USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку зухвалий злодій випив пиво та з'їв шоколадку просто під час затримання у магазині

21 Квітня 2020 19:28
В одному із магазинів Луцька молодик під час затримання з'їв шоколадку та випив пиво, не заплативши при цьому. Все це відбувалося на очах у приголомшеного персоналу.

Про це повідомляє телеграм-канал "Луцьк Оперативний".
Інцидент трапився сьогодні, 21 квітня, у магазині "7/23", що знаходиться на проспекті Соборності, 26.

Аби дізнатись деталі, кореспондент Інформаційного агенства Волинські Новини вирушив на місце події.

Зі слів продавців магазину, спочатку двоє чоловіків намагались винести із торгового залу два літри пива та дві пачки сухариків. Однак одна із працівниць магазину це помітила, кинулась наздоганяти крадіїв, але одному із них вдалося втекти. Іншого ж зачинили у магазині та негайно викликали поліцію.
Поки персонал торгового закладу очікував на прибуття поліцейських та служби охорони "Арсенал", хуліган випив пляшку пива та з'їв шоколадку, яку "потягнув" з прилавку.

Його затримали працівники поліції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Добрий Показати IP 21 Квітня 2020 20:12
Я б його і нагодував, і напоїв би..... Він би в мене тиждень на їжу дивитися не міг. Ну, який голодне було і хліб чи булку взало, ну то й Бог з ним.... Нехай бере. А так...
123 до Добрий Показати IP 22 Квітня 2020 08:55
«Нехай бере. А так...» в законодавстві так і написано, якщо ти голодний, можна прийти до магазину і взяти хліба безкоштовно, ага, поняв...а якщо я не хочу хліба, можна я візьму пачку чипсів, по ціні одне й те саме.
дідо Показати IP 21 Квітня 2020 20:21
За шоколадку з пивом швиденько відбудеться суд і впаяють йому більше ніж зайцевій! В Україні тільки так і робиться.
DM до дідо Показати IP 21 Квітня 2020 21:42
А що те бидло, треба було відпустити і ще горілки і закуски з собою дати?
Петро до DM Показати IP 22 Квітня 2020 07:34
Той "дідо" був другим
123 до DM Показати IP 22 Квітня 2020 09:00
А дідо щось писав про відпустити і тд??? Чи просто констатував факт.
V@lentin Показати IP 22 Квітня 2020 00:32
Там колись був бар "Меркурій". Так що кража це капля в морі.
ABC Показати IP 22 Квітня 2020 03:58
Пиво із шоколадкою? Злодій-гурман, не інакше.
Таліб Показати IP 22 Квітня 2020 07:17
Уничтожил следь! преступления
лінивець Показати IP 24 Квітня 2020 15:21
не раз з іронією дивлюсь як олігархи крадуть землю,як ділять бюджет але зловити можуть лише коли вкрав шоколад )))))