USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку хочуть замість пам’ятника Бандері облаштувати біля РАЦСу монумент Хатіко

27 Грудня 2020 21:25
Майбутній пам’ятник Степану Бандері в Луцьку доцільніше облаштувати на однойменній вулиці, а не площі перед РАЦСом.

Таку петицію зареєстрував Дмитро Глазунов. Підписати її можна за посиланням.

Лучанин зауважив, що з позитивом сприймає рішення Луцької міської ради реконструювати приміщення РАЦСу та облаштувати його територію.

Нагадаємо, площу перед Палацом урочистих подій, як і саме приміщення планують реконструювати. На ремонт будівлі вже розроблено проєктно-кошторисну документацію.

«Вважаю за доцільне перенести пам’ятник Бандери на вулицю Степана Бандери в Луцьку, що навпроти прокуратури. Переваги: тематично, центр Луцька, велика прохідність», – вказав автор петиції.

Він звернув увагу на те, що пам’ятник Герою України Степану Бандері на площі біля РАЦСу не потрібен ані лучанам, ані самим ініціаторам ідеї.

«Його споруджують вже 12 років. Двічі виділяли з бюджету у 2011 та 2014 рр. сумарно 400 тис. грн. Біля 40 тис. грн зібрали активісти. На сьогодні – ні грошей, ні пам'ятника. Щорічно 1 січня у день народження Степана Бандери біля фундаменту з фото збираються декілька десятків людей, підігрітих патріотичними гаслами деяких сумнівних патріотів. Те, що мало би бути гордістю міста, стало його соромом. Чому так? Просто за 12 років не знайшлося людини, яка б змогла це організувати. Герой України Бандера гідний кращої пам’яті», – наголосив Дмитро Глазунов.

І додав, що на фундаменті, який вже стоїть, поставив би бронзову скульптуру собаки Хатіко, яка вважається символом вірності.

«Це недорого, тематично, креативно та в тренді. У підсумку отримаємо гарну локацію і вирішення проблеми», – переконаний він.

