USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Лучанам показали виставу у «казковому місці»

15 Червня 2015 08:34
Лікувальні сеанси самоодкровення, «Епіфанії» Імантса Зіедоніса продемонстрували просто неба на території садиби родини українських письменників Покальчуків актори театру-студії «ГаРмИдЕр».

Другий прем’єрний показ вистави «Епіфанії» театру-студії «ГаРмИдЕр» відбувся 14 червня у креативному просторі «Озерний вітер», що на вулиці Ковельській у Луцьку.

Режисер Руслана Порицька зазначила, що попри несприятливу погоду, виставу вирішили не скасовувати – і справді, до початку дійства дощ ущух, які і обіцяли господарі креативного простору. Вона розповіла, що «Озерний вітер» - подарунок видатного волинянина Олега Покальчука, а також тут присутній дух відомого письменника Юрія Покальчука, який зображав Волинський край у своїх творах, а також працював із молоддю, важкими підлітками, які потрапили до колонії для неповнолітніх. Садибу оновили небайдужі волиняни, а пожертви на її ремонт збирали під час вистави, аби кожен охочий міг долучитися до створення нового казкового місця у Луцьку.



Активіст Самооборони Волині Сергій Рижков розповів, що у садибі організовують центр позашкільної освіти для дітей переселенців та учасників АТО. Тут їх вчитимуть ремеслам та мистецтву, пов’язаним із Волинню. Для дорослих у креативному просторі організовуватимуть вуличні університети, презентації книг тощо. Активіст запевнив, що двері садиби будуть відкрити для всіх, хто хоче навчати чи навчатися чомусь позитивному. Також він пообіцяв реалізацію туристичного проекту у майбутньому, популяризації волинських річок та озер. На території садиби впорядкують універсальну сцену для вистав, презентацій та інших заходів, а офіційне відкриття «Озерного вітру» планують зробити впродовж найближчого місяця. Сергій Рижков повідомив, що знаний музикант Сергій Шишкін планує дати концерт 26 червня, до свого дня народження, передавши зібрані під час виступу кошти на впорядкування креативного простору.



Як пояснила Руслана Порицька, «Епіфанії» - короткі філософські оповідки за творами Імантса Зіедоніса. Вона розповіла, яким чином твори цього автора потрапили на сцену «ГаРмИдЕру»: одного разу їй дали чимало книжок для того, щоб передати солдатам. Серед цих книг були твори Імантса Зіедоніса, з якими вона згодом познайомила акторів театру-студії. Переповісти оповідки-одкровення, які несуть у собі прості істини, гармидерівці вирішили у формі вистави. Глядачів закликали спробувати поставити себе на місце героїв, аби стати трішки добрішими.

До слова, прем’єрний показ вистави відбувся 23 травня у рамках фестивалю сучасного мистецтва «Art Territory».

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Шо апять Показати IP 15 Червня 2015 09:30
Це ті самі що біля міської оади колись теж в білих піжамах скакали?
Ужассс Показати IP 15 Червня 2015 09:40
От за ким дурка плаче, ви тільки вгляньтесь у їхні божевільні писки....
Анатоль_ до Ужассс Показати IP 15 Червня 2015 10:10
А мені це дуже сподобалось!
Люцина Благітко Показати IP 15 Червня 2015 09:41
Якби не дипломна, теж пішла б, дуже хотіла. Не знала, що Рома Бойко з Гармидером виступає. Рома, ти крутий!
Хех до Люцина Благітко Показати IP 15 Червня 2015 10:54
Наркоман він,раз у це ввязався
знаючий до Хех Показати IP 15 Червня 2015 10:56
Оцей бородатий полупокєр крутий? Не смішіть мої галоші
чому... Показати IP 15 Червня 2015 09:56
... у шепель на всіх фотках такий дурний вираз обличчя??
Анонім Показати IP 15 Червня 2015 10:14
Відкритий урок в дурдомі...?!
Лучанка Показати IP 15 Червня 2015 10:52
коментар було видалено
Знайома) Показати IP 15 Червня 2015 11:18
Люди, які ж ви немічні й убогі, на все що вистачає мізків - це строчити ці дурнуваті коментарі.... так не всім дано зрозуміти вистави "Гармидеру" (читайте більше, розширюйте свій кругозір) а ось ображати цих людей не треба!!! Вони круті, професіонали і повірте, хороші люди! А писати всіляку дурість, замість того, щоб взяти участь в якомусь соц. проекті на покращення свого міста, легше всього!
наполеон до Знайома) Показати IP 15 Червня 2015 11:50
то от куди вони втікли. треба буде сказати лікареві може відпустить назад в верховну раду
shyshkin Показати IP 15 Червня 2015 11:34
Дуже втішений, що на Волині є цей проект, цей театр і ці Люди. А жлобів завжди вистачатиме. Та не вони вирішують :)
Ярос Показати IP 15 Червня 2015 11:46
Це загальна думка спільноти споживачів. Сидіти в неті, хавати чіпси/борщ/чиїсь мізки, строчити тексти про те, як все погано, всі погані, це не так і це не так. Підніміть свій зад і зробіть реально кращу виставу/музичний фестиваль/тусівку/збори/ексукрсію. Хто заважає? Прийди і внеси свої "не божевільні ідеї" Ні? А що так?
Немо Показати IP 15 Червня 2015 12:03
Божевілля! 100%
Ленартович Показати IP 15 Червня 2015 12:06
Критикани,не тратьте часу,ви ж нормальні...вмикніть сердючку і відпочивайте...«ГаРмИдЕр» - то не для вас,то для нас - самошеччих.))...а ми собі ,якось,раду дамо.
пппц Показати IP 15 Червня 2015 13:49
луцьк зійшов з розуму!
Я Показати IP 15 Червня 2015 14:49
Люди! Ви круті! Множте добро. І крапка
анонімус до Я Показати IP 15 Червня 2015 17:40
тільки не забувайте з прогулянки повертатись в палати
Прихильниця таланту Показати IP 16 Червня 2015 12:34
На перегляді робіт гармидерців кайфую. Дивлюсь на одному подиху. Це фантастично! Обожнюю вас. Ви найкращі! Наснаги колективу театру *Гармидер*. Продовжуйте милувати очі і радувати душу.
хех до Прихильниця таланту Показати IP 16 Червня 2015 15:56
Що ж ти куриш?
Незнайомий до Знайом Показати IP 15 Червня 2016 14:43
Вони не професіонали, а аматори (це не професійний театр, а народний аматорський)