USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Із 24 грудня в Україні можуть запровадити повний локдаун, – нардеп

30 Листопада 2020 13:08
Кабінет Міністрів має намір запровадити в Україні повний локдаун з 24 грудня по 15 січня.

Про це повідомив народний депутат Олександр Дубінський у своєму Telegram-каналі, пише УНІАН.

«Кабмін планує ввести повний локдаун з 24 грудня по 15 січня», – написав народний депутат.

Карантин в Україні: що відомо на 29 листопада

11 листопада Кабмін прийняв рішення про введення карантину вихідного дня з 14 листопада.

19 листопада за підсумками зустрічі з прем’єр-міністром міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків заявив, що в грудні в Україні можуть ввести жорсткі карантинні обмеження. Зокрема, розглядаються дати початку локдауну на декілька тижнів з 10-15 грудня або з 20-25 грудня.

25 листопада в Кабміні допустили введення тотального карантину на новорічні свята.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що в разі введення в Україні повного локдауну громадськість буде поінформована про нього заздалегідь – за 7-10 днів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
122 Показати IP 30 Листопада 2020 13:41
ковідовдарені не припиняють радувати своєю винахідливістю. давайте так. всі коронавіруючі вчиняють самоспалення з переляку через сопельки, а нормальні люди собі живуть далі. бо якось стрьомно жити серед людей, яким місце в дурці, при тому, що дурки в країні позачиняли.
Анонім до 122 Показати IP 30 Листопада 2020 14:58
Нерозумний, від сопельок не лежать під киснем і під штучною вентиляцією легень. І якщо тобі обійшлося все нежиттю, то знай що немало людей задихаються, бо їх заражають от такі як ти, яким все проходить сопельками. Стається так, що у одного члена сім"ї ця зараза проходить безсимптомно, а другий помирає від задишки чи згортання крові
Привіт до Анонім Показати IP 1 Грудня 2020 07:26
Немає ніяких тому доказів. Все це маніпуляція фактами.
Отакої Показати IP 30 Листопада 2020 13:47
Лох даун можуть,більше не можуть,розуму забракне...
Лучанин Показати IP 30 Листопада 2020 14:02
Чому з 24 грудня, а не від кількості нових хворих? А у разі покращення сітуацї що вигадають - тотальну обов"язкову вакцинацію.
Юлія до Лучанин Показати IP 30 Листопада 2020 16:02
Правильно мислите пане! Складається враження що все розплановано заздалегідь, і «під» вакцинацію.
Привіт до Юлія Показати IP 1 Грудня 2020 07:27
Українці не дурні. Вакцинуватися не будуть і ніхто не заставить.
Юлія до Привіт Показати IP 1 Грудня 2020 09:20
Повірте будуть, хтось сам побіжить а хтось буде змушений . Ну для прикладу заборонять в’їжджати в Європу, а заробітчан у нас вистачає.
Водовоз Показати IP 30 Листопада 2020 14:45
Утро 23 декабря, статистика 100. 000 тис в день ,есть рекорд!!! УРА! УРА! УРА ! Вот теперь, и локдаун вводим, с 24 декабря!!! БОЖЕ, добавь им мозгов, если можешь !!!!
migel Показати IP 1 Грудня 2020 13:13