USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Лучани скаржаться на великі черги в «Епіцентрі»

10 Грудня 2017 19:03
У гіпермаркеті «Епіцентр», що розташований на вулиці Окружій у селі Липини, не працює половина з усіх наявних кас, тому покупці змушені простоювати по півгодини у черзі.

Про це Під Прицілом повідомили читачі.

Ситуація з непрацюючими касами постійно повторюється, а в гіпермаркеті цією проблемою ніяк не переймаються, зазначає видання.

Причина такої ситуації проста: невисокі зарплати та важкий робочий графік, який досягає 13 годин за зміну, та відношення адміністрації, яка не може впоратися з даною проблемою.


Доказом нестачі кадрів є те, що лише 8 грудня Волинський обласний центр зайнятості проводив акцію «Живи та працюй в Україні!» саме за підтримки мережі гіпермаркетів «Епіцентр». Під час заходу кадрова служба гіпермаркету пропонувала вакансії продавця непродовольчих товарів, касира торговельного залу, охоронника, кухаря, вантажника, водія навантажувача.

Крім того, покупці скаржаться на графік маршрутки, який складений дуже невдало і людям на холоді доводиться чекати на транспорт.

До речі, власником мережі гіпермаркетів «Епіцентр» є екс-регіонал та нардеп Олександр Герега, який володіє статками у $688 млн. Дружина Олександра Гереги Галина свого часу була секретарем Київської міської ради.

Віталій Іщук
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Постійний покупець Показати IP 10 Грудня 2017 19:14
Мало того, що там завжди великі черги, так вