USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Люди в масках зупиняють виробництво на Волині

26 Лютого 2014 08:01
На Волині вже відбулося дві зупинки виробництва. Це зробили люди в масках.

Про це інформували під час круглого столу сьогодні, 25-го лютого, в конференц-залі газети «Волинь-нова».

«У п’ятницю прийшли люди в масках в цех по переробці деревини у Ківерцівському районі й зупинили виробництво. Таке ж відбулося й сьогодні у Цуманському лісгоспі», - розповіла керівник прес-служби Волинського ОУЛМГ Оксана Чурило.

Вона додає, що коли прийшли «хлопці в масках», то вимагали заяву на звільнення від директора лісгоспу та наголосили: «Закривайте підприємство, бо ми його спалимо».

Працівники цеху з переробки, розповідає Оксана Чурило, просили не закривати цех, та не звільняти директора, втім, до колективу ніхто не дослухався.

Вона звернулася до заступника голови обласної ради Ігоря Гузя з питанням «Хто керує Правим сектором, адже люди в масках представилися саме представниками цієї організації. На це їй відповів посадовець, що Павло Данильчук, який є очільником цього об’єднання на Волині.

«Я не маю до Правого сектору стосунку, але будемо дзвонити й виясняти, що це був за інцидент», - відповів Ігор Гузь.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 41
Чесний Показати IP 26 Лютого 2014 08:03
От сволота той гузь- цукуа! на волині ще цього не вистачає! гнати в три шії!
скільки вкрав до Чесний Показати IP 26 Лютого 2014 20:58
той колісник за десятки років і клімчукам і києвським...а ви полішуки і дальше за 200 баксів колоди совайте на животах..
ще до Чесний Показати IP 26 Лютого 2014 20:59
башляють торям.краник скоро кірдикне
Анатолій Котлюк Показати IP 26 Лютого 2014 08:10
Це атвєтка від Колісника за те що хлопці з Правого Сектору його змусили писати заяву про відставку
йося моргенштерн до Анатолій Котлюк Показати IP 26 Лютого 2014 08:37
Толяха!!! Ти вже у нашому списку!!! Простий люд, який хоче працювати, отримувати за це кошти на утримання сім"ї ДОВГО МОВЧАТИ НЕ БУДЕ!!! Ось тобі і буде "АТВЕТКА"
Свій список до йося моргенштерн Показати IP 26 Лютого 2014 10:13
Формуйте список! Будемо люструвати ділків самі.
Ура до йося моргенштерн Показати IP 26 Лютого 2014 10:19
Урррра у нас почилася партизанщина!!!!!!!!
гег Показати IP 26 Лютого 2014 08:19
До колисника треба додому ихати поки не свалив там и зброя и все инше добро награбоване за бильш як 20 рокив ! Це волинське межигирья ТАКОГО ДЕРЖСЛУЖБОВЦЯ НА ВОЛИНИ МАБУТЬ БИЛЬШЕ НЕМАЕ ! ПРАВИЙ СЕКТОР ДО КОЛИСНИКА НА БАЗУ!
Я до гег Показати IP 26 Лютого 2014 08:50
Давай до тебе, покажеш своє добро !!!! нема що???? Єєєєє повір)))))))
олена Показати IP 26 Лютого 2014 08:21
У луцьку від 25 02 2014 прийнята постанова, що всі мають бути без масок. Якщо вас тероризують люди у масках - 102 телефон. приїдуть міліція з правим сектором й розберуться.ніхто з закритим обличчям й без документів не мае жодного права. ну хіба що то просто банда )))
Урод в масці до олена Показати IP 26 Лютого 2014 08:39
а ти позвони і попробуй!!! РЕАКЦІЯ - НУЛЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Олені до олена Показати IP 26 Лютого 2014 10:31
Не тупи каністра! Хто наділив правом щось рішати малолєток, навіть якщо вони і без масок. Для громадян України діють Закони України і Конституція. Щось я у цих документах не бачила положення про "Правий сектор".
Олена Показати IP 26 Лютого 2014 08:23
чесній людині нема чого ховати свое обличчя. якщо бандит то так маска.
Оля Показати IP 26 Лютого 2014 08:36
Хіба цього ми хотіли, коли в мороз виходили на Майдан? Ми,прості люди, виходили, як живий щит. А виявляється керує ПС. А хто їх вибрав, хто голосував?? Вони самі себе вибрали і керують. Коли таке було, я не пам'ятаю?? Люди налякані, і хто тепер на них управу найде? Оце, мабуть ще буде похлєщє банда.
