USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.80 40.10
  • PLN 9.85 10.10

Лучани скаржаться на сміттєзвалища посеред міста. Фото

17 Квітня 2020 18:19
Містяни звертають увагу на нелегальні звалища та неприбране сміття в різних мікрорайонах Луцька.

Лучанка Вікторія Кравчук на платформі «Відкрите місто» повідомила про неприбрану гору сміття у дворі на вулиці Шота Руставелі.

«За сміттєвими контейнерами, які розташовані навпроти під’їзду №7 будинку №9 на вулиці Шота Руставелі постійно лежить купа сміття – гілки дерев, якісь мішки», – зазначила вона.
Також додала, що неприбране сміття є й неподалік вказаної адреси.
Своєю чергою, Катерина Глудик звернула увагу на нелегальне сміттєзвалище, що на вулиці Івана Франка (неподалік будинку №27).
Ще раніше лучани скаржилися на нерегулярний вивіз побутових відходів, зокрема із дворів на вулицях Ярощука та Будівельників, а також із сектору приватної забудови на вулиці Стефаника.

Окрім того, містяни прохали навести лад на ділянці, що під мостом на проспекті Перемоги, та встановити смітники біля обласного драмтеатру.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Радовец Вася Показати IP 17 Квітня 2020 19:40
Чинуші, на суботники вперед, а не красти і дерибанити гроші громади і в кабінетах з курвами бавитися! Хватить!
Волиняка до Радовец Вася Показати IP 18 Квітня 2020 09:03
Те, що ти зас*анець чинуші не винуваті
Радовец Вася до Волиняка Показати IP 18 Квітня 2020 09:28
Слідкуй, бидлай, за своїм язиком, а то можна і поплатитися!
007 Показати IP 17 Квітня 2020 19:48
Самі засрал..ь по вуха , а тепер кричать караул . Саме сміття туди не прийшло і гілкі не нарізались . Зробіть суботнік як колись і буде вам щастя
Ірина Арахамія до 007 Показати IP 17 Квітня 2020 21:31
Спалювати сміття не можна, то де ці дорогенькі комунальники, майстри жеків, керовніки осбб. Тра щоденно працювати, а не каву і самогон жерти і раз в місяць перед зарплатою щось імітувати і показуватися на території.
008 Показати IP 17 Квітня 2020 20:10
А потім ти ж будеш кричати що карантин порушили))?
Віталій Показати IP 18 Квітня 2020 10:36
Чисто не там де прибирають,а там де не смітять. Хоча...я особисто плачу регулярно!!! 340 грн. за утримання будинку та прибудинкової території.Ау!,ЖЕД, ти де з моїма (і не тільки,бо платять і інші мешканці будинку) грошима?!!!
Віталій Показати IP 18 Квітня 2020 10:46
Звернення до керівництва міста!!! Можливо вже пора наказувати мешканців міста за сміття на вулицях,дорогах,біля домівок,у дворах тощо (тільки один приклад - територія заказника "Гнідавське болото", де будівельне сміття викидається прямо біля дороги і на землю заказника). Всі бачать (керівництво) але ніхто ніх...(вибачте) не робить. Можливо вже пора наказувати керівників ЖЕДів за невиконання покладених на них обов*язків по належному утриманню будинків та прибудинкових територій (адже кошти регулярно, щомісяця по цій статті надходять на відповідні рахунки)
Віталій Показати IP 18 Квітня 2020 10:50
Керівники ЖЕДів,не чекайте судових позовів за неналежне невиконання Вами своїх обов*язків!!!