Нагадаємо, аби Луцька міська рада розглянула петицію, за 15 діб вона має зібрати як мінімум 300 підписів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 43
ВІРУС Показати IP 27 Грудня 2020 21:35
Поставити великий чоловічий статевий орган.ВСІ ЛУЧАНКИ БУДУТЬ ЗА.
Окно до ВІРУС Показати IP 28 Грудня 2020 00:17
Овертона.
У! до ВІРУС Показати IP 28 Грудня 2020 00:19
У автора петиції є довідка?
Мономах до У! Показати IP 28 Грудня 2020 18:14
ОК!Хай так і буде.про мене,хоч у повен зріст і на задніх лапках.Але давайте так щоб Хатіко бувгеть схожим на дзіму гллазуноа.
Анонім до ВІРУС Показати IP 28 Грудня 2020 09:23
а рядом ще й жіночий, щоб була гендерна рівність.
скептик до ВІРУС Показати IP 28 Грудня 2020 09:51
глазунова разом з іншими авторами оригінальних ідей відправити на таймир алєнєй пасти
Горпив до ВІРУС Показати IP 28 Грудня 2020 10:18
Поставити склянку з самогоном, галушку та жінку руки в боки.
Гоцул до ВІРУС Показати IP 28 Грудня 2020 15:43
Статевий орган актуально, зараз 30 % молоді в силу гіподинамії - натуральні імпот*нти !!!
Багряна Крайка до ВІРУС Показати IP 28 Грудня 2020 18:45
А давайте Глунова,тільки ,щоб той був схожим на очікуючу Хатіко!
Лучанка Показати IP 27 Грудня 2020 21:37
Ще нам хатіко не вистачало. Краще вже ландшафтний дизайн розбити
К.лучанин до Лучанка Показати IP 28 Грудня 2020 00:18
Там має бути памятник сталіну. Ссср вкрнись!!!
Опа Показати IP 27 Грудня 2020 21:40
Хатіко - символ жінки/чоловіка, що чекає свою половинку з заробітків? Не дуже приємне враження для молодят від такого памятника.
лучанка Показати IP 27 Грудня 2020 21:47
Скульптура пса навпроти ЗАГСу -це сильно.Пропоную поставити відлитий у бетоні бюст автора петиції, як надзвичайно активного громадянина, який іскрить ідеями " все чудесатішими і чудесатішими", причому не вперше.
Лучанці до лучанка Показати IP 27 Грудня 2020 23:09
Ще й догори Дупою
Анонім Показати IP 27 Грудня 2020 22:07
Ну,Мэрилин Мэнсон тоже заслуживает памятник...
Є Ідея Показати IP 27 Грудня 2020 22:14
Пропоную пам'ятник пару: голуба та голубку, як символ любові та чистоти шлюбу
73 до Є Ідея Показати IP 28 Грудня 2020 00:20
Свиню і корито
Розумний Показати IP 27 Грудня 2020 22:16
Пропоную покласти спочатку бруківку і облаштувати парковку і заїзд в двори
Е до Розумний Показати IP 28 Грудня 2020 00:20
І кафе харошє.
Лучанин Показати IP 27 Грудня 2020 22:21
Хатіко - це історія Японії відома всьому світу. В якомусь іншому місці міста Памятник був би доречним. Тільки не зрозуміло як автор петиції бачить цей памятник вірному псові на площі біля РАЦСу?
Кінг клен до Лучанин Показати IP 28 Грудня 2020 00:22
Автор ідеї пропустив укольчік. От і ідея.
Лучанин до Лучанин Показати IP 28 Грудня 2020 00:41
Спробую пояснити. Так як зараз переважає штучний інтелект, а йому не відомі почуття та інші людські риси, то автор і увязав вірність пса з вірністю клієнтів РАЦСу. А інакше ніяк не виходить, може просто собачка сподобалася, ну треба ж людині щось робити.
Варвара до Лучанин Показати IP 29 Грудня 2020 12:07
Гадаю, більша половина пар -- і не знають що таке вірність!
Гапка до є ідея Показати IP 27 Грудня 2020 23:13
Коли мова зайшла про голубів... напрошується встановити Голубник (розм. голуб'я́тник). Але сама насилу уявляю його там. А ось розмісти Голубник в замку чи біля замку це було б чудово! Як правило молодята після розпису-вінчання їдуть до Луцького Замку на фотосесію. Відповідно він має бути історично виконаний. Важко навіть уявити що в ті далекі часи його там не було. Лише знатні особи, аристократи — мали доступ до цього особливого привілею - Розводити голубів. Уявіть в честь молодят в небо випускається зграя птахів як символ любові та чистоти шлюбу. А що з площею? Арочна Алея Квітів та РОДЗИНКА якої так не бакує біля РАЦСу. Як і ті плити що встеляють площу замінити на квіткові клумби з квітковими інсталяціями. І коли це все доповнити фонтанами, поправу це булаб найгарніша площа в місті!!!
Клава Показати IP 27 Грудня 2020 23:30
Окей !!!
13 Показати IP 27 Грудня 2020 23:51
Пес, який все життя чекав і був одиноким. Вірним, але одиноким. Не дуже доречно саме на цій локації. Десь в парку можливо або облаштувати майданчик для вигулу собак і там поставити, як символ їх вражаючої вірності. Краще зібрати цікаві ідеї і провести голосування в тих же Волинських Новинах
Прохожий Показати IP 28 Грудня 2020 01:03
Че хотите - то и ставьте! Но Бандера там 10 пудов лишний!
Анонім до Прохожий Показати IP 28 Грудня 2020 09:19
ей, прохожий, проходи, ех, пока не получил
Пропоную Показати IP 28 Грудня 2020 01:22
Спиляти роги в РАЦСу
Василь Показати IP 28 Грудня 2020 01:25
Краще вже памятник Хатіко ніж Бандері. Справа в тому, що коли починали просувати ідею памятника Бандері, тоді ще не було вулиці Бандери, а була вулиця Суворова, і звісно тоді ще не знали про це чудове місце - сквер на початку вулиці Бандери. А Хатіко - не лише символ вірності, а й новий символ українського терпіння і чекання на краще.
Анонім до Василь Показати IP 28 Грудня 2020 09:20
памятник вічному терпілі василю
Лучани Показати IP 28 Грудня 2020 03:28
Автор петиції прихильник совка з замашками кагебістського агента.
Лучанка Показати IP 28 Грудня 2020 04:29
Думаю, що найдоречніше перед РАГСом зробити гарну площу без ніяких пам'ятників!!
Лучанин до Лучанка Показати IP 28 Грудня 2020 10:08
Ото ж бо й воно. Забрати той бетонний трамплін, зробити просто площу, як це було раніше, і все. Є речі, які добрі самі по собі і нічого не потрібно вигадувати.
скептик до Лучанин Показати IP 28 Грудня 2020 11:15
і взагалі прибрати всі памятники в Україні. все одно ж насєлєніє без роду і без племені
псих Показати IP 28 Грудня 2020 08:22
не можемо оприділитись зі своєю історією або не хочемо можливо хтось підказує не те от і маємо що маємо
Анонім Показати IP 28 Грудня 2020 09:01
Ну і собаці там не місце.
Саша Показати IP 28 Грудня 2020 10:14
Не "лучанИ", а "лучанИН", потрібно коректну інформацію подавати!
Анатоль_ Бідзюра Показати IP 28 Грудня 2020 10:30
Фігуру Глазунова з собачим хвостом.
скептик до Анатоль_ Бідзюра Показати IP 28 Грудня 2020 11:16
і поводком на шиї
Пасажир Показати IP 28 Грудня 2020 13:36
Чому дивуватись? В Україні епідемія шизофренії))
Любі свині Показати IP 28 Грудня 2020 15:09
Коли собаці нема що робити, вона...... ( так народилась ідея у ініціатора петиції )
Вуцьк Показати IP 28 Грудня 2020 15:45
Краще Шарікова!