USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Пам’ятника Бандері не буде: у Луцьку знесуть монумент біля РАЦСу

28 Липня 2021 13:02
Пам’ятник Бандері, що розташований на площі Героїв Майдану перед РАЦСом у Луцьку, знесуть.

Про це повідомляє 12 канал.

Під час капітального ремонту цієї території основу під монумент мають намір прибрати. У департаменті ЖКГ Луцькради пояснили що згідно проєкту, там його не має бути. Територію озеленять, встановлять вуличні меблі та малі архітектурні форми.

Запевняють, що площа має стати окрасою міста, а пам’ятник Степану Бандері там не пасуватиме.
Нагадаємо, площу перед Палацом урочистих подій, як і саме приміщення планують реконструювати. На ремонт будівлі вже розроблено проєктно-кошторисну документацію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 46
скептик Показати IP 28 Липня 2021 13:18
встановіть менору
73% до скептик Показати IP 28 Липня 2021 14:09
А нам харашо. Лавочкі будуть, буде де півасік пийнуть.
куйло майданне Показати IP 28 Липня 2021 13:22
Зрада???
пиняботокс до куйло майданне Показати IP 28 Липня 2021 13:48
Перегрівся? Бігом в стойло
Лучанин до куйло майданне Показати IP 28 Липня 2021 14:08
Це явна перемога здорового глузду...
лучани Показати IP 28 Липня 2021 13:23
от і все....нема українців
25% до лучани Показати IP 28 Липня 2021 14:09
Не спіши. Ця влада тимчасово
турбо режим до 25% Показати IP 28 Липня 2021 16:39
ЗЕ надолго-ЗЕ навсегда! подтверждение тому 73%!!!!
25% до турбо режим Показати IP 28 Липня 2021 17:06
Вже ні. Ніколи ні.
Громада Показати IP 28 Липня 2021 13:30
А хто дав право, так званим проектантам, ігнорувати рішення про встановлення пам'ятника С. Бандері ? Депутати не мають мужності скасувати своє попереднє рішення і ховаються за спини тих дизайнерів ! А ці проектанти хіба перемогли в конкурсі на розробку проекту ? Отак і Україну будуємо: там сховались, там схімічили, там недосказали,там розвели ! Робіть по Закону і майте мужність брати на себе відповідальність !
Не байдужий Показати IP 28 Липня 2021 13:33
Хто приймає ці рішення? В 16 році-встановити, в 19- чи потрібен там, в 21 знести. Ви, рішальщики, все це за свій кошт робите? Ви вважаєте, що молодій сімї , буде мішати борець за свободу України, мимо якого вони пройдуть в РАГС? Зробіть ще один фонтан для повного щастя
777 до Не байдужий Показати IP 28 Липня 2021 17:02
Конечно только помогать будет. особенно в первую брачную ночь.
Віва Показати IP 28 Липня 2021 13:38
А чому мовчить Гузь?
К.лучанин Показати IP 28 Липня 2021 13:40
Так памятника Бандері С. там і немає !!! Там встановлена бетонна глиба якій там поклонялись. І сміх і гріх ! Але я бачу що памятника Бандері С у Луцьку не буде, щоб мені хто там не казав. В нас місцева влада щоб сподобатись волинянам багато чого обіцяла . але нічого не робила. Бандера С. на Волині не в пошані.- ну це ж цілком очевидна річ! У Львові зовсім інше відношення , там слово із ділом не розходиться,вони поважають історію і Героїв. У Луцьку пуста балаканина, і ці рішення міської ради попередньої і нинішньої нічого не варті. Пішла переоцінка цінностей.
ботоксШМЯК до К.лучанин Показати IP 28 Липня 2021 15:55
Це агонія зелених.
777 до К.лучанин Показати IP 28 Липня 2021 16:59
поставь дома и челомкайся с ним по утрам.
скептик до 777 Показати IP 28 Липня 2021 17:22
