USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Лучани просять можливості купити пива після 22:00

9 Березня 2016 17:29
Переглянути можливість продажу алкоголю у Луцьку вночі просять міські владу. Відповідну петицію зареєстрував на сайті Єдиної системи місцевих петицій 9 березня лучанин Максим Мацюк.

«На мою думку, наразі цей закон діє лише в одні ворота і більше заважає купити алкоголь не тим, хто порушує правопорядок уночі, а тим хто прийшовши пізно з роботи хоче розслабитись випита пляшку пива.

У нас зараз працює патрульна поліція, яка контролює спокій у місті. Також є закон, який забороняє вживати алкоголь у громадських місцях. Цих двох факторів, на мою думку, достатньо для підтримання порядку уночі в місті», - йдеться у петиції.

Підписати петицію можна ТУТ. До кінця збору підписів залишилось 14 днів .
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
нхя не смішно Показати IP 9 Березня 2016 17:30
Яке нх пиво? - До жінки в люлю!
Слушна Пропозиція до нхя не смішно Показати IP 11 Березня 2016 13:42
Треба зробити посвідчення "Пивний алкоголік" і на виконкомі затвердити. Бажаючі будуть писати заяви і через комісію департаменту соціальної політики вирішувати видавати його чи ні. Хто його отримае і буде мати при собі і показувати продавцям таким людям продавати пиво круглодубово.
бе Показати IP 9 Березня 2016 17:36
жах! і за зниженою ціною і на пиво і на горідку і на самогон! а то як можна розслабитись якщо прийшов пізно ??? з роботи! і бутерброд з салом і огірком! і до 8 ранку!! а то в нас і так мало хаників!
нарколог Показати IP 9 Березня 2016 17:37
щоб ви ще хліба просили1
Алконавт до нарколог Показати IP 10 Березня 2016 02:38
Не треба нам того пива по ночах. Хто хоче напитися то і до 22. 00 справиться і способів сотні аби захотів. Бо цієі неадекватної молоді і так вистачає. Не треба нам ще гіршої ситуації в цьому плані. Думайте про майбутнє а не ж*пою
не лучанин Показати IP 9 Березня 2016 17:46
мацюк! а якщо купити пиво перед роботою і в холодильник! чи для тебе це як ковбаса на шиі у собаки?
дідо Показати IP 9 Березня 2016 17:48
Які проблеми ? зайшов в будь-який бар, випив пивка після 10ої.... і з перегаром весело пішов на роботу вранці.
Руслан Показати IP 9 Березня 2016 17:55
Спочатку було незвично, а зараз привик. І вважаю це нормою. Кому потрібно додому купують заздалегідь, а гопота не так бухає поночі.
алкаш Показати IP 9 Березня 2016 17:59
2 літра пива і жінка не потрібна
дьодік Показати IP 9 Березня 2016 18:01
Алкашня мінусує.
дурню до дьодік Показати IP 9 Березня 2016 18:04
алкашня не пиво п'є
дьодік до дурню Показати IP 10 Березня 2016 09:34
Про пивний алкоголізм щось чув? Нє? - Почитай - може накриє просвітлення.
Читач Показати IP 9 Березня 2016 18:01
То ж можна закупитись пивом, та й попити вдома після роботи, навіщо швендатись по генделикам?
до речі Показати IP 9 Березня 2016 18:01
слушна пропозиція. І так всі знають, що алкашня закупляється на точках, і їх ніхто не контролює. А те що Романюк заборонив продаж пива в нормальних магазинах робить гірше нормальним людям. ГАНЬБА РОМАНЮКУ і його псевдозаходам.
До Романюка М. Я. до до речі Показати IP 9 Березня 2016 18:06
Це те саме що відключення гарячої води після 22:00. Утиски простих людей
Просто Лучанин до До Романюка М. Я. Показати IP 9 Березня 2016 23:28
а давайте петицію на рахунок гарячої води напишете???
полюх Показати IP 9 Березня 2016 18:10
алкашня взагалі не п"є спиртне -вони трезвенники!!!
не полішук Показати IP 9 Березня 2016 18:16
потрібно відкрити генделик біля кожного будинку ! луцк впереди планеты всей!!ура пьянству!!
карабас барабас Показати IP 9 Березня 2016 18:17
Без проблем!
ханик Показати IP 9 Березня 2016 18:20
хто дасть рубль на пиво....
юзя Показати IP 9 Березня 2016 18:27
алікі розкрою тайну вам. ...валиш на заправкі на відродження і гордіюк і купляєш!!!бо вони не до луцька відносяться і залийся
ю Показати IP 9 Березня 2016 18:28
Текст повідомленняхи
Бум Показати IP 9 Березня 2016 18:51
того пива ще забагато днем продається! Які гульки вночі? БидлоГени тянуть на подвиги.
Романюк М. Показати IP 9 Березня 2016 20:03
Ніяких петицій! Пиво після 22.00 можна купувати тільки в "Карабасі"!
Здравый смысл Показати IP 10 Березня 2016 00:43
Заправки на Гордіюк і на відродження відносяться до Луцька. А ось купувати там можна по іншим причинам. Романюк заборонив продавати після 10 алкоголь - г*ндон, с*ка. Приоритет відпочинку це алкоголь, вітаю ви алкоголіки. Зрівняти відключення води і продаж алкоголь, це взагалі кретинизм найвищого рівня. Я впевнений, що мінімум половина тих, хто хоче вернути продаж алкоголю, ще вчора кричали - русскі, б*дло, тільки і знають що водка і балалайка, ватнікі. Ви в данний момент себе прирівнюєте до них, до тих кого гнобите. Хочете пити алкоголь, вперед в заклади, їх вистачає. Хочете дешевше, зарання купуйте і вдома тихенько. А накидати новій поліції роботу по розгону вуличних пияк, це марнотратство фізичної сили та ресурсів. Знайшли бл*дь проблему, алкоголь їм не продають. Гарного всім відпочинку. Поставте за мету відпочивати, та й взагалі відмоіитися від алкоголю. Не добра це справа, та й не варта коштів в здоров'я.
євроінтегратор Показати IP 10 Березня 2016 04:47
Допилися.Досить того що безвізовий режим пропили. До піпецю залишилось ще трішечки.
Я Показати IP 10 Березня 2016 07:14
Проблема не купитити пива, а видно для когось потреба в "продати пива".
Глядач Показати IP 10 Березня 2016 10:39
Боже, які ви всі лапочки, всі такі правильні (ЗОЖ і т.п),аж гидко читати. А самі то полюбе бухаєте, а тут гоните пургу. На рахунок вищепоставленого питання, то я вважаю, що не потрібно нічого відміняти/продавати. Хто хоче випити вперед в бари чи клуби їх зараз безліч або купіть собі спайку пива та радуйтесь. Не думаю, що хтось з наших "любих" посадовців приділить цьому питанню хоч якусь увагу! Розходимся)
Anonymous Показати IP 15 Березня 2016 20:02
вот читаю я эту бредятину и думаю ..... сколько дыбилов ещё существует на этом свете ..... как всегда со своим салом навязываются ... такое ощущение что кроме сала у вас дома больше есть нечего нищеброды ... во вторых иногда хочется взять пивка чипсова и посмотреть какой нибудь фильм .... в третих пиво продаётся в во многих магазинчиках в городе только там работают нормальные продавцы которые не палят кантору как некоторые нашумевшие о себе .... в четвёртых причём тут жены ?есть люди возможно у которых их нету, и на последок пора отменить этот убогий закон который почти не действует в городе и вообще чем больше запретов тем больше хочется его нарушить