USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Волинські посадовці, які не пройшли громадську люстрацію

30 Травня 2014 08:17
Комітет громадської люстрації під час свого чергового засідання прийняв нові люстраційні висновки. Комітет розглянув люстраційні справи двох колишніх заступників голови облдержадміністрації Віталія Карпюка та Едуарда Стоєва, а також колишнього заступника голови обласної ради Юрія Лобача. Ці особи, обіймаючи посади в органах державної влади та органах місцевого самоврядування, співпрацювали із злочинним режимом та підтримували діяльність Партії регіонів. Про це повідомили у прес-службі Громадської люстрації на Волині.

До Комітету також надійшли заяви активних громадян з проханням провести люстраційну процедуру щодо колишніх та діючих керівників органів влади та установ, а саме: Державного архіву Волинської області – Володимира Гики, Волинської обласної клінічної лікарні – Івана Сидора, Волинської дирекції ЦДППЗ «Укрпошта» – Ярослава Кравчука та колишнього керівника Управління лісового та мисливського господарства – Богдана Колісника.

Згідно з інформацією, отриманою від громадян, ці особи зловживали своїм службовим становищем, створювали перешкоди та бюрократичні бар’єри для громадян, які зверталися до них за послугами та співпрацювали із колишнім злочинним режимом.

На підставі отриманих та перевірених відомостей Комітет громадської люстрації прийшов до висновку, що ці вищезгадані особи не можуть у подальшому займати керівні посади в органах державної влади, установах та організаціях державної власності.