йося моргенштерн до Оля Показати IP 26 Лютого 2014 08:46
ШАНОВНІ БАТЬКИ!!! Заберіть своїх неповнолітніх дітей з цієї банди!!! Шкода, якщо вони пострадають через недолуге керівництво ПС НЕ ДАМО ПОВЕРНУТИСЬ у 80 !!!!
Олег Показати IP 26 Лютого 2014 08:39
Налякані чинуші, а не прості люди. Прості люди підтримують ПС!
1111 Показати IP 26 Лютого 2014 08:48
налякані якраз всі! У Луцьку незрозуміло,що робиться! Була особисто свідком, коли толпа малолєток з прапорами, битами і в масках горланила на вулиці, а перехожі просто сахалися їх і намагалися перейти на інший бік вулиці, або розверталися і йшли в іншу сторону! Шановні Гузі, Данильчуки і всі інші хто дорвався до кормушки, наведіть порядок в місті! Бо Майдан стояв і стоїть не за анархію і розбрат, а за порядок в державі і єдність нації
Сусід Показати IP 26 Лютого 2014 09:15
Гузь, с***а, натворив на Волині, а тепер я - не я і корова не моя! А ПС діє лише за твоїми вказівками, керовнік хрєнов. В тебе, урод, дітей немає, то й тобі пофіг, що чужі діти завтра не матимуть що їсти, як ви все тут попалите!!!! Своїх дітей нароби! А тоді побачиш, як воно, коли думаєш не лише про власну задницю!!!!
Сусід до Сусід Показати IP 26 Лютого 2014 09:54
та він, як Данильчук, всі свої гріхи на сусідську собаку списати хоче. ГУЗЬ НЕ ЗАБУВАЙ ЛЮСТРАЦІЯ І ТЕБЕ СТОСУЄТЬСЯ, ти був депутатом в період 2005 -2014 роки, а люстрацію стосується саме цього періоду. ГСЬ ЧЕКАЙ ВОЛИНСЬКОГО ГНІВУ, та РОЗПРАВИ САМЕ ....САМЕ над ТОБОЮ, бо данильчуку є куди втікати, а в тебе депортація з БІлорусії...тобі не має куди втікати. Ти спочатку подивись на свій сайт, де чітко зазначено що твої тітутшки складаються і з данильчушків. Патріот ти хренов, по крові загинувших людей-героїв до влади рвешся. Скотина ти така. На місті твоїх батьків я б пішов би у церку і відмолювати за всі твої гріхи та смерті загинувших Герої Волині, кров яких лежить на тобі та данильчуку.
йося моргенштерн до Сусід Показати IP 26 Лютого 2014 11:20
Слава Богу що гузь імпотент!!! А якщо ж все-таки ні, то дуже скоро таким стане!!! Таким плодитись не можна!!!
Громадський діяч Показати IP 26 Лютого 2014 09:21
Претендент на посаду губернатора Кіндер О., який продався народному депутату виборчого округу № 21 Івахіву С. і купив дім за 280 тис.дол. та машину Mersedes-Benz бизнес класу претендує на тюрму. Народний голос. Це ж правда!?
право Показати IP 26 Лютого 2014 09:21
ну враховуючи, що насправді ці пилорами працюють на 20 % купленому і 80 % вкраденому лісі - то варто зупинити та перевірити, спільно з відповідними органами, звідки сировина. вчора лісовозів бачив з десяток, у маневицькому, ковельському і володимирському районах, їдуть в ночі, перевантажені, псують дорогу. варто звернути увагу.
Сильна Волинь Показати IP 26 Лютого 2014 09:25
Ще пару днів такого шабашу і будуть створені загони по знищенню Гузя і Данильчука! І нехай тепер вони бояться!!! А їх цюкнуть тихо і "мирно" без гасел - бо це все вже переходить межу здорового глузду! І по суті ці дві особи тероризують Волинь! Люди - не мовчіть!!!
йося моргенштерн до Сильна Волинь Показати IP 26 Лютого 2014 11:22
вже створюються!!! Готуються списки!!! УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД НЕ БИДЛО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ківерчанин Показати IP 26 Лютого 2014 09:28
Не поспішайте, воно й так зупиниться. Майже весь ліс , який йде на пилорами незаконний.
viktor Показати IP 26 Лютого 2014 09:33
До влади рвуться майдануті, яких іще у 2005-2006 потрібно було гнати у 3 шиї, які показали ПРвідморозкам, як потрібно корумпуватись. Люстрація стосується органів дервлади, а не приватних підприємств. Майдануті (тих хто стояв на барикадах, хто дійсно хоче навести лад в країні це слово не стосується) діють так само, як це робили матроси у 1917 році, а це вже діагноз!
