USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Лучанці в «Салюті» продали зіпсоване пиво

3 Травня 2017 22:49
В одному з луцьких супермаркетів лучанці продали пиво, термін придатності якого закінчився ще тиждень тому.

Про це лучанка пані Анна розповіла виданню у рубриці «Повідомити новину».

«Купила сьогодні, 02 травня в супермаркеті «Салют» по проспекту Грушевського, 20 в Луцьку пиво «Свіжий розлив» ємкістю 0,65 л. Думала, воно дійсно свіже по ціні 12,99 грн., а коли відкрили пляшку, то зрозуміли, що у пива вийшов термін придатності ще 25 квітня 2017 року», - пише лучанка.

Пані Анна застерігає лучан, аби ті були обережні, купуючи продукцію в супермаркетах та додає, що планує скаржитися на супермаркет:

«Піду в спілку захисту прав споживачів, хай перевірять, чим там травлять людей в супермаркетах».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Місцевий Показати IP 3 Травня 2017 23:02
Пані Анна хоче просто касу або якась журналістка.Занеси віддай пиво і забери свої гроші,ні вона піде в "спілку справ споживачів" щоб їй повернули 12,99грн))))))))))) одним словом куріца.
Лучанин до Місцевий Показати IP 4 Травня 2017 10:54
Перед тим як нести товар до каси і купувати найперше потрібно подивитися на термін придатності.Якщо товар протермінований то не купуйте,обходьте його десятою дорогою!А то пані спочатку на дату не подивилася,купила,принесла,відкрила пиво і аж потім глянула на термін придатності.Сама винувата!А очі де були ще в магазині?Звичайно і магазин винуватий,що продає протермінований товар-і в цьому вина Салюта.
Шуберт до Місцевий Показати IP 4 Травня 2017 10:58
Все правильно!Вона має повне право піти в спільку споживачів і поскаржитись на даний магазин Салют.Нема чого продавати протерміноване пиво!В цьому винуватий магазин!Хай краще дивляться за товаром який продають!
Анонім Показати IP 3 Травня 2017 23:08
А очі де були?
Анонім до Анонім Показати IP 4 Травня 2017 03:57
Очі пивом залили.
Андрій Показати IP 3 Травня 2017 23:45
Анна пийте краще сік. Зайдіть в наш край, там ще гірше.
Во во до Андрій Показати IP 4 Травня 2017 00:16
коментар було видалено
ACAB Показати IP 3 Травня 2017 23:59
Який жах! Ай-ай-ай!
Лучани Показати IP 4 Травня 2017 05:51
коментар було видалено
Торі Показати IP 4 Травня 2017 09:13
Всі знають, що купуючи товар потрібно дивитись на термін придатності. А тут жіночка оказалась в шоці, що в неї протермінований товар попався, таке враження, що вона з іншої планети, або забула, що живе в Україні. В нас не те, що протермінована продукція продається, а навіть та, яка ще завтра тільки виготовиться!
Активіст Показати IP 4 Травня 2017 09:14
Аня, канчай бухать, а то вже ціфри не бачиш.
Валерій Показати IP 4 Травня 2017 09:16
Прострочене - не факт що зіпсоване.
Дмитро Показати IP 4 Травня 2017 19:17
В цих супермаркетах часто ціна на ціннику не співпадає на кассі.
Пацик Показати IP 5 Травня 2017 04:37
О Боже нє апахмєлілась