив автомобіль «Volvo» з номерними знаками 8909 АС .

«Авто ніби зупинилося біля переходу і я впізнав за кермом пана Колісника, поряд з ним сиділа молода блондинка. Впевнений, що і він мене впізнав, тому різко надавив на газ», - розповідає активіст «Правого сектору».

Аркадій Соломатін зазначає, що Колісник підчепив його на капот і так проїхався два метри. Потім здав на узбіччя і Соломатін впав. Колісник не зупинився, поїхавши далі у напрямку Луцька.

На місце ДТП викликали міліцію, яка проведе слідчі дії.

У активіста «Правого сектору» - забій руки і ноги, та численні синці.

«Правий сектор» Волині розцінює такі дії головного лісника Волині як спробу залякати, а можливо в певній мірі і помститися організації. Оскільки представники «Правого сектору» Волині намагалися припинити тіньові схеми збуту деревини за кордон, до яких був причетний начальник управління лісового та мисливського господарства області Богдан Колісник та вимагали його звільнення з посади.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, 24 лютого активісти «Правого сектору», Народної самооборони та Автомайдану змусили Богдана Колісника написати заяву на звільнення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 171
Анонім Показати IP 15 Березня 2014 19:47
А вухо не відрізав?
Vetal до Анонім Показати IP 15 Березня 2014 19:48
коментар було видалено
Сашко до Vetal Показати IP 16 Березня 2014 10:53
В 13 00 Аркадій виступить на віче на візку
Анонім до Анонім Показати IP 15 Березня 2014 19:53
так так з блондинкою.... може ти йтату в неї на попі побачив?
Дійсно до Анонім Показати IP 15 Березня 2014 20:12
Це дружина Ольга , дурню, і вольво її.
999 до Анонім Показати IP 15 Березня 2014 21:00
ні відкусив мабуть?
троль до Анонім Показати IP 15 Березня 2014 21:45
фсб-шний...ти хоч знаєш хто той ще один поціновувач блондинок?чи ти просто пишеш по тегу "правий сектор"? в мордовскіх болотах ще сніг?
лісник до Анонім Показати IP 16 Березня 2014 08:32
За знущання над ним під час примусового написання заяви, він скоро почне відстрілювати відморозків з ПС які не дружать з мізгами і буде правий
сусід кулісника до Анонім Показати IP 16 Березня 2014 15:34
а ти , напевно, в воду пукнув і подумав, що почався землетрус
Обпісяний Башкаленко Показати IP 15 Березня 2014 19:59
Чому Колісник не сидить.Він лісу на повічне накрав.
лісник до Обпісяний Башкаленко Показати IP 16 Березня 2014 08:45
Ти скоро не тільки пісяти будеш а й срати, через таких козлів як ти нас називають коричневою чумою і ми втратили Крим
Валерій до Обпісяний Башкаленко Показати IP 16 Березня 2014 10:25
Що вкрали то вкрали! Вже що виробляли в лісі то хай бог милує. Різали все під ряд...! В нашому селі дуби елітні - це гордість краю була! Нічого сволота не посоромилась......!
Анонім до Обпісяний Башкаленко Показати IP 17 Березня 2014 17:25
а ти касиром був?
Патріот Показати IP 15 Березня 2014 20:21
Зиновий ответит за папу. Привет тебе Зиновий Богданович
бобик Показати IP 15 Березня 2014 20:22
а може зубра віз?
1111 Показати IP 15 Березня 2014 20:26
мабуть колісник сам вступив в правий сектор бо всіх сектантів знає в лице.
давно Показати IP 15 Березня 2014 20:35
пора давити тих сектантів. хоча з другої сторони ця інфа явно попахує черговою заказухою...
з Пальче Показати IP 15 Березня 2014 20:35
Соломатін - людина з дуже важкими психічними розладами. Ходить з пістолетом Макарова. В "Правому секторі" багато покидьків і соціально небезпечних людей.
бобик Показати IP 15 Березня 2014 20:43
коли вже правохоронні органи з цією сектою порядок наведуть а то вже починають набридати.а цікаво звідки сектанти бабло беруть хто їх фінансує.
Земляк до бобик Показати IP 15 Березня 2014 20:50
А проти ПС неможна заводити кремінал.....!!!!
бобик до Земляк Показати IP 15 Березня 2014 20:58
якщо правохоронні органи такі бездіяльні то може нехай сектанти наводять порядок.
Семен до Земляк Показати IP 15 Березня 2014 22:57
Вже потрохи починають збирати дань з фірм погрожуючи закриттям, але ще поки не усі погоджуються
Земляк Показати IP 15 Березня 2014 20:47
Я незнаю ні того ні того, читаю статтю і сладається враження, що перший спеціально чекав представника правого сектору, щоб наїхати на нього, абсурт!!! Таке враження що стаття була написана ще до того! Мені здається (не в обіду ПС) що та людина спеціально вистрибнула на машишу, щоб якимись методами наїхати на Колісника. Методи традиційні, як нема компромату то зробимо.... Чи може я неправий?. Мені нема різниці хто є хо, Я ЗА СПРАВЕДЛИВІСТЬ!!!!!!!!!!!!!
лис Показати IP 15 Березня 2014 20:48
Якби він провіз його 2 метри на капоті,а потім скинув,то в "потерпілого" були б не синяки,а численні переломи. Гарна придумана казка і підстава
Земляк до лис Показати IP 15 Березня 2014 20:58
А шо робити? Як неможна по іншому наїхати!!!! Чому автор статті займає односторонню позицію, заказуха....
бобик Показати IP 15 Березня 2014 20:51
добре що є ще люди які розуміють що це вже перебор
777 Показати IP 15 Березня 2014 20:52
ПС хоче звинуватити людину у злочині, якого не вчиняла. ГАНЬБА! Членів ПС треба перевірити в наркологів та психіатрів.
103 до 777 Показати IP 15 Березня 2014 21:07
Цікаво? А мені можна ходити зі зброєю по місту, офісах якшо я вступлю в ПС? Буду крутий!!!
123 до 777 Показати IP 15 Березня 2014 21:10
Ти правий! У Колісника і так злочинів хватає мінімум на років 15!!!!
бонд _джеймс Показати IP 15 Березня 2014 21:02
Колісник звичайно ск*тина ще та (особливо за Світязь) , але напевно -яке їхало.....
ЮЛЯ Показати IP 15 Березня 2014 21:08
коментар було видалено
Всезнайко Показати IP 15 Березня 2014 21:19
А моя версія така... Якого милого Аркаша переходив дорогу по переходу в Пальче? Правий сектор їхав до Колісника у Звірів, щоб черговий раз його "пресанути", або чекали його на повороті у Пальче. Соломатін обезбашений виліз на капот, або став перед авто, а що, Колісник знову мав по писку отримати від нього, як під час попереднього "візиту" в управління? От і поїхав помаленьку... Сподіваюсь, хоч Зенек Колісник за батька постоїть...
нейтральна до Всезнайко Показати IP 15 Березня 2014 21:28
Яке їхало, таке здибало, чомусь не шкода жодного.
Земляк до Всезнайко Показати IP 15 Березня 2014 21:30
Це ще раз говорить про те, що нас чекає після наведеного "поядку" і "справедливості" ПС!!!
руль Показати IP 15 Березня 2014 21:26
для надання доброчинних коштів на лікування терпілого прохання до данильчука п. вказати повні банківські реквізити очолюваного ним луцького правого сектора (код отримувача, банк отримувача,МФО, р\рахунок, повна назва організації, юридична та(або) фактичні адреси). Впевнений, що для громади волині та луцька така інфа стане в нагоді, якщо такі відомості взагалі існують. А коліснику б. зазначу як недолік та одне серйозне побажання - надалі бути точнішим.
люстрований до руль Показати IP 15 Березня 2014 21:33
пр ще трохи і неподілить бабло награбоване робінгутським шляхом між собою і почнуть наїзджати один на одного.
Земляк Показати IP 15 Березня 2014 21:49
ПС дограється, що люди озлобляться і будуть діяти їхніми ж кремінальними методами!!! І це не жарти, тому що це думка людей і то багатьох і кількість їх після останніх подій зростає з геометричною прогресією!!!
3 Показати IP 15 Березня 2014 21:54
Завтра по такому сценарію ще на одного бідненького пс наїдуть. Але якщо це буде продовжуватись в цьому дусі то так і цьому злочинному угрупуванню так і треба. Вони повинні бути готовим до свого недалекого майбутнього. Так буде з кожним по черзі.
Семен Показати IP 15 Березня 2014 22:23
Офігеть! Що робиться???, куди котимось??? І потім ще будуть говортити які вони правільні і хороші, ПС не компроментуйте себе вчерговий раз!!!
Гайовий Показати IP 15 Березня 2014 22:24
Я знаю про всі злочинні схеми повязанні з експортом лісодеревини, сертифікати які виписувались в управлінні Волиньлісу... Я був неодноразово у Вас на Волині і пересвідчився, що всі правоохоронні огргани у виявленні злочинів в лісовій галузі на рівні "плінтуса". А тому, міг би надати непосильну допомогу в цьому. Мені прекрасно відомі такі фірми як ТзОВ "ДОФ Арбо", ТзОВ "ДОФ Арзу" та ТзОВ "Спільне Українсько-Німецьке підприємство ПСБ Волинь". Але ж у Вас прокуратура повністю кришує вказану галузь...
Бувалий до Гайовий Показати IP 15 Березня 2014 23:09
Ну так тепер же народ переміг владу всю "поміняв", через громадські слухання,по ходу шило на мило, а прокурори все ті ж самі, то кому ви збираетеся допомогу надавати. Вони все це знають в деталях але з під "плінтуса" вилазити не хочуть бо тем тепло затишно і мухи не кусають, бо не можуть же вони самі проти себе справи порушувати про корупцію, але повірте через "прокуроську солідарність" людей які б були на це здатні на сьогодні немае, усіх чесних і порядних або знищила або поглинула система і назад дороги нема.
Волк до Гайовий Показати IP 15 Березня 2014 23:14
Наверно, это директор фирмы, которая проиграла тендер и с кем не поделились. Интересно читать как один валит друово!
Гайовий до Волк Показати IP 16 Березня 2014 07:29
Шановний ! Я прекрасно розумію про що Ви говорите, але я не займаюсь лісорозробленням. Я добре знаю як в цій галузі здійснюються тендери, доречі це не тільки у Вашій області. Зрозуміло, що було визначено чітке коло субєктів, які яко би займалися лісорозробленням, а на справді ця робота лігала на плечі самих лісників, які задіювали простих селян і потім щоб розрахуватися з ними ще змушені були красти ліс... А Ви говорите про якісь тендери... Раз Вам відома якась деректорша, яка програла тендер, то я прихожу до висновку, що в цьому колі і Ви...
Бувалий до Гайовий Показати IP 15 Березня 2014 23:20
Чесних і порядних пофесіоналів, ну хіба що АМ розбереться. Але відчуваю що разборки будуть не в межах законодавчого поля.
103 Показати IP 15 Березня 2014 22:33
http://www.volynnews.com/news - не беріть приклад з російських ЗМІ!. Висвітлюйте ситуацію правдиво, а не від імені замовників і тих хто платить! Одне те чого варто - "..... та численні синці..", його що били??? і коли били?, хто бив?, коли бив? чим бив?? чи мало били? Нічого не зрозуміло!??
103 до 103 Показати IP 16 Березня 2014 14:10
Так само не беріть приклад і з українських ЗМІ, в яких теж немає ні слова правди! Всі ЗМІ зараз працюють проти людей. Але якраз таки на волиньньюз правда іноді проскакує, якщо це стосується місцевих новин.
клич Показати IP 15 Березня 2014 22:42
Колісник, остигни, не рипайся....Твій час закінчився! Докрався!
Просто Я Показати IP 15 Березня 2014 22:42
Треба було мати міру.
розмай Показати IP 15 Березня 2014 22:43
Колісник , збав газу, не нервуй... Сухарі суши...
Для Гайового Показати IP 15 Березня 2014 22:57
Дякую за активну позицію Якщо є можливість звяжітся з щтабом АМ за тел:0953422609 дякую!!!
Вок до Для Гайового Показати IP 15 Березня 2014 23:26
Это телефон для стукачей?! Это бесплатно??? А на ПС жаловаться можна???
АнтіБот Показати IP 15 Березня 2014 23:10
Звертаюсь до всіх ШАВОК які при ЯНІ (Зеку законтачці) Сиділи з засунутими в жопу язиками І СКУЛИЛИ на кухнях від страху, А ця людина ,яка-б не була робила з іншими паріотами революцію!!! І на мйдані його бачіли не раз ! А ви як були ЛАЙНОМ так ним І залишитесь! І ще дякуйте такім як ПС,АМ, СО. Та іншим патріотам ,що вам тюфякам дали можливість на майбутнє. А зараз гриви підняли і ходите героями.
103 до АнтіБот Показати IP 15 Березня 2014 23:36
Щось я небачу різниці між старими і новими, тільки злочинісь збільшилась врази!
екскурсовод до АнтіБот Показати IP 16 Березня 2014 00:00
Більшість на майдан перлись "отброски общеста", яким впадло працювати, а на халяву пожити красиво хочеться і ваш Соломатін з вас таких!
Вася Показати IP 15 Березня 2014 23:34
не може бути, брехня. Був би то Колісник то ти хлопче на капоті довго б їхав, і здогадайся куди і як приїхав би
до ПРАВОГО СЕКТОРУ Показати IP 16 Березня 2014 00:03
Хлопци ви щось засильно розслабились те що ви их трохи шуганули ще ничого незначить ци люди все життя крутятся в таких темах в них руки по шию в крови вони незбираються ничого забувати и пробачати ЦЕ хитра продумана стара гвардия вони мають гроши а це поки що багато виришуе ВИ патрули совмесни з ментами ====ЦЕ ГОНИВО хай менти сами своею роботою займаються В ПЕРШУ ЧЕРГУ ЗВИЛЬНИТИ ВСИХ КЕРИВНИКИВ ПРАВООХОРОНИХ ОРГАНИВ до НАЧ ВИДДИЛИВ 6 ОТДЕЛ 7 - наружка НАХЕР ВСИХ минайте на шо небудь аби не на старих поки вони при влади мають доступ до информации переатестация беркута це бред порозганяти НАХЕР БЕРКУТ СОКИЛ вони вам ци колина неоставлять В СБУ СВОИХ ЛЮДЕЙ НА КЕРИВНИ ПОСАДИ 1 начальник ваш ничого незминить ПРОТИ ВАС ВЖЕ АРМИЯ ОЗБРОЕНИХ ПИДГОТОВЛЕНИХ МАТЕРИАЛЬНО ЗАБЕЗПЕЧЕНИХ ВОРОГИВ И ДАЙ ИМ ВЛАДУ ЗНОВ ВОНИ ВАС НЕ НАКОЛИНА ВОНИ ВАС ВИНИЩУВАТИ БУДУТЬ 1 за 1 РОЗГАНЯЙТЕ ВСЮ ЦЮ БРАТИЮ НАХЕР ИТО БИГОМ БО БУДЕ ПИЗНО НИЯКИХ ПЕРЕАТЕСТАЦИЙ .Й СТАВТЕ САНТЕХНИКИВ НАЧАЛНИКАМИ В МУСАРКУ ЯКЩО НЕМАЕ ЛЮДЕЙ АБИ НЕЦИХ ЖЕ УРОДИВ ПОТИМ РОЗБЕРЕМОСЬ БО ВОНИ НЕ СПЛЯТЬ А ДУМАЮТЬ ЩО РОБИТИ ТРЕБА КРИМИНАЛЬНИ СПРАВИ ЗАВОДИТИ И БИСТРО ЗАКРИВАТИ ХОТЬ ТРОХИ ФАКТИВ НАЗБИРАЕТЬСЯ НЕМЕРЕНО СВОИХ ПРОКУРОРИВ В СУД СВОИХ ЛЮДЕЙ И ЯК НА КОНВЕЕРИ ИХ ПАКУВАТИ ПРОЕ...ЕТЕ МОМЕНТ ВСЕ ВИЙНА ВИЙНОЮ А ЦИ СУ,,КИ ЩЕ ГИРШЕ РОЗВАЛЮЙТЕ СИСТЕМУ ИХНЮ ПОВНИСТЮ ЗВЕРХУ ДО НИЗУ
345 до до ПРАВОГО СЕКТОРУ Показати IP 16 Березня 2014 01:33
Сходи до психіатра неадикват хай тобі пропише лікування!!!
103 до до ПРАВОГО СЕКТОРУ Показати IP 16 Березня 2014 09:25
Маразм! Кого небуть неможна, це навіть діти знають, кажуть "навіщо освіта я й так буду керівником"! Доречі, зараз сизон відкритий на полювання чи ні? В лісах області лунають постріли з мисливської зброї. Хто контролює цей процес? Чи то може якісь навчання місцевих по обороні лісів і тварин?
правда до до ПРАВОГО СЕКТОРУ Показати IP 16 Березня 2014 10:04
якийсь провокатор 100 процентів(((
103 до до ПРАВОГО СЕКТОРУ Показати IP 16 Березня 2014 11:15
Видаліть коментар з нецензурними висловлюваннями.....
987 до до ПРАВОГО СЕКТОРУ Показати IP 16 Березня 2014 14:20
А чому всі так мінуси ставлять? Я правда не виключення, але він каже правду. Ті хто там зараз сидять на посадах трясуться за свої шкури і просто зраджують народ, бо вони як були при владі так і будуть, тільки при іншій. Їх звільнення дасть їм змогу добре обміркувати ситуацію, об'єднатися з тими кого на сцені ставили на коліна і врешті навести порядок в державі. Таке теж не треба виключати. В нашій державі, окрім маленьких дітей, немає жодної людини яка б не брала або не давала хабарі. Просто треба ставити все на свої місця!
Дніпро Показати IP 16 Березня 2014 01:07
Приємно бачити на волинському сайті коментарі про адекватне ставлення до ПС
Лучанин Показати IP 16 Березня 2014 03:50
Бандитська практика - заставили написати "добровільно" заяву на звільнення. Через таку практику маємо всі проблеми з Кримом, які використав сповна Путін.
лісник Показати IP 16 Березня 2014 07:32
А чому цей чорт ще на волі. І баб так і далі в лісі.
юра Показати IP 16 Березня 2014 09:08
а чому міліція не посадила колісника))))тому що він постійно ім давав хабарі!!!!!!а тепер його ще тут криси захищають.
волинянин Показати IP 16 Березня 2014 09:10
влада януковича ще напевно не зрозуміла що ще трішки і іх будуть карати.
про Показати IP 16 Березня 2014 09:15
тут так багато хто підтримуе стару владу))) теж ви всі поховались.приходьте на майдан ми вас вислухаем.побачимо думку народу
103 до про Показати IP 16 Березня 2014 09:44
Не підтримую стару владу, а засуджую дії нової! Не діліть Україну! Не займайтесь гоніннями....
Віталій Показати IP 16 Березня 2014 09:27
З кожним днем все більше бачу як Правий сектор вікриваэ своэ справжнэ лице - лице беззаконня, безнаказанності.
Земляк Показати IP 16 Березня 2014 09:38
А ніхто з ПС нікого не слухає, висловлює свою "думку народу". Складається таке враження, що сценарій подій пишеться одніею людиною. Доказати щось неможливо! Небачу різниці між старими і новати, зовсім!
? до Земляк Показати IP 16 Березня 2014 14:24
А дарма! Ті хто були безбожно крали, а ці крадуть і вбивають. Є різниця?
Сiрко Показати IP 16 Березня 2014 09:49
Колiсник--ОЛЭНЬ...
вопрос Показати IP 16 Березня 2014 09:56
1.как колесник узнал чучело в наморднике..2 в прокуратуре заявление колесника про избиение и угрозы вот гаденыши и начали выкручиватся.скоро они будут валятся под окнами униженных ими и писать заявы в опущеную ими ментуру что их из окна выбросили .уголовный кодекс еще никто не отменял.уже и главарь данильчука музичко делает слезные видеоролики что ему вдруг страшно стало жить среди людей
Анонім до вопрос Показати IP 16 Березня 2014 14:25
а можна посилання на ролик де сашко плачеться?
месний Показати IP 16 Березня 2014 09:59
а скажіть хто керує правим сектором хто його фінансує неможе він бути сам по собі адж це немалі гроші вартує ....................................
??? до месний Показати IP 16 Березня 2014 14:26
А скажіть хто нас кредити МВФ пропонує та в ЕС штовхає? Тут і відповідь.
103 Показати IP 16 Березня 2014 10:06
А чому діячів ПС не садять за їх дії і зброю вонине здають, то де правда???
Вова Показати IP 16 Березня 2014 10:18
Я удивляюсь, почему такой недалекий Янукович. Он же мог объявить досрочные парламентские выборы и остался бы президентом. Но очевидно, что на него было мощное давление, чтобы ситуация стала такой, что довела бы до российского вмешательства",
Анонім до Вова Показати IP 16 Березня 2014 14:30
Не міг, йому не за те було заплачено. Куріть інтернет! Єдине коли в ньому заграла совість, то це тоді коли він не підписав Угоду з ЄС.
