USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Ким насправді були неопізнані тіла під Іловайськом

23 Жовтня 2014 09:10
Неідентифіковані загиблі на Сході – переважно росіяни, - вважає командир батальйону спеціального призначення «Донбас» Семен Семенченко.

Про це він розповів під час зустрічі з лучанами 22 жовтня.

Відповідаючи на запитання про те, чи справді половина неопізнаних трупів під Іловайськом – росіяни, він зазначив, що представниця російської громадської ініціативи «Груз 2000 з України в Росію» Дар’я Васільєва позавчора у Львові оголосила загальну кількість загиблих російських військових, що становить 4,5 тисячі чоловік.

Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що волонтери натрапили під Іловайськом на жахливу знахідку. Там виявили 150 тіл загиблих військових. На їхню думку, більшість із цих загиблих не включені до офіційного списку полеглих.

«Багато речей вам не потрібно знати – про те, які переговори проводить Безлер з нашим СБУ, в яких конурах часом утримують наших полонених на тому боці, як у відповідь на якісь конфлікти Бєс надсилав 30 наших військових, розрізаних навпіл. Багато різного лайна, крові. Я думаю, що неопізнані трупи – це, переважно, загиблі з того боку. Тому що ми вивозимо своїх, ми їх не залишаємо»,- розповів лучанам Семен Семенченко.



З його слів, нині на окуповану територію їздять рефрижератори, які вивозять наших загиблих бійців. У росіян, мовляв, більш скотське ставлення до своїх полеглих. Так, з його слів, під час переговорів з росіянами під час боїв під Іловайськом, ті розповідали, як довго лежать їхні солдати просто неба і їх не вивозять. Таке ставлення «баби нових народять» не характерне для українців, - наголосив Семенченко.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Анонім Показати IP 23 Жовтня 2014 09:28
Семен Семенченко - аферист.
Анонім до Анонім Показати IP 23 Жовтня 2014 09:33
Аферист - це ви - Онанім! Через таких онанімів - всі проблеми. Це і так було очевидно, що більшість із них - КАЦАПИ., яких потім слізно (аж гидко) будуть шукати на передачі "Жди меня".
Дончанин до Анонім Показати IP 23 Жовтня 2014 09:48
коментар було видалено
віто до Дончанин Показати IP 23 Жовтня 2014 10:59
Опять не успел прочитать твои перлы! Хотел настроение себе поднять, погода паршивая. Давай жги еще, тем более, ты ж не бесплатно это делаешь.
Дончанин до віто Показати IP 23 Жовтня 2014 11:47
Эта статья рассчитана на тебе подобных, т.е. людей без памяти. Ведь поищи даже на этом сайте более ранние статьи даже этого же Семенченко, посвященные Иловайску, и сравни с его нынешней риторикой.
віто до Дончанин Показати IP 23 Жовтня 2014 13:24
ты, русский человек, меня совсем не знаешь, чтоб судить о наличии памяти. Единственное, в чем ты можешь быть уверен, так это то, что таких, как ты и тебе подобные, я на дух не переношу. Но признаю: в семье не без урода. По поводу статьи. Это точка зрения Семенченко. Она с твоей, конечно, не совпадает. Но он - авторитетный боевой командир, и к его точке зрения лично я прислушаюсь, а к твоей..., сам понимаешь.
Хлоп до віто Показати IP 23 Жовтня 2014 14:59
Але ж як самокрітично! Гарний приклад для інших "справжніх українців"!
віто до Хлоп Показати IP 23 Жовтня 2014 15:09
ти справжній хлоп, свої 5 копійок пхаєш, куди не слід. Краще писати грамотно повчись. Чи кортить третім бути?
123 до віто Показати IP 24 Жовтня 2014 12:56
правду кажеш чоловіче....молодець, а цей-даунча, путо ще те, тільки може, що тля, ля, ля.
Анонім до Анонім Показати IP 23 Жовтня 2014 10:02
Не згодний! Це було очевидно, що це на 50% марокканці, а на 48% австралійці. І 2% преставників позаземної цівілізації (що Боінг збили).
Лучанин до Анонім Показати IP 23 Жовтня 2014 12:11
А як так вийшло, що наші війська були розгромилені в котлі, а трупи в більшості своїй кацапські? виходили з оточення колоною - в такому порядку наші не могли чинити практично жодного опору кацапам,які зайняли панівні висоти і поливали звідти артилерією. семенченко вже добряче принюхався до кормушки, вже й рота роззявив.
ВОНО до Лучанин Показати IP 23 Жовтня 2014 13:19
все успіхи Булатова йому спати не дають, і лице як у слабовольного злодія, а не у воїна
Вася до Анонім Показати IP 23 Жовтня 2014 10:48
А ти бидло
Анонім Показати IP 23 Жовтня 2014 09:29
Вважає він.. Нехай розкаже, що про нього думають його солдати! Хтось під кулями, а хтось в фейсбуці!
Анонім Показати IP 23 Жовтня 2014 10:05
Ну да - наши все дома...
Кум Показати IP 23 Жовтня 2014 11:37
якийсь цей семенченко смішний!
Света Показати IP 23 Жовтня 2014 22:07
Кому он рассказывает, только по 51 бригаде столько пропавших безвести. Хотелось бы верить, что они живые в плену ,НО .....