Саме тому Комітет громадської люстрації звертається до посадовців та органів влади, до компетенції яких належить призначення вищезгаданих осіб, прийняти рішення про звільнення цих керівників із займаних посад.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 38
панове Показати IP 30 Травня 2014 08:36
Ось вона - душа справжнього українця - стукав Мазепа на Самойловича, стукали гетьмани, секретарі, стукають президенти і спікери. нація стукачів і заздрісників.
НЕЛУЧАНИН до панове Показати IP 30 Травня 2014 09:40
ти - мабуть один із тих корупціонерів-злодюжок, який без хабаря і пальцем не пошевелить
Олег до НЕЛУЧАНИН Показати IP 30 Травня 2014 11:12
Сказано точно в десятку!!!
Солдат Показати IP 30 Травня 2014 08:40
Корупція в кожного українця в печінках, а красти і боятись щоб не застукали - так і до інфаркту недовго!!!
тактак Показати IP 30 Травня 2014 08:44
А Гузь, Пирожик, Пустовіт, Дубняк, Карпюк(з підробною трудовою книжкою)... над ними провели люстрацію? Вони ж теж, свого часу, працювали в різних установах і при різних владах! Чи їх це не стосується?:)
Олег до тактак Показати IP 30 Травня 2014 08:51
Згоден!!! В першу чергу!!!
Дмитро до тактак Показати IP 30 Травня 2014 09:09
ода особливо дубняк перша шістка при пустовіті
Ольга до тактак Показати IP 30 Травня 2014 09:17
ШАНОВНІ ЛУЧАНИ, ВОЛИНЯНИ---ПРОШУ ВАС, БЛАГАЮ ЯК МАТІР НЕ ВІРТЕ ЦИМ САМООБОРОНАМ, ПРАВИМ СЕКТОРАМ ЯКІ ВИНАЙШЛИ ПІД ПРИВОДОМ СИТУАЦІЇ НА СХОДІ ВИКАЧУВАТИ ГРОШІ З НАС. ДАНИЛЬЧУК КУПИВ 3 КІМНАТНУ КВАРТИРУ ЗА 80 ТИС у.о В БУДИНКУ ЗА ПОДАТКОВОЮ, НАРДЕП ВІТІВ ТОЙОТУ КЕМРІ АС 0071ВІ ..А МИ ВТРАЧАЄМ СВОЇХ СИНІВ, ЧОЛОВІКІВ ЩОБ ЦІ НЕДОУМКИ НАЖИВАЛИСЬ НА ЛЮДСЬКІЙ БІДІ... ГНАТИ З ВЛАДИ ТРЕБА В ПЕРШУ ЧЕРГУ ГУЗЯ, ДАНИЛЬЧУКА, ПУСТОВІТА, ДУБНЯКА І РЕШТУ
НЕЛУЧАНИН до Ольга Показати IP 30 Травня 2014 09:43
риба гниє з голови і різати треба з голови, тобто з адміністрації президента, кабміну і т.д.
читач до Ольга Показати IP 30 Травня 2014 11:52
тих самозванців які під приводом майданівців прийшли до влади то звісно гнати..........а доля Данильчука то мабуть буде такою як сталось в Рівно з таким же активістом..............
йося моргенштерн до тактак Показати IP 30 Травня 2014 13:12
подавайте заяву, нехай розглядають!!! А копію зареєстрованої заяви - в інет!!! МИ Ж СВІДОМІ ГРОМАДЯНИ!!!
Олег Показати IP 30 Травня 2014 08:50
Якщо міліція, прокуратура і СБУ не хоче боротися з корупцією, тому що самі такі ж корупціонери, то люстрація позбавить нас хоча б від частини знахабнілих корупціонерів.
Бодя Показати IP 30 Травня 2014 09:09
Забули люструвати ментів, прокурорів, ДС надзвичайних ситуацій.
Анонім Показати IP 30 Травня 2014 09:17
Спочатку треба пролюструвати той люстраційний комітет!
Аня Показати IP 30 Травня 2014 09:32
Правильно зробили-ці люди вже стілюки накрали,хватить вигнати їх.Але це мале покараня,забрати все в них це що накрали.Порахувати, скільки вони одержували гроші на посадах, і що можна було за них купити, а решут, хай віддадуть добровільно.А не заїочуть,то люди можуть це побити,до цього ще прийде час.
БарСа Показати IP 30 Травня 2014 09:43
Ольга и Аня Вы Правы-Мы Вас поддержим
горохів Показати IP 30 Травня 2014 09:46
скажіть.а чи довго ще "нова влада" буде тримати на роботі тупоголового регіонала і хабарника(злодюгу) Григорія Дідуха.начальником Горохівського собезу? Він вже всіх заколошматив.
Зося до горохів Показати IP 31 Травня 2014 19:15
Поки "не підставлять" ( підкинуть у труси 10 тисяч, як його тещі)
НЕЛУЧАНИН Показати IP 30 Травня 2014 09:46
не так це робиться. вибираються депутати (із правом відкликання), приймається закон, створюються люстраційні комісії, а потім перевіряється діяльність посадовців
дивно Показати IP 30 Травня 2014 09:52
В газеті Волинь за 29.05 описана політична кар"єра Порошенка - 2000-2001 рік - співголова "Партії регіонів" . Люстрація -НЕСМІШІТЬ.
чудно до дивно Показати IP 30 Травня 2014 11:12
І прадєд був керуючим у графа Разумовського! Люстрація - ЇШТЕ СЕБЕ.
НЕЛУЧАНИН до дивно Показати IP 1 Червня 2014 00:31
