USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

Лікар з Волині знявся у новорічному відеопривітанні Зеленського

1 Січня 2022 15:12
Колишній очільник Ковельського МТМО, а нині гендиректор Львівської клінічної лікарні швидкої меддопомоги Олег Самчук з'явився у новорічному відеопривітанні Президента України Володимира Зеленського.

Його можна побачити під час згадки про медиків, які у 2021 році проводили унікальні операції з трансплантації органів.

«Ті, хто вперше зробили унікальні операції з трансплантації печінки, легень, серця, і завдяки кому хтось знову може жити, знову дихати і знову любити», – йшлося в промові президента.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Луч Показати IP 1 Січня 2022 15:58
Де боти ,які все об...ють! Зеленський кращий президент!!! Слава Україні!
Ігор до Луч Показати IP 1 Січня 2022 17:06
Телепень рідкісний твій зЕленський !
ага до Луч Показати IP 1 Січня 2022 17:43
ти забув добавити- що усіх часів та народів! ,і що на Волині за ЗЕ проголосував 82%-ТАК .ЩО ТИ НЕ ОДИН ТАКИЙ!
Промінь до Луч Показати IP 2 Січня 2022 10:21
Газова криза, енергетична( відсутність власної електричної енергії), придбання вугілля в тридорога, так же як і газу та електрики. Закриття підприємств, у тому числі хлібопекарень через непідйомні ціни на газ та інші енергонрсії. Здорожчання комунальних послуг, постійний ріст цін на продукти і не лише.Повна зневага до закону, корупція, що зашкалює і тд. А тепер Ваші аргументи в студію, чому він найкращий президент, хоч один?!
Арафат Показати IP 1 Січня 2022 16:21
Гімн ДЕ???
Всезнайко до Арафат Показати IP 1 Січня 2022 17:26
В гімні.
Леся Показати IP 1 Січня 2022 17:54
Даний пан - син колишнього головного лікаря Ковельської лікарні, в 30 уже став главою клініки. Має будинки, купу авто, житла. І гарно вміє себе презентувати. Досить писати про нього. Пригадайте краще справжніх лікарів.
Сераховичі до Леся Показати IP 1 Січня 2022 18:36
Цілком погоджуюсь! Мені 68 років,після першого прийому в цього лікаря в Ковельській міськполіклініці я зрозумів ,що коштів не те ,що на лікування а навіть на його консультаціі не вистачить! -на відміну в онкодиспансері м ,Луцька- де на хворого не дивляться ,як на мішок з грішми.
АдонЗев Показати IP 1 Січня 2022 18:55
Зе знищує залишки безкоштовної медицини.
ФЕДІР Показати IP 1 Січня 2022 22:21
ЗЧИМ ВІТАННЯ??! З ТИМ, ЩО ВСЕ РОЗВАЛИВ, МУСИТЬ ВІТАТИ БО ЖИВЕ І ДОСТАТКА ЗА РАХУНОК БІДНИХ, НІЯКОЇ ЗАБОРОНИ ДЛЯ ТАКИХ НЕМАЕ, ЩО ХОЧУТЬ ТЕ І РОБЛЯТЬ ПАДЛЮКИ, КРАЇНА ЗДАЛА ВЕЛИКУ, ДУЖЕ ВЕЛИКУ КІЛЬКІСТЬ ЗЕРНА, В ПЕРШИХ РЯДАХ, А ХЛІБ ДОРОЗЧАЕ, ТІЛЬКИ ДЕПУТАТИ КУПЛЯЮТЬ МЯСО ПО 20ГРИВНІВ,ЩОБ ВИ ВІТАЛЬНИКИ ЗЕЛЕНІ ВИЗДИХАЛИ,
Лучанин Показати IP 2 Січня 2022 08:02
На одному гектарі не сів би
123 Показати IP 2 Січня 2022 11:35
Вспокойтесь. За деякий час він цю подію буде всіляко замовчувати і "луч" затухне.
Петро Показати IP 2 Січня 2022 15:02
Дід з Серахович, да ти в 68 років строчиш в Інтернеті шо хакер, чи ти бот.