USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Люстраційні комітети перевірять «відкати» з волинського бюджету

28 Лютого 2014 12:23
Представники волинської самооборони готові до аналізу роботи підрядників, які виконували основні роботи в області.

Про це стало відомо під час засідання бюджетної комісії обласної ради сьогодні, 28 лютого.

Представник ВО «Волинська самооборона» Володимир, під час обговорення звіту про виконання бюджету у 2013 році, запропонував зібратися разом із фахівцями і перевірити, хто, скільки отримував бюджетних грошей за виконання робіт. Він переконує, що в їх організації є фахівці, які розберуться, чи були «відкати» в області.

Крім того, він заявив, що будь-які тендери, які будуть проводитися без «Волинської самооборони», будуть незаконні.

Натомість директор департаменту фінансів Ігор Никитюк зауважив, що його управління не займається тендерами і визначенням підрядників. Це робота розпорядників коштів.

«Але можете почати з мене», - зауважив він.

Також стало відомо, що окрім «Волинської самооборони» розглянути діяльність розпорядників коштів хочуть і інші новостворені люстраційні комітети.

Зустріч запланували провести після бюджетної сесії облради.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Я Показати IP 28 Лютого 2014 12:28
"Також стало відомо, що окрім «Волинської самооборони» розглянути діяльність розпорядників коштів хочуть і інші новостворені люстраційні комітети."-, кем созданы, на основании каких законов? Я, со своим соседом Грыцьком, вчера тоже создали комитет, но пока он негде не зарегистрирован, просим сбу, милицию и прокуратуру, разобраться со всеми нашими коллегами...
Солдат до Я Показати IP 28 Лютого 2014 12:30
Що чинуша, злякався???
а до Солдат Показати IP 28 Лютого 2014 12:33
солдат хоть в армии служил? или не царское это дело, в п. ковырятся? Сразу в фельдмаршалы, деньги считать... Чтобы кого то судить, надо сначала определиться- а судьи кто?
Солдат до а Показати IP 28 Лютого 2014 13:29
Служіл, служіл , а ти ????
яяя))))))) Показати IP 28 Лютого 2014 12:29
прошу зробитти люстрацію у керівників Старовижівщини!!! і нетільки керівникі а всіх в плоть до техпрацівників!
АГА Показати IP 28 Лютого 2014 12:32
"Будь-які тендери, які будуть проводитися без «Волинської самооборони», будуть незаконні" - це насторожує, бо треба ще Самооборону контролювати, тепер "відкати" будуть ділитися і на них теж!!! Тим більше, тендерні процедури чітко прописані у Законі про державні закупівлі, про "Волинську самооборону" там не згадується, тому їхня участь є поза законом.
Васька Показати IP 28 Лютого 2014 12:35
Скоро люди ты люстраційні комітети самі перевірять!!!
вік Показати IP 28 Лютого 2014 12:36
їх скоро Яник виб"є і зробить їм відкат.
Гость Показати IP 28 Лютого 2014 12:39
А ви депутата Столяра перевірте у нього апартаменти чуть менші від Янека.Машини також 10 має ,гаражі, звірюшки дефіцитні бігають, на території 15 гектарів.перевірте
Нона Показати IP 28 Лютого 2014 12:49
Правильно з цього і потрібно починати, особливу увагу приділіть відкатам, що отримував Директор Луцького Міського Центру Зайнятості - який постійно фінансував за рахунок дотацій фірми своїх знайомих. А дійсно тим, хто потребував цього не надавав дотацій, що і зараз відбувається з відшкодуванням ЄСВ - "відмазка" його така, що ніби то мало видали таких місць - але для своїх він роздає на відповідній комісії
Марина Показати IP 28 Лютого 2014 12:52
А Голєва збанкурутувала всі приміщення швейних фабрик і зараз здає приміщення в оренду по офіційній ціні 35 грн/ м2 а по неофіційній по 80 грн. - і тут виникає питання - хто депутат Міської ради і хто ким править люди нею чи вона людьми. Аналогічна ситуація і по тендерах по перевізниках, чому в деякі регіони Луцька ходять по 8 маршрутів а в деякі 2 маршрути - тому що ця сама Голева О., яка колись кричала перед виборами, о вона за народ - не дає їздити офіційно перевізникам , якщо вони її не дають відкат.
лучанин Показати IP 28 Лютого 2014 13:03
Боролись за те щоб побороти беззаконня , а получилось анархія......нехай би мені відсохли руки коли я в січні помагав на майдані в Києві.., проведіть краще люстрацію ГУЗЮ за які гроші він купив машину на яку мені треба прцювати два життя!
вишків Показати IP 28 Лютого 2014 13:05
проведіть краще люстрацію ГУЗЮ за які гроші він купив машину на яку мені треба прцювати два життя!
Водій до вишків Показати IP 28 Лютого 2014 13:41
Купив нуй купив! Його не чіпають бо "чесно" купив!
Лучанин Показати IP 28 Лютого 2014 13:17
ди**лізм. Пускають якихось прикурків на засідання комісій. А які їх "спеціалісти "будуть таким робиратись, мене дуже цікавлять прізвища таких осіб. Яке взагалі вони мають право доступу до фінансової документації. Тендери вони погоджувати будуть, ...ні це совсім придуріли. Будуть перевіряти підрядників,....ідіоти зайдіть до мене на офіс, перевірте, СКО*ИНА МАЛОЛІТНЯ, будете в мене через вікна вилітати, швидкісним ліфтом.Я би б*......дь таким по с*аці так набив, і в *упу перцю напхав, щоб на неї сісти з пів року не могли. Вітер, Валік будь нормальним посадовцем та мужиком, не допускай цих придурків до документація, а то відчуття що Вітер, це не фаміліція, а діагноз твоєї голови. Без обід.
007 Показати IP 28 Лютого 2014 13:19
Вітаю самооборону, може красти менше будуть, а то біля державного корита грошенята до свого гаманця кладуть. Перевірте ремонт музею стравінського, ремонт будинку престарілих у тому ж районі та й саму директорку із її корупцуіійним колективом люструйте. Ще та штучка, вона ше при білосиніх думає шо живе, магазин тримає, по іспаніях та курортах із суддіхою розїзжає. якшо всіх перевіряти то всіх
Лучанин Показати IP 28 Лютого 2014 13:19
До речі, ми он у чора також з друзями переговорили, і сьогодні на 18.00 год біля УВД збираємося, люструвати Люстраційний комітет, зокрема Данильчука, Гузя і всіх бачаючих інших люстраторів.
Через 0-200 і більш до Лучанин Показати IP 28 Лютого 2014 13:51
Все таємне стає явним.
1221 Показати IP 28 Лютого 2014 13:48
нова влада і люстратори самі себе помиями будуть обливати а потім вилизувати все як завжди , є українське слово ЗЛИДНІ це стан душі а не гаманця
Никитюк Показати IP 28 Лютого 2014 14:05
Ну збудував я невеличкий замок, але за свої кровні, поняли?
саша Показати IP 28 Лютого 2014 19:49
провирте кошельок климчука чорнуху