USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Лучани незадоволені роботою маршруток

10 Грудня 2014 15:05
Луцькі маршрутними зловживають порушеннями графіків руху громадського транспорту, що дуже обурює мешканців обласного центру.

Про це під час оперативної наради у Луцького міського голови повідомила директор департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» Лариса Карп'як.

Так, у період з 24 листопада по 6 грудня до групи оперативного реагування «15-80» надійшло 33 звернення, що стосувались руху міського пасажирського транспорту та маршрутних таксі.

Зокрема, містяни невдоволені маршрутками № 1; 2; 4; 10; 12; 15; 15а; 18; 30; 47. Також мешканці міста категорично не погоджуються з необхідністю підвищення плати за проїзд в окремих маршрутних автобусах. Містяни обурювались, мовляв, водії маршрутних таксі часто не дотримуються графіка руху громадського транспорту, що створює величезний дискомфорт лучанам.

Однак наразі звернення, як і зазвичай, поставили на контроль міської ради.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Вишків Показати IP 10 Грудня 2014 15:18
Дуже погано вечері їздять маршрутки #26,а в суботу і неділю, топросто ЖАХ.
лучани Показати IP 10 Грудня 2014 15:19
Колись тролейбус чекали годину і не нявкали, а тепер 10 хв маршрутку не можуть почекати. За комфорт потрібно платити.
WWW до лучани Показати IP 10 Грудня 2014 15:29
Ось вiн комфорт по Луцьки: http://img0.liveinternet.ru/images/attach/c/5/88/474/88474578_marshrutka28.jpg
Таня до лучани Показати IP 10 Грудня 2014 16:04
За який комфорт??? Брудні, смердючі, холодні маршрутки, які їздять не по графіках???
МШ до Таня Показати IP 10 Грудня 2014 19:55
хочу доповнити таким неодоразовим спостереженням. якщо на тротуарі біля бровки є калюжа, то маршрутка неодмінно зупиниться так, щоб пішохід став у калюжу. жодного разу інших варіантів не було. спробуйте поспостерігати самі. а одного разу водій зупинився так, що мені потрібно було вийти у відчинений люк! лише Бог мене утримав від фатального кроку. проте не все так погано. зустрічаються дуже порядні люди і за це лучани дякують їм.
123 Показати IP 10 Грудня 2014 15:31
А в мене зауваження до 15-к. В одну сторону може їхати 3 підрять ( і це в години пік, коли люди з роботи повертаються), а в іншу - жодної!!!! Чекати доводиться по пів години. Як вони курсують??? Зробіть і їм графік
Patrir Показати IP 10 Грудня 2014 15:31
Цікаво, чи з’явився новий маршрут: з вулиці Володимирської до Залізничного вокзалу, як про це писали ВН 26 листопада?
лучанка до Patrir Показати IP 10 Грудня 2014 15:41
Не прооїзд підвищувати, бо цим маршрутчикам, і до 100 грн підняти буде мало.Хай наведуть облік грошей нормальний,щоб не крали, а тоді буде все ОК.Нам ні зарплат ні пенсій ніхто не піднімав.Чого вони някають ці шкуродери, увечері взагалі не можна доїхати додому.Чого всі марщрутки уже в 22 год сходять з рейсів. Тролебуси сходять і вони. Невже не можна зробити почергово,щоб чергували всі номери маршруток.Хто з роботи з другої зміни,хто з гостей.
Андрій76 до лучанка Показати IP 10 Грудня 2014 18:42
Як це чого тролейбуси і маршрутки після 22.00 сходятьз рейсів?..А таксисти також повинні колись заробляти. Ось водії громадського транспорту і "передають зміну" таксистам...
Анонім Показати IP 10 Грудня 2014 15:48
Графіку не дотримуються не тільки маршрутки, а й тролейбуси. Вони навіть з початкової/кінцевої по графіку виїхати не можуть. Щодня по-різному їздять.
Лучанка Показати IP 10 Грудня 2014 15:54
Мене найбільше вбиває бруд і холод у маршрутках..... ну це просто жах.... ну невже неможна час від часу мити вікна, зробити нормальний обігрів в маршрутці, випрати чи почистити чохли на сидіннях.
Лучанка Показати IP 10 Грудня 2014 15:57
Маршрут 9а їздить ввечері без графіка, як кому захочеться...Як можна підвищити плату за проїзд до 3 грн??? В нас заробітні плати не підвищуються, а з кожним ростом іноземної валюти ми стаємо бідніші? Хто взагалі дозволив підняти ціни???
вокзал Показати IP 10 Грудня 2014 16:09
коли вирішиться питання з маршрутом №4. А тролейбус на пр. Грушевського - взагалі рідкість. !!!
Анонім Показати IP 10 Грудня 2014 16:38
А ви теж тепер уникаєте маршруток 22, 19, 9, 9а, 12???
Ні до Анонім Показати IP 10 Грудня 2014 18:25
9а- 2,50, слава Богу, а тих що по 3 грн уникаю і буду уникати! Ще по 3 грн 18 та 32 невідомо якого милого. Та й взагалі краще б повивішували ціни за проїзд на лобове скло, щоб здалеку бачити що її не треба зупиняти. Одне діло я буду їхати з кінцевої до кінцевої, а інше просто під'їхати 3 зупинки по місту. За що 3 грн? Про якість перевезень не буду, тут і так кожен пише.
Анонім Показати IP 10 Грудня 2014 17:12
Необхідно ввести контроль наявности квітків у пасажирів,буде контроль за обіговими коштами,надходження в бюджет...і замовкнуть про підвищення плати за проїзд.
СССР Показати IP 10 Грудня 2014 17:47
Нафта дешевшає, а проїзд дорожчає - парадокс
Ні до СССР Показати IP 10 Грудня 2014 18:27
Не парадокс, а бізнес по-українськи! На даний час це вже норма.
україна до СССР Показати IP 10 Грудня 2014 18:58
А запчастини також дешевшають, коли долар по 17, то й запчастини вдвічі дорожчі. До речі, я - пасажир, але маю власне авто...
маестро Показати IP 10 Грудня 2014 20:29
чому не впровадять карткову оплату за проїзд як в цивілізованих країнах. Купив картку, наприклад на 50 грн., при вході в маршрутку провів по терміналу і все.... Немає ніяких непорозумінь за ті 50 коп. які не додали, водій уважніший і перевізник обізнаний з кінцевою виручкою за день.
Степ до маестро Показати IP 10 Грудня 2014 21:12
Нам до цивілізації як до місяця пішки Для початку хай кожен вимагає квиток Але ми навіть на це не здатні А взагалі маршрутки - це повний брєд У розвинених країнах їздять великі автобуси з терміналами по графіку і зупиняються два рази на кілометр не частіше А термінали у нас будуть після велодоріжок -тобто-ніколи