USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку закликають остерігатися чоловіка, який слідкував за дітьми

24 Квітня 2017 21:21
Лучани попереджають про невідомого чоловіка, який слідкує за дітьми.

Так, 23 квітня на вулиці Кравчука в Луцьку, в районі 26 школи, до двох дівчаток підійшов підозрілий чоловік років 30-ти та попросив у них телефони аби подзвонити. Про це повідомили батьки дітей, пише Волинська служба новин.

Зробивши дзвінки, чоловік сказав, що його товариш не відповідає.

Батьки вважають, що таким чином він вичислював номера телефонів дівчат.

Потім він сів у авто та слідкував, де діти живуть.

За цією картиною з вікна будинку спостерігала мама однієї з дівчат, яка негайно поділилася інформацією з усіма іншими батьками зі школи.

Також вона назвала прикмети підозрілого чоловіка: ріст 175 см, худорлявий, на обличчі – сліди від віспи. Був одягнений у зелену куртку, темні штани та темні кросівки “Nike”.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
скоро Показати IP 24 Квітня 2017 21:26
хату бомбануть
111 Показати IP 24 Квітня 2017 22:06
це злодії. хочуть квартиру пограбувати, вичисляють коли нікого в дома не буде.
Лучанка Показати IP 24 Квітня 2017 23:00
Чьому ви такі впевнині можливо це педафил міліція у вас є робота працуйте шекайте ато знов у луцьку хаус а ви спите!!!
!!! до Лучанка Показати IP 29 Квітня 2017 15:45
от як можна бути такій безграмотній людині?
Andrew Показати IP 24 Квітня 2017 23:29
Поміняйте дітям SIM-ки.
Льоня Показати IP 25 Квітня 2017 00:53
струцюк сергей живет в липинах любит подсматривать за дєвочками и ма***овать. в дєтстве лєчили в дурке. слышал на модерне обитает.
федя Показати IP 25 Квітня 2017 02:41
чому мама така тупа не запамятала номера ав, чи марку авто.,це би облегчило знайти злочинуця.
хмм до федя Показати IP 25 Квітня 2017 08:22
я вот теж так думаю, темні кросівки найк які можна в три секунди викинути вона легко побачила, а машину, хоть би колір-нє, ну або журналісти порахували за непотрібне написати про машину.
не мама до федя Показати IP 25 Квітня 2017 09:11
чому ви думаєте що ви розумні а інші тупі - з вікна можна і не роздивитись номери авто
андрій Показати IP 25 Квітня 2017 07:52
це добрк що бачили які кросівки!!але краще напишіть номер та марку автомобіля,так буде легше його відслідкувати !!!дякую за розуміння!!!
Я до не мама до федя Показати IP 25 Квітня 2017 10:46
Кросівки з написом найк вона роздивилась, а номера і колір машини не змогла. А чому не вийшла з квартири і не пішла до нього. А пише що дивилась як він продовжував за ними спостерігати. Щось тут не сходиться.
питання Показати IP 25 Квітня 2017 17:41
дивно, як вона здалеку розгледіла сліди віспи на обличчі, а от машини не роздивилась.... алн неодмінно треба бути пильними усім