USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Лучани хочуть, аби місцеві ринки «відпочивали» в неділю

4 Квітня 2016 12:46
Продовжити час роботи місцевих ринків та перенести вихідний день з понеділка на неділю просять лучани.

Петицію з відповідних зверненням зареєстрував 4 квітня Федір Товстанюк на сайті Єдиної системи місцевих петицій.

«Пропоную продовжити тривалість роботи ринків Луцька у вихідні дні до 18 години. Оскільки вихідних лише два, а планів на них дуже багато. Треба розширити час для поїздок на ринок.

Окрім цього, пропоную перенести вихідний день роботи ринку з понеділка на неділю. Дуже багато людей ходять у храми. Відповідно, ще менше часу лишається на відвідини ринку», - йдеться у петиції.

До кінця збору підписів залишилось 14 днів. Наразі петицію ніхто не підтримав.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Олесь Показати IP 4 Квітня 2016 12:50
Відпочивали- ( По Нашому...)
Лучанин Показати IP 4 Квітня 2016 13:04
Дурниці пишеш! на сайті подання петицій треба ще додати пункт голосування для тих хто проти
Валя Показати IP 4 Квітня 2016 13:21
Я проти. У понеділок на роботу або на город або вдома купа справ. А в неділю на ринок і в церкву вспіємо. Понеділок вихідний краще і для базарників.
Читач Показати IP 4 Квітня 2016 13:44
Дурниці... Вихідний день - чи то субота чи неділя - це єдина можливість піти на ринок. З Пн.-по Пт. до 18.00 більшість людей на роботах...
Шо ти ліпиш! Показати IP 4 Квітня 2016 14:10
А ти телепню подумав про тих, хто працює з понеділка по п'ятницю з 08 по 18? Це ті люди, які мають можливість сходити на ринок лише в суботу і неділю, тобто якщо перенести робочий день ринку з неділі на понеділок, то в суботу на ринку не буде як пройти. А по-друге, хто ти такий щоб встановлювати робочий час підприємцям та їх працівникам робочий час? Вони по-твоєму мають там стояти до 18, бо ба ти спиш до обіду? чи зайнятим більш важливими справами як похід на ринок.
11111 Показати IP 4 Квітня 2016 14:17
Федя ти ду..рак робочий день до 18.00год, потрібно зробити до 22.00год.
54652 Показати IP 4 Квітня 2016 15:44
Робіть як у Європі, як ми туди хочемо. Там таких ринків нема, є супер-гіпермаркети, магазини. А базарам пора піти у вічність і не забруднювати місто. Вихідні для того і вихідні, щоб відпочивати і ходити в церкву, а не гасати по ринках.
читач Показати IP 4 Квітня 2016 16:25
фєдя ....правду люди пишуть що ти дурак...якщо такі думки у твоїй голові
Анонім Показати IP 4 Квітня 2016 17:08
Мужик, видать на роботу не ходить. А то б знав, що основний контингент лучан ходить на роботу з 9 до 18.00, або з 8 до 17.00. Відповідно, коли закінчують роботу о 17.00, то до ки доберешся до того ринку, то вже й 18.00.
Я Показати IP 4 Квітня 2016 18:52
Якщо ж закривати то всіх: торгові ціентри і базари. А то одним плюси а іншим збиток. Нехай працюють тільки продуктові крамнички, не більше.Вихідний, значить визідний!!! Для всіх.
ВОВК Показати IP 4 Квітня 2016 19:51
федя ти олень
Джулія Показати IP 4 Квітня 2016 20:11
Завжди віруючим щось муляє...
54652-му Показати IP 4 Квітня 2016 21:09
Видно ти Євроу тільки по телевізору бачив. В Європі ринки є.
лучанка Показати IP 4 Квітня 2016 22:52
А коли базарникам вирішувати свої проблеми(лікарня,прибирання)у НЕДІЛЮ????Вихідний має бути і в неділю(для відвідування церкви), і в понеділок(для вирішення решти питань).Базарники теж люди.Я скупляюсь на ринку максимум за 2 години і ви всигнете.