USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Лучан зобов'яжуть сортувати сміття

13 Лютого 2018 10:06
Нещодавно у Луцьку відбувся тендер на закупівлю станції для сортування сміття, тож містян просять не відставати від процесу та готуватися до цивілізованої утилізації відходів.

Про це йшлося під час оперативної наради в Луцькій міській раді 13 лютого.

Перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад зауважив, що зараз відбуватиметься у місті кампанія щодо інформатизації та популяризації роздільного збору сміття.

«Ми вже провели тендер на закупівлю сміттєсортувальної станції. Зараз проводитиметься компанія щодо роздільного збору сміття серед містян. Прошу всіх віднестися до цього питання серйозно, адже місто має бути чистим. Зауважу, що на полігоні вже відбувається дегазація, з часом там буде вироблятися електроенергія. Починаємо велику, кропітку роботу», - наголосив Григорій Недопад.

Нагадаємо, сортувати сміття зобов’язали усіх українців ще з 1 січня. Зокрема, за не відсортоване сміття передбачається штраф від 340 до 1360 гривень і для юридичних осіб – від 850 до 1700 гривень.

До сортування сміття вже долучаються в Прилуцькій сільській раді та в селищі Благодатне.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
олег Показати IP 13 Лютого 2018 10:18
І що біля кожного смітника по мусору поставлять ??
Типова яжмать Показати IP 13 Лютого 2018 10:21
я принципово не буду сортувати сміття, тому що це ущімлення моїх прав як мами! ще я буду пластик до пластика, скло до скла, папір до пареу - це ж мозок вмикати потрібно, а я його принципово не вмикаю бо я яжмать і жінка а не сортувальна машинка!
До типовпа до Типова яжмать Показати IP 26 Серпня 2018 01:19
Справжніх мам, не ображай. Думай, що пишеш.
Вася Показати IP 13 Лютого 2018 10:30
А умови створені? Не впевнений!
Сашко до Вася Показати IP 13 Лютого 2018 11:11
Поставлять декілька баків для різних видів сміття і на тому все. Приїде один сміттєвоз і скине всі баки з "відсортованим" сміттям.
Справедливий до Сашко Показати IP 13 Лютого 2018 11:46
Ну да, 100%
123 Показати IP 13 Лютого 2018 11:37
Нехай за сортування сміття людьми знижують тариф на вивезення. Ато бізнесмени вирішили зекономити на оплаті праці за сортування. Так все у нас робиться за рахунок людей.
шеф Показати IP 13 Лютого 2018 11:45
розкажу як це робили краіни європи. дітям в садочку школярам в кожній віковій групі окремо розказують про наслідки забруднення сміттям.показують сортувальні станціі та генератори тепла на відходах.причому різні вікові категоріі слухають різні лекціі .уроки. далі. система штрафів за засмічення. стимулювання тих хто повідомив оштрафував. далі.вартість послуг по вивезенню сміття висока. 90 і більше доларів за тонну. це все працює тільки в комплексі. а просто заклики сортуйте...імітація...
Бидло Показати IP 13 Лютого 2018 12:33
Судячи з коментарів вище - наші люди абсолютно не готові до сортування сміття..... Умнікі зверху, ви вдома сортуйте папір до папіру, скло до скла і т.д.., а спеціальні служби розберуться яким чином і за яку ціну вивозити, і як і які умови для цього створити. Ви з себе почніть спочатку.
бачу все з вікна Показати IP 13 Лютого 2018 15:45
та хороше діло зробимо! Значно полегшимо роботу бомжам, а то палками перевертають все в смітнику, поки якусь картонку витягнуть. А тут прийшов - набрав готового і вважай гроші в кишені. Так само з пляшками буде. Я співчуваю їм, бо в 6.00 ще тільки встаю, а вони вже ходять, одному пакет пляшок спеціально назбирала і винесла. Такий радий мужик був..так мало для повного щастя людині треба! Так що не нийте......