ікс да Показати IP 16 Березня 2014 10:26
Якось дуже дивно, коли вперше прийшов ПС до Колісника і Волинські новини опублікували пост, що Колісника змусили написати заяву про звільнення, практично всі в коментарях були проти Колісника, казали, що він злодій, бабій і тд.....тут вже, аналізуючи переписку, більшість таке враження, що підтримує його!!! Питання - ЧОМУ??? Що змінилось за цей час? Чи він просто проводить активну роботу з людьми, своїми підлеглими та владними силами щоб всілякими методами втриматись на своїй посаді.....от і знаходиться тепер кучка проплачених горе коментаторів, які обливають брудом ПС і захищають Колісника..........Чому ніхто не говорить про те, що Колісник під час ДТП був П"ЯНЮЩИЙ ЗА КЕРМОМ і збив людину, всерівно, навіть якщо Соломатін сам впав йому на капот, це міг бути будь хто. Колісник їхав напідпитку за кермом, втікаючи від ПС і йому під колеса міг потрапити звичайний перехожий, який опинився просто не в тому місці і не в той час. Чимало дій ПС я не розумію, але на рахунок Колісника тут все правильно. Невже так швиденько всі забули, хто такий Колісник? Це злодій, монополіст, який накрав лісу і крім своїх фірм та фірм сина більше не дає нікому влізти в галузь, він купив всю міліцію, прокуратуру, владу, він жеж своїх підлеглих за НІЩО має, і це ще м"яко сказано, а тих хто проти нього йдуть він ладен з лайном змішати.....а Ви його підтримуєте...ця людина заради грошей ладна на все, навіть якщо потрібно було б когось вбити.......а Вашими підтримками він так і далі буде чинити беззаконня і не факт, що завтра він такий самий П"ЯНЮЩИЙ ЗА КЕРМОМ не зіб"є вашого сина чи дочку....і якщо він залишиться при владі, Ваша заява в міліції чи прокуратурі таємничо зникне, як і було до цього!!!! Волиняни схаменіться, перестаньте боятися і прикривати свавілля тих, хто може купити все і всх!!!!!!!!!
1234 до ікс да Показати IP 16 Березня 2014 10:38
може воно і правда але1 закон понад усе 2 доведіть все в суді 3 пс зійшов з тормоза хіба люди гинули за таких дебілів щоб сьогодні ходили з автоматами по місту.....
С до ікс да Показати IP 16 Березня 2014 10:46
Нiхто нiкого прикривати не збираеться. Зробив - нехай вiдповiдае перед законом, а не перед бандою, яка iменуе себе правим сектором. Очевидно, що цeй дебiл сам кинувся пiд машину, щоб "добити" Колicника. Скажiть, хто хоч трохи адекватний, як можна знати що водiй був нетверезий, коли ДТП мало мicце (якщо воно ще було) в суботу в 15.30, а в недiлю зранку вже був зроблений аналiз кровi? ВИСНОВОК: ПРОВОКАЦIЯ ПС.
ікс да до С Показати IP 16 Березня 2014 11:22
Ніякий суд Колісника не посадить, невже Ви думаєте мало звернень було за роки його "царювання" і що і де він? у тюрмі? Ні звичайно, а чому? Тому що тут все вирішують гроші і ніякий закон йому не завадить і далі робити те, що він робив до того. Ще раз кажу, я НЕ підтримую усіх дій ПС, але можливо хоч вони заставлять його відповідати за скоєне відповідно звичайно до закону і проконтролюють, щоб це знову не зійшло Коліснику з рук ще одним подарованим джипом очільникам суду чи міліції. Просто хотілось би в це вірити...
ікс да до С Показати IP 16 Березня 2014 11:59
аналіз крові був би звичайно ідеальним варіантом,...але так як він втік з місця ДТП, цього зробити неможливо. Думаю він не пив сам з горя і всетаки знайдуться ті, хто виведуть його на чисту воду
справедлива до ікс да Показати IP 17 Березня 2014 17:36
чому?? тому що правда є правда. обс...рати людину в неті можна скільки завгодно. якщо маєш щось проти нього працюй в правовому руслі. а займатися тим що робить зараз пс, провокувати якісь дтп, кидатись під машини - ну це вже дуже низько. тут пс явно перегинає палку і люди це розуміють
Бендер Показати IP 16 Березня 2014 10:28
Пс це проект москви. І гроші звідти, і провакаціі під замовлення путлера робиться
бендеру брехуну до Бендер Показати IP 16 Березня 2014 11:20
да ти ще той брехун)))де фактию я так само можу сказати що ти гей)))
Анонім до Бендер Показати IP 16 Березня 2014 14:38
Кошка бросила котят. Это Путин виноват. Зайку бросила хозяйка. Кто виновен, угадай-ка! Вот кончается доска У несчастного бычка. Наша Таня громко плачет. Рядом Путин, не иначе. Свет погас, упал забор, У авто заглох мотор, Зуб здоровый удалили, Иль залез в квартиру вор, Не понравилось кино, Наступили Вы в г…но. У любого катаклизма Объяснение одно: Знает каждый демократ- Это Путин виноват!
Анонім до Бендер Показати IP 16 Березня 2014 16:06
Путин: - А у нас в России газ! А у вас? Янукович: - А у нас переворот, вот. Лукашенко: - а у нас переворот не допустит наш народ! Путин: - А у нас Олимпиада. Что еще для счастья надо? И ликует весь народ. Вот! Янукович: - А у нас переворот. Вот... Лукашенко: - А зато у нас в стране Благодаря, конечно, мне Нет ни бедных, ни богатых, Все живут лишь на зарплату. Путин: - А у нас на лыжах в Сочи Каждый сможет отдыхать. И чиновник, и рабочий. Вот такая благодать! Янукович: - А у нас переворот... Вот. Обама: - Ну, а мне вообще все страны Шлют картошку, газ, бананы. Кто бананы не пришлет - У того переворот. Вот.....
Вас Показати IP 16 Березня 2014 10:46
Це не ДТП ,а замах на вбивство
Волинянин Показати IP 16 Березня 2014 10:54
ПС -молодцi!!!!! Не зупинятись
Земляк до Волинянин Показати IP 16 Березня 2014 11:09
Даааа! Кидайтесь під колеса неугодним і всебуде "добре"! Методи застарілі, придумайте щось нове. Мені ніхто не платить я просто адекватно спостерігаю за тим що робиться.