SSG Показати IP 26 Лютого 2014 09:38
Якщо буде тривати так і далі, я за розпуск місцевого Правого сектора!!!!!!!!! Нероби і брехуни!
BBC до SSG Показати IP 26 Лютого 2014 09:46
А вони самостійно створени, по заклику Данильчука, Гузя... і молодикам дали можливість показати своє "геройство". Є і кріміналітет у тих загонах, а судячи по їх діях і промовах, їх зупинити може лише така ж сама сила, бо по іншому вони нічого не розуміють!!!
SSG до BBC Показати IP 26 Лютого 2014 09:50
Я проти застосування сили...я за закон і здоровий глузд.
BBC до SSG Показати IP 26 Лютого 2014 09:58
Так всі ж нормальні тільки ЗА!!! Але поясніть це Данильчуку!!!
йося моргенштерн до SSG Показати IP 26 Лютого 2014 11:25
Пізно!!! Сила вже була застосована!!! Не ми почали розкручувати "маховик репресій"!!! БАТЬКИ, позабирайте своїх малолітніх дітей!!!
Небайдужа Показати IP 26 Лютого 2014 09:58
Гузь не має до Правого сектору ніякого стосунку??? Ігор, та ми ж не в мегаполісі живемо! Тут всі один одного знають, ти хоч би думав, що говориш! Ну смішно таке читати! Розганяйте разом з Павлом на пару своїх малолітніх "сподвижників" і починайте вже щось конструктивне РОБИТИ. Бо балакати всі гарно можуть, а розбирати купи зламаної бруківки чомусь мають комунальники і відновлюватись міське майно буде за наші податки...
Патріот Показати IP 26 Лютого 2014 10:03
Гузь - не достойний керувати. Потрібно піднімати економіку, а не палити магазини!!!
міліціонер Показати IP 26 Лютого 2014 10:16
вони кричать люстрація,а самі будучи при владі з 2004 року забирали у простих міліціонерів посвідчення,а потім продавали за 1000 доларів, їм назад а тепер я бачу крутяться в міліції хочуть знову до кормушки,гнати їх треба в шию,і ставити молодих офіцерів,які наведуть порядок у правоохороній сфері м. Луцька, і порозганяють цю всю в масках шушвару,гопоту, інаркоманів, І ще хочу додати сьогодні зранку заходжу до себе в підїзд і стоїть чотири малолетки в масках і розкурують бульбіка з маріхуаною, то це вже перейшло всі межі!!!!!!!!!!!!
Василь Показати IP 26 Лютого 2014 10:28
«Отож - ніяких фарбованих лисів! Жодних революційних заслуг! Справжні революціонери творять революцію не за посади й місця», - заявив Олександр Положинський. «Правило трьох П: професіоналізм, порядність, патріотизм - і лише в комплексі.»
йося моргенштерн до Василь Показати IP 26 Лютого 2014 11:29
Сані респект!!! Корінний лучанин з "вокзалу"!!! А гузь хто???? ЗВІДКИ??? А у скількох партіях вилизував, вірніше від...ав?? ШІСТЬ??? СІМ??? А відкат за вибори і купівля машини!!!!!!!!!!!! ЛЮСТРАЦІЯ БУДЕ ВСІМ!!!!!!!!!! ЛЮСТРАЦІЯ БУДЕ ВСІМ!!!!!!!!!! ЛЮСТРАЦІЯ БУДЕ ВСІМ!!!!!!!!!!
Михайло Показати IP 26 Лютого 2014 11:29
В масках ходять бандюки для здійснення злочинів проти людей.
viktor Показати IP 26 Лютого 2014 11:30
люди в масках-правый сектор - это стадо матросов железняко которое вопит: все разрушим и наш новый мир построим, а также тупорылых НКВДистов которые допрашивали Королева лучше его разбираясь в ракетах. чому на російській мові - підтримую Львів та Донецьк в єдності України.
макс Показати IP 26 Лютого 2014 12:37
Данильчук - бандит і злодій. Його підручні - такі ж наркомани і злодії. ГАНЬБА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
лучанка Показати IP 26 Лютого 2014 13:03
Ну є ж в Луцьку нормальні мужики! Афганці, десантники, офіцери! Та зловіть вже того Данильчука і притащіть на сцену! Тоді побачимо скільки людей на майдан прийде!!!!
Корінний лучанин Показати IP 27 Лютого 2014 22:15
НАПЕВНО, ВЖЕ ТРЕБА ГУРТУВАТИСЬ ВСІМ НОРМАЛЬНИМ ЛУЧАНАМ У СВІЙ ЦЕНТРАЛЬНИЙ СПРАВЕДЛИВИЙ СЕКТОР! А ЩО Ж РОБИТИ, ЩОБ ЗУПИНИТИ СВАВІЛЛЯ ПС? Влади нема, ніхто нікого не слухає , одна революційна доцільність. УКРАЇНА такого не переживе, "гірше ляха свої люди її розпинають..."( Т. Шевченко)