USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Лучани просять об'їзну дорогу у західній частині міста

13 Вересня 2016 19:43
Мешканці окраїн Луцька нарікають на постійний шум і гази від машин, які їздять вулицями Львівською, Володимирською та Ковельською.

Таку петицію зареєстрував на сайті Єдиної системи місцевих петицій Богдан Петриченко.

"Транзитний транспорт цілодобово рухається вулицями Львівською, Володимирською, Ковельською, забруднюючи викидними газами і шумом середовище мешкання жителів цих вулиць і прилеглих кварталів", - написав лучанин.

Також автор петиціїї зазначає, що в разі появи вибоїн на проїжджій частині на Львівській будинок №63 вібрує як під час землетрусу і просить якнайшвидше запланувати будівництво об'їзної дороги.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
місцевий Показати IP 13 Вересня 2016 20:33
Давно пора продовжити Дачне-Озерце-Жидичин-Маяки і на Гірку Полонку або і далі за село
Юрист Показати IP 13 Вересня 2016 20:35
Давно пора було запланувати і зробити нормальну об'їзну. Під омелянівською гіркою можна було зробити широку вулицю з Володимирської з виїздом на кінець Львівської, а не створювати шанхай з провулків.
Анонім Показати IP 13 Вересня 2016 21:00
В Генплані Луцька ніби й заплановано продовження окружної автомобільної дороги,але поки це буде..
Волинь чемпіон Показати IP 13 Вересня 2016 22:37
А технічна можливість є ??? В генплані досі є пряма дорога від боратинського повороту до стадіону Підшипник, щоб не робити викрутаси до цвинтаря, але Боратинські депутати роздали землю на якій мала бути дорога, їм плювати на громадські потреби.
2 Показати IP 13 Вересня 2016 23:28
А мені в мелушух над дорогою тіпа не шумлять ?
КЕ до 2 Показати IP 14 Вересня 2016 00:06
Милуші взагалі то!
2 Показати IP 14 Вересня 2016 00:35
мені не мішають , а тобі шумлять , а боти в городі живиш , а ми село не люди.
читач Показати IP 14 Вересня 2016 01:26
От якби переіменувати вулицю, то так, можна і нужна!!!! А щось там будувати то це ні, ніяк не вийде. При владі злочинці, а аж ніяк не політики чи державоторці. Від міськради і до парламенту України просто здочинцв.
сергій Показати IP 23 Вересня 2016 15:32
в генплані СРСР така обїздна була запланована від львівської (приблизно від розвороту траликів) до ковельської (десь до знаку луцьк). наявність широкої дороги і малої завантаженості очевидно зумовила не побудову такої дорогои. а за останні півстоліття омеляник, володимирська, боголюби і прилеглі масиви забудувались так, що там дорогу вже і не побудуєш просто так.