Також волинянин до Волинянин Показати IP 16 Березня 2014 12:09
Нехай не зупиняються. Я не бажаю нікому зла, але якщо надалі ПС буде діяти такими методами. то будуть за всім спостерігати із-за грат, а після того, як вийдуть, то ВСІ люди будуть їм плювати в обличчя і вслід. Всі забули, що на чужому нещасті своє щастя не побудуєш. А якщо прийдуть до влади ті, кого вони ставили на коліна, то тих, хто ставив, будуть вішати по-справжньому. Поки над цим ПС, видно, не задумується, але дії ВСІХ членів ПС описані в кримінальному кодексі. Удачі вам. Ви вибрали свій шлях.
Тарас до Волинянин Показати IP 16 Березня 2014 13:50
Не зупинимося-скоро до тебе прийдем!
волинянин до тараса до Тарас Показати IP 16 Березня 2014 14:34
Не забуть надiти памперси...
Зiновiй Колiсник Показати IP 16 Березня 2014 11:01
Батьку.......iдем в тюрму, i Ромку захвати
Вок до Зiновiй Колiсник Показати IP 16 Березня 2014 11:26
Вот это уже 100% гониво! Зачем от их имени писать коменты??? Прикрывайтесь хотя бы "думкой народа"!!!
Колicники Показати IP 16 Березня 2014 11:05
Прощавай КОРИТО!!!!!!!!!!!
Семен до Колicники Показати IP 16 Березня 2014 11:42
Поїли, хватить. Допустіть до корита інших.....
12345 до Семен Показати IP 16 Березня 2014 14:37
правильно, допустіть інших свиней до корита, бо вони були в старій владі, знайдуться і в новій
правий Показати IP 16 Березня 2014 13:01
Семен це напевно семенюк горохівський директор длг хоче дуже до корита він ж остався голодний,ще котиленець з радіоном та войтюком недоідають а шеремета обше з голоду скоро помре,бігом треба всіх до корита щоб не поздихали,вони вже забули хто іх кормив,біля кого по дві хати а той по три поставили по три машини купили?вже забули шановні деректори доброту,бігом за вітром побігли?виж всі одна команда була а тепер кожен одіяло суне на себе,дивіця директори якщо вітер повернеться вас вже з собою незабере,останетесь з коритом,тільки розбитим,,,,неробиця так,,,,,
Макс до правий Показати IP 16 Березня 2014 13:39
А як "робиця"..? скажіть людям! "Доброти" як ви пишете вже не буде. А в лісі порядок наводити прийдеться. Методом відбору. Залишаться ті, які дійсно віддані своїй справі. Вони зараз мовчать (поки свої перегризуться). Правда завжди в меншості.
головний лісничий до правий Показати IP 16 Березня 2014 17:58
ще забули злодія номер один сюда включити сімейку ребарів?????????що вкрали то....вкрали
аркадіївна до головний лісничий Показати IP 16 Березня 2014 18:06
гризітся-гризітся а мій саня свиснув три хати а в самого руки чисті.......
103 Показати IP 16 Березня 2014 13:35
Здали шева, тепер валять один одного, а страдають прості працівники і підприємці які співпрацюють
чесний Показати IP 16 Березня 2014 14:01
а Шеремета ще карточкою з матерiальною допомогою головних лiсничих кормиться, чи вже апетит на директорiв перейшов!?
знаючий до чесний Показати IP 16 Березня 2014 18:02
шеремета лягає спати і сниться що він колісник б і а насправді його рівень інженера лісового господарства в невеликому лісгоспі області.
Анонім Показати IP 16 Березня 2014 17:50
правий сектор - пересаджати. і чого це якраз легендарний аркаша "випадково" став жертвою дтп ще й за участю колісника? хлопці вже занадто загрались в робінгудів.
люстрований Показати IP 16 Березня 2014 17:54
братва в такий спосіб бабло косить.
чесний і знаючий Показати IP 16 Березня 2014 18:44
Шеремета по знаннях і ерудиції сьогодні - перший претендент на крісло начальника управління. Пройде будь-яку люстрацію: не замішаний в корупційних і злодійських схемах, дві профільні вищі освіти (Українська сільськогосподарська академія (факультет лісового господарства) і юрфак СНУ ім. Лесі Українки), внутрішня культура, досвід і вік (50 років), широка ерудиція. Кращих даних поки що ніхто не має. А "знаючий" пігмей далі свого порваного чобота не бачить і, очевидно, сам мітить в те крісло.
знаючий до чесний і знаючий Показати IP 16 Березня 2014 19:23
в ерудованості тов.шеремети ніхто не сумніваєтся так же як і в двох освітах а нарахунок керівних якостей дуже великі сумніви і з чесністю не все в порядку я недумаю що пройде так звану люстрацію і рильце в пушку.в лісовій галузі фактично люстрацію непройде ніхто система прогнила наскрізь і не вина в цьому ні шеримети ні колісника а будучи першим замом області подумайте про чесність самі?????????????...............................
совiсть до чесний і знаючий Показати IP 16 Березня 2014 19:56
браво !!!!! чого-чого а скромностi вам не бракуе товариш Шеремета. p.s. коли сам себе не похвалиш- то й люди забудуть))))))
105 Показати IP 16 Березня 2014 19:37
на рахунок шеремети це правда що уявив себе начальником великим.він думае що його обше скоро замість памятників леніна ставити будуть.він же в нас ПС.