ЧВР - поїзд Ковель- Мааацква відправляється о 12год.29хв. НЕ ЗАПІЗНИСЬ !!!!!!!!!
55 до скептик до скептик Показати IP 28 Липня 2021 19:11
До Олики, чи Ліпин ще ближче, поспіши
скептик до 55 до скептик Показати IP 28 Липня 2021 21:03
не буду займати твоє місце
ЗнайЮ Показати IP 28 Липня 2021 13:54
А хто поверне державні кошти, які витратили на облаштування цієї основи?
вася Олика ПЛ Показати IP 28 Липня 2021 13:54
Він ніколи тут не був - чого люди собі лоба бьють об землю ??? Я чекаю усіх до себе на прием !!!
Анонім Показати IP 28 Липня 2021 14:01
Кому він там треба? Там має бути радість на площі, хоч тут голос розуму переміг
73% до Анонім Показати IP 28 Липня 2021 15:58
Главноє туалєти там зробіть
Просто я Показати IP 28 Липня 2021 14:31
Молодці . Меморіал збережіть і залиште так як є .... особливо дату . Для наших бабів і дідів це було дуже важливо .
пиняботокс до Просто я Показати IP 28 Липня 2021 15:57
З датою треба виправляти. гебелсосталінщина вже давно на смітнику історії. Дата буде інша, і памятник Бандері буде.
скептик до Просто я Показати IP 28 Липня 2021 17:23
а ми до ваших дєди ваєвалі яке маємо відношення ?
Міла Показати IP 28 Липня 2021 14:34
Здоровий глузд переміг!
Ау до Міла Показати IP 28 Липня 2021 15:57
В тебе його не було. І не буде.
Рауль Показати IP 28 Липня 2021 14:49
нужно установить памятник молодости
Да до Рауль Показати IP 28 Липня 2021 15:57
Да! Лафос!
! до Рауль Показати IP 28 Липня 2021 16:41
пісающего мальчіка ілі дєвочку!
скептик до ! Показати IP 28 Липня 2021 21:04
обох. і в зеленому кольорі
Всезнайко Показати IP 28 Липня 2021 14:51
Урррра!
Правда Показати IP 28 Липня 2021 16:55
МОЛОДЦІ. ПАМ'ЯТНИКА НЕ БУДЕ
Ми ж вас обирали ! Показати IP 28 Липня 2021 18:27
А шо думають з того приводу народні депутати від Волині ?
лінивець Показати IP 28 Липня 2021 19:12
а де кошти які здавали на памятник? а де кошти які були виділені державою?
томаш томаш Показати IP 28 Липня 2021 19:21
знаєте памятник Степану Бандері потрібен ,але точно не біля заксу!!
123 до томаш томаш Показати IP 28 Липня 2021 20:49
І Чикатилу теж, пропонуйте варіанти, де?
Серж до 123 Показати IP 29 Липня 2021 17:46
Ну ти і їб@нько
Бібіка Показати IP 28 Липня 2021 21:26
Правильно, він там взагалі недоречний.
Сергій Показати IP 28 Липня 2021 23:49
А гроші де? Ті гроші які збирали з лучан на його встановлення?? Людей кіданули як завжди.
Роман Володимирович Показати IP 29 Липня 2021 05:24
Люди розівчились бути толерантними, і вести дискусії аргументуючи...Спочатку хотів висловити думки, ідеї, а коли прочитав коменти то випав в осад) Освіту здобували там де Шаріков? Бо Преображенський так не висловлювався.
Я Показати IP 29 Липня 2021 07:13
Навіщо памятник взагалі потрібен..ще й кому...
Лучанка Показати IP 29 Липня 2021 07:51
Слава Богу! Для чого він в Луцьку? Хай перемагає здоровий глузд!
Серж Показати IP 29 Липня 2021 17:48
Ну і кацапів поналітало в коментарі
Бульба Показати IP 30 Липня 2021 08:45
Правильне рішення!! Тратити гроші міста на памятник погана ідея, бо є набагато важливіші справи!! А крикунам-патріотам порада - візьміть в дружини з заначки сімейний бюджет, неповезіть дітей на відпочинок, не купуйте півроку мясо, і не робіть ремонт на кухні, а купіть участок за 300000$ І ставте там памятник!!!! Що??? Здулися??? Пропав патріотизм???