партія регіонів у 2000 і з 2003 - це різні партії. крім того, Порошенко відійшов від діяльності партії у 2001 році
Волинь Показати IP 30 Травня 2014 10:45
Вкоадники Західінкомбанку написали багато звернень. заяв, скарг в усі можливі інстанції, щоб притягти до відповідальності Бєліка О.В., начальничка управління нацбанку Волинської області, котрий 5 років кришував бандитський "общак" юри єнакієвського. За час кришування померло 200 ДВІСТІ ВКЛАДНИКІВ . Досі бєлік на посаді, ні грама совісті.
читач Показати IP 30 Травня 2014 11:01
Дідух.нач.Горохівського собезу.то окрема мова про цього ворюгу і холуя з парт.регіонв.
Кіра Показати IP 30 Травня 2014 11:03
Давайте спершу пролюструємо кожен себе ,які ми "чесні,справедливі" і як би себе вели при посадах,а потім вже можна братися за інших.
Патріот Украіни Показати IP 30 Травня 2014 12:15
Ось такі " люстратори" і нищать Українську державу. Близький час розправи з ними.
Украінец Показати IP 30 Травня 2014 12:28
Розглядають справи колишніх посадовців, які працювали при злочинному режимі... А які злочини вони скоїли ? Злочини проти держави і людей скоюють так звані люстратори та підворітня, яка повилазила і займається рекетом збираючи побори з посадовців та підприємців. Про це люди знають за що та наволоч купляє квартири і машини . Відповідати будете перед законом і людьми і час той близький!!!
Волинянин Показати IP 30 Травня 2014 12:45
Сьогодні за посади беруть гроші, Вітер, Роман Карпюк, Пустовіт, Гузь, Пирожик, всі це знають, продаються посади, це як пояснити? У них все попереду!
Микола Миколай до Волинянин Показати IP 30 Травня 2014 14:25
Їм вже не люстрація, а каст...я буде!!!
НЕЛУЧАНИН до Волинянин Показати IP 1 Червня 2014 00:34
питання до "чесних", які дають гроші за посаду. з якою метою ? щоб служити людям чи щоб вкрасти в 10 раз більше ? хаьарі беруть у того, хто їх дає
Ковельчанин Показати IP 30 Травня 2014 12:49
Не радійте завчасно, оцей непотріб з прізвиськом Стоєв, завдячуючи своєму потужному покровителю , Івану Смітюху,знову десь "спливе", як г-но з ополонки...А от Карпа по справжньому шкода. Можливо він також трішки щось "мутив", але вцілому це більш совісна та справедлива людина...
цікаво Показати IP 30 Травня 2014 13:58
А активні громадяни про себе трохи повідали. Хто вони, чим займаються, за що живуть? Думаю не спроста вони стали такими активними - Влади хочеться! Правильно, давайте один одного перестріляємо та переріжемо. Всі ж працювали при злочинному режимі. не працювали хіба школярі, студенти та ледарі. ЛЮСТРУЙМО ВСІХ!!!! А поки нехай хлопці гинуть на війні, які... теж, до речі, працювали при злочинному режимові... Слава революціонерам, які, до речі, на схід не їдуть... Бо тут же повно роботи: тре всіх люструвати
аяяй Показати IP 30 Травня 2014 16:09
деяким посадовцям з цього списку пора вже давно бути на пенсіії і дати дорогу молодим (ГИКА СИДОР та ін )
Лучанин Показати IP 30 Травня 2014 16:39
Якщо ми хочемо порядку в Державі і законнослухняності громадян то давайте будем брати приклад з тих країн де це є . Європейські країни не підходять бо вони все створювали віками .Пропоную Прийняти закон терміном на рік . І як в китаї за хабарництво розтріляно десятки тисяч чиновників вишшого рангу достатьо сто В тюрми на нормальний термін в Китаї стоні тисяч в нас достаньо тисячи але підкреслю чиновників вишшого рангу Рік пройшов і все досить . І далі навіка і держава сильна і народ щасливий
Лучанин Показати IP 30 Травня 2014 16:50
Люстраційний комітет молодці зроблено дуже багато позитивного для Волині Побільше в певненості для Вас . Ваша справа правильна Негатив в коментах тільки від тих у кого забрали " кормушку"
Лучанин Показати IP 30 Травня 2014 19:45
Ого, скільки тролів в коментарях ))) Зразу видно, комсомольці і корупціонери зашевелилися...нічого, і до вас дійде теж...
горохів до Зосі Показати IP 31 Травня 2014 22:20
з апетитом дідуха.в труси не вмістиш.
обізнаний Показати IP 2 Червня 2014 21:22