USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Лучани облаштували двір «гавайськими пальмами»

15 Березня 2016 18:30
Креативність мешканців проспекту Молоді у Луцьку дозволила з користю використати непотрібні використані пластикові пляшки. Із ПЕТ-відходів, на прибудинковій території, містяни зробили «гавайський рай».

ЧИТАТИ ЩЕ: ЗДОРОВ’Ю ВОЛИНЯН ЗАГРОЖУЮТЬ ПЕТ-ПЛЯШКИ?

Стовбур пальми зробили з дна коричневих пляшок, а листя із зелених пляшок. «Гавайські пальми» встановили на дитячому майданчику. Їхня висота різна: від півметра до двох метрів. Окрім цього, із пластикових пляшок, але вже жовтого кольору, зробили бджілок. Чорні полоси для комах нанесли, використовуючи ізоляційну стрічку.

Креатив лучан на цьому не завершився й вони додали цікавинок на майданчику, використовуючи шини для коліс, спинки від поломаних стільців та руль.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЩО ЛУЧАНАМ РОБИТИ З ПОРОЖНІМИ ПЛЯШКАМИ, ЩОБ МАТИ ВІД ЦЬОГО ЗИСК

Креативна прибудинкова територія облаштована біля багатоповерхівки за адресою проспект Молоді 3а.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
не лучанин Показати IP 15 Березня 2016 18:35
Живий кущик посадити -так ні.! А це?? краще б в квартирі поставили таку неймовірну красу!
Анонім до не лучанин Показати IP 27 Березня 2016 23:03
а ви скільки кущив посидили.
Лучанка Показати IP 15 Березня 2016 19:00
Креативно!
Ага до Лучанка Показати IP 15 Березня 2016 21:57
як приший кобилі хвіст
Анонім до Ага Показати IP 16 Березня 2016 11:31
Не кобилі, а мавпі. Це технологія повернення ходи дітей - майбутніх дорослих в Африку!
Анонім до Ага Показати IP 27 Березня 2016 21:49
так мислить тільки той хто його мае.
АННА Показати IP 15 Березня 2016 20:14
МОЛОДЦІ.ВЛАДА НЕ МАЄ ФІНАНСІВ НА ДИЗАЙН ДИТЯЧИХ МАЙДАНЧИКІВ А ХОРОШІ ЛЮДИ ЗНАЙШЛИ ЧАС ЩОБ СВОЇМИ ОРУКАМИ ЦЕ ЗРОБИТИ.ДЯКУЄМ ЗА КРАСУ.НЕЙМОВІРНО КРАСИВО.
Просто Показати IP 15 Березня 2016 20:18
молодці!!
лучанин Показати IP 15 Березня 2016 20:48
трудное детство... деревяные игрушки... печалька..
Анонім до лучанин Показати IP 27 Березня 2016 19:38
придумай краще...
Арт Показати IP 15 Березня 2016 21:45
Легка наркоманія
лучанин до Арт Показати IP 16 Березня 2016 01:32
Посміхнуло, але відчуваю, що п'яне би*ло спалить
андрій Показати IP 16 Березня 2016 01:49
мені здається що дуже гарно, особливо пасують гавайські пальми до закопаних кольорових гавайських скатів. в новинах немає про що писати???
я Показати IP 16 Березня 2016 07:52
молодцы, люди хоть что-то делают для своих детей, жаль , что великовозрастные дебилы скоро все попортят...
полюх Показати IP 16 Березня 2016 19:00
я пропоную з 9 поверху винести мій старий диван і встановити у дворі безкоштовно)))
Юра Показати IP 18 Березня 2016 19:34
Мені пчьолкі понравилися! Всюди красіві пчьолкі патрібно порозвішувати! Буде красіво