USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Локдаун з 8 по 24 січня: що буде дозволено і заборонено в Україні

4 Січня 2021 17:09
В Україні триває пандемія коронавірусу. Навесні українці пережили локдаун зі строгими обмеженнями, а з кінця осені йшли розмови про відновлення жорсткого карантину. Кабінет міністрів прийняв рішення посилити карантинні обмеження в Україні в січні після зимових свят, інформує УНІАН.

Дата локдауну в Україні

Посилені обмеження будуть введені після новорічних та різдвяних свят - з 00:00 8 січня до 00:00 25 січня. Всього обмеження триватимуть 16 днів.

Що буде заборонено при локдауні

У цьому місяці українці зіткнуться з новими обмеженнями, проте вони будуть не такими суворими, як під час весняного локдауну в 2020 році.

Заклади освіти працювати не будуть, крім дитячих садків. Сфера освіти працюватиме в онлайн-режимі.

Кафе, бари, ресторани і всі заклади харчування будуть працювати тільки на винос і в режимі доставки.

В торгово-розважальних центрах працюватимуть тільки ті заклади, чия робота дозволяється.

Будь-які масові, розважальні, спортивні і соціальні заходи, концерти проводитися не будуть.

Заклади культури, театри і кінозали будуть закриті.

Спортзали, фітнес-центри, басейни працювати не будуть.

Непродовольчі ринки будуть закриті.

Що буде дозволено

Під час посилення карантину будуть дозволені:

- торгівля продовольчими товарами;

- робота аптек і ветеринарних аптек;

- робота медичних закладів;

- продаж засобів гігієни, засобів зв'язку, корму для тварин;

- ремонт і техобслуговування транспорту;

- робота АЗС без зон харчування;

- робота банків і банкоматів;

- робота поштових відділень;

- прийом клієнтів в салонах краси та перукарнях по запису;

- робота хостелів і готелів (з обмеженням часу подачі сніданку);

- спортивні заходи без глядачів.

Як працюватиме транспорт

Транспорт в Україні з 8 по 24 січня зупиняти не будуть. Всі міські, міжміські та міжобласні перевезення будь-яким видом транспорту працюватимуть у звичайному режимі. Зроблено це для того, щоб люди могли добиратися на роботу.

Транспорт буде перевозити людей тільки на сидячих місцях - "стоячих" пасажирів брати не будуть. Це обмеження не стосується роботи метро - у метро обмежень за кількістю місць не буде.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Лучанин Показати IP 4 Січня 2021 17:29
Яка різниця між безпекою на продовольчому ринку і промисловому? І там і там люди. Тільки на продовольчому на порядок більше
Внук Показати IP 4 Січня 2021 17:30
Гн*ди
Здоровий ґлузд Показати IP 4 Січня 2021 17:50
і.д.і.*.т.и
Бешкетник і шкляр Показати IP 4 Січня 2021 18:04
Спочатку створюють проблему, а потім героїчно її вирішують ! В переддень двохтижневих новорічних, різдвяних свят люди масово контактували в супермаркетах, на урочистостях, на ринкових закупівлях, на релігійних службах, на корпоративах і т. п. Тоді не забороняли. Тепер, коли люди в результаті того всього пональовлювали вірусів, бацил, мікробів і бактерій - побачили, шо план по потенційних пацієнтах виконаний - оголосили локдаун. Запровадили керований процес від'ємної демографії !
Лучанин до Бешкетник і шкляр Показати IP 4 Січня 2021 18:44
Та людям коли не введи локдаун-завжди буде все не так!Якби ввели до свят-казали б ,,куди,ви шо?а як нам гроші заробити?а як нам тепер НР святкувати?давайте вже після свят''....другі навпаки ,,давайте перед святами'' ....Всім не вгодиш!А те ,що люди самі не дотримуються елементарних правил безпеки?....Але ж всрався хто-Зеленський.
Я до Лучанин Показати IP 4 Січня 2021 21:37
Погоджуюсь на 100%
лучанка до Бешкетник і шкляр Показати IP 4 Січня 2021 19:15
Єдине пояснення, чому з 8 січня- то щоб усі, хто заразився "на свята", перехворіли 2 тижні вдома, не вешталися і не розносили віруси. Хоча така тактика дуже сумнівна. Коронавірусний бюджет вже освоїли і в "пана-отамана немає золотого запасу", тому така показушна боротьба і піклування. А може ,тупо хочуть продовжити собі канікули.Тьфу.
payaso Показати IP 4 Січня 2021 18:15
Клоундаун єто точно.
Внук до payaso Показати IP 4 Січня 2021 18:38
Який президент такий і ло"к" даун
Изя. Показати IP 4 Січня 2021 19:01
Даёж. М Е Т Р О !!
читач Показати IP 4 Січня 2021 19:41
У метро обмежень не буде??? Самий розсадник і буде працювати... Де мізки у тих владців??? :(
Українець Показати IP 4 Січня 2021 22:55
Тільки в Україні може бути такий локДАУН.
111 Показати IP 4 Січня 2021 23:46
Коли цей цырк закинчиця скількі людей можна дури хто ще нерозуміє що це все штучно зроблено
Анонім Показати IP 5 Січня 2021 07:07
Ху*та
Логіка Показати IP 5 Січня 2021 17:53
Чому тоді на НР не було локдауну?
Олексій Показати IP 7 Січня 2021 13:52
Автомийки будуть працювати???