00000000 Показати IP 16 Березня 2014 19:44
чого пристали до шеремети там ще замів як фіра німців а шеремета брав живими грішми як з деректорів так і з гол.лісничих
інженер до головного Показати IP 16 Березня 2014 19:50
ребер з реберихою з данильчуком вже бігають вони вже покаялись ім вже все можна до нього вже неідуть
ігор до інженер до головного Показати IP 17 Березня 2014 10:51
Ляховича забули
) до інженер до головного Показати IP 17 Березня 2014 17:40
оце точно
інженер Показати IP 16 Березня 2014 20:00
шеремета і далі бере тільки вже не на карточку а готівку в чумадан кожен день обіжае лісгоспи по черзі, на своі очі бачив
666 до інженер Показати IP 16 Березня 2014 20:13
Коли бачив чого не повідомив правий сектор та автомайдан.
103 до 666 Показати IP 16 Березня 2014 21:14
ПС жалітися наПС - абсурт!!!!!
вже досить! Показати IP 16 Березня 2014 20:08
Усім коментуючим може вже досить лити цей бруд один на одного!.Що ви є за люди?Як так можна обливати брудом один одного і всю галузь? Чимало з вас же працює у галузі.Щодня ви ходите на роботу,спілкуєтесь між собою,бо ж ви є "колеги" та "працівники лісового господарства" а потім ганьбите один одного.Хіба так роблять справжні лісівники.Де ваша єдність і підтримка у цей час?Де поділася ваша згуртованість і команда.Чому ви дозволяєте так ганьбити свою галузь,своє місце роботи.?Вам не соромно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Мені за вас дуже!!!!!!!!!!!!!!!.
совiсть Показати IP 16 Березня 2014 20:26
Ребер вiддай крадене i покайся.....поки не пiзно
покаяний до совiсть Показати IP 16 Березня 2014 21:58
Ребер то може і віддасть і покаїться.А от Ребериха скоріше вдавиться чим віддасть щось.Вона за копійку готова до смерті горобця загнати від Гулівки до Ківерець.
о да! до покаяний Показати IP 17 Березня 2014 10:52
100%
правда до вже досить Показати IP 16 Березня 2014 20:33
ага боlшся що й тебе викриють....на злодiевi й шапка горить!!!!
вже досить! до правда до вже досить Показати IP 16 Березня 2014 22:03
я не злодій....і шапка у мене не горить.Я чесно щомісяця отримую свою зарплатню.Хіба цього не досить.І боятись мені нікого і нічого.
інженер Показати IP 16 Березня 2014 20:34
Заїдьте до Ребера в Гулівку,там лісу лежить більше як на біржі продається та кожен день свіжий підвозиться, цікаво чи є документи на нього.
заступник до інженер Показати IP 16 Березня 2014 21:36
А ти інженер запитай у свого директора чи він продає реберу ліс через аууціон чи ні а у головного бухгалтера чи проплачені гроші?Чи у ребера уже закінчились гроші ,коли він почав "дружити" із правим сектором.А то став такий правильний що аж смердить а то сам забув як грабував городок.
петро Показати IP 16 Березня 2014 20:45
так тим хапугам i треба, мiру потрiбно знати!!!!
галина Показати IP 16 Березня 2014 21:01
Нехай тим всiм "колiсникам" зверху буде соромно.Крали тiльки собi в кармани , а нас кормили статистиками з великими та стабiльними зарплатами. А насправдi- скiльки можна кормити дiтей "дровами та досками"???? Ганьба!!!!!
галинка до галина Показати IP 16 Березня 2014 21:43
А при чому тут колісник.треба було іти з такою скаргою до директора лг.Колісник не заставляв давати зарплату дровами та досками.Це директора такі тупоголові, що самі не можуть визнати того що не відповідають займаній посаді.Зарплату виплатити грошима не можуть а виписують всяку непотрібну єрунду в той час доповідають що зарплата виплачена та ще й вчасно .От такі твої Галино справи!
галина до галинка Показати IP 16 Березня 2014 22:46
а при тому шо цей тупоголовий директор ставився по блату самим Колiсником...
вася Показати IP 16 Березня 2014 21:37
щеб ви всі були такі як Колісники,вони нікого необідили і добра для області зробили немало.обідно що люди все вже забули і ніхто незаступиця.Отож і помилка Колісників що жаліли усіх пер,,,,дунів які тепер обливають гразю і бігають під управлінням,треба було на білі ведмеді зразу непотріб цю відправляти а не чекати коли назвеця ПР
дiма до вася Показати IP 16 Березня 2014 22:53
Шановний та досить вже лизати колiснику сраку, а його добро i заслуги нехай оцiнить прокуратура!!!!
4 до дiма Показати IP 17 Березня 2014 17:42
лижуть з**д зараз Шереметі - авансом)))
галя Показати IP 16 Березня 2014 22:01
Треба срочно Колісника назад просити,думаю вже неодин директор прикриватися ним небуде,а то директори хороші вийшли а Колісника зробили крайнього
шарік Показати IP 16 Березня 2014 22:07
нафіга нам колісник .Нехай уже буде тупоголовий шеремета бо ж у нього 2 вищі освіти. А у колісника одна.
народ до шаріка до шарік Показати IP 16 Березня 2014 22:29
Тільки коли пан Шеремета встиг 2 освіти заробити? Да видно класно Аркадій коліснику підставу зробив, все бігал по управлінню з гулівером та автоматом а тут вдруг в лісі під машину попав - сам. Аркадій ви же офіцер грех в піст брехати.
люда до народ до шаріка Показати IP 16 Березня 2014 23:28
шеремета вже давно пiдсежував колiсника, от тiльки поцарювати довго не вийде -рильце то в пушку.
11 бригада до шарік Показати IP 16 Березня 2014 22:54
Поздравляю тебя !Шарик ты Балбес ! (Це мультфільму про Простоквашино). Ха-ха!!
петя Показати IP 16 Березня 2014 23:07
гнати треба з того управлiння всiх поголовно...i попа привести щоб освятив будiвлю вiд всякой нечистi!
надiя до петя Показати IP 17 Березня 2014 08:56
пiдтримую*******
тучка до петя Показати IP 17 Березня 2014 11:16
а що роботу шукаєш?
Земляк Показати IP 16 Березня 2014 23:14
Люди пізнаються в критичних ситуаціях! Далеко ходити нетреба, щоб побачити хто є хто і хто скільки накрав. Хто злякався покарання той відразу в правий сектор перепригнув і ходить люструє бувших колег по бізнесу!!!! Думають, що сховались! ПС профільтруйте "своїх" і багато чого цікавого дізнаєтесь!
з Вишкова Показати IP 17 Березня 2014 08:22
Такі, як соломатін, зазвичай, потрапляють під асфальтний каток і з них залишається мокре місце. І це колись так трапиться. Це йому ще здорово повезло, що колісник його прокатав 2 метри на капоті (якщо це правда).
вадим Показати IP 17 Березня 2014 08:37
Яким поганим цей Соломатiн не е але всеж таки вiн людина. Цей Колiсник може покалiчити будь кого-бо звик що все з рук сходить!!!!!!грошi рулять!!!!!
103 до вадим Показати IP 17 Березня 2014 10:46
Так Ви не зрозуміли! Яким би хто там не був, але методом ПІДСТАВИ правди не добєшся! Наводити порядок треба неперегібаючи палку!
105 Показати IP 17 Березня 2014 11:15
якшо сидiти склавши руки i мовчати -то точно нiчого не змiниться!!!
222 Показати IP 17 Березня 2014 12:39
ляхович це тоже непотріб ше та, шо старий шо малий два чоботи пара
Iван до 222 Показати IP 17 Березня 2014 13:13
Ляхович накрав добре при Колiснику-прийшов час вiддати!
люстрований до 222 Показати IP 17 Березня 2014 13:13
а дівок як любить.старий хапуга ще той недай бог комусь з лісгоспних інженерів зайти було в кабінет міг заставити вивернути кармани провірити вміст гаманця скотина рідка а толку з нього не було ні тоді ні тепер але є один плюс--солідний вигля великого началника обшем скот паршивий........................................
!!! до люстрований Показати IP 17 Березня 2014 17:45
оце дійсно правда!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
микола до 222 Показати IP 17 Березня 2014 13:29
Пролюструвати цього негiдника, виходячи з його кабiнету не один iнженер був принижений l розчарований в лiсовiй галузi...
до ПР Показати IP 17 Березня 2014 13:36
Хлопцi потрусiть но Ляховича.... Цей прихвостень був вхожий в схеми Колiсника
кінець фільму Показати IP 17 Березня 2014 20:07
А хто ж все таки молода блондинка, яка їхала у Вольво?!!
111 до кінець фільму Показати IP 17 Березня 2014 20:34
Перспективний майбутній, а може вже дійсний головний бухгалтер лісового управління !!!
Колега до 111 Показати IP 17 Березня 2014 22:42
А чому не дійсний.Кого ще залишається ставити на цю посаду.В області ж достойних не має.От і приходитьсч бідній дівчині тягнути цей важкий тягар на собі.Я їй співчуваю.Молодець.Юля так тримати.Ми тебе не підведем.
паша до кінець фільму Показати IP 18 Березня 2014 20:55
то майка москвич
Земляк Показати IP 17 Березня 2014 20:45
Читаючи останні коментарі, я дивуюсь, це все нагадує бабок на лавочці які розводять плітки навіть про тих кого зовсім незнають!!!
знаючий до Земляк Показати IP 17 Березня 2014 22:15
Скажіть хто не знає головного бухгалтера обласного управління лісового та мисливського господарства.Всі знають і навіть дуже добре.
земляк 2 Показати IP 17 Березня 2014 21:05
а давайте ще когось нового обсе,,,,,,рим,а то вже одне і те саме нецікаво
земляк2 до земляк чи Показати IP 17 Березня 2014 21:26
ну що кого будем обсира,,,,,
сусід до земляк2 до земляк чи Показати IP 17 Березня 2014 22:03
Давайте про перспективну,майбутню а може вже дійсну головного бухгалтера обласного управління красотку блондинку.
Анонім до сусід Показати IP 17 Березня 2014 22:22
то була юля? А ми думали Оксана, а може людмила?
секс до Анонім Показати IP 17 Березня 2014 22:25
ЮЛЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ЮЛЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!ЮЛЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!11
друг Показати IP 17 Березня 2014 22:37
Ви що думаєте Юля гірше зробить за Оксану.В роботі то вона тугенька а в ліжку толк знає.
до Анонім Показати IP 18 Березня 2014 09:20
А хто така Людмила?
.......... Показати IP 18 Березня 2014 18:07
ВСЕ?????????????? К І Н Е Ц Ь ?????????????????????????????????7
Сторонній Показати IP 18 Березня 2014 23:00
Вельмишановне панство!читаючи Вашу дискусію на тему Волинського управління ДЛГ ,приходжу до висновку .що перепалка ведеться виключно між самими працівниками цієї галузі.Шановні друзі,якщо Ви так все достеменно знаєте,всіх гарно обговорюєте,то чи не буде чесним і порядним відкрити свої справжні імена ,або надати висказані Вами факти до контролюючих органів.Повірте, за даних обставин, до Вас прислухаються.Поважайте себе,не опускайтесь до рівня шавок,які гавкають з-за забору.
КОРОВА Показати IP 22 Липня 2014 15:43
Я в цих відношенях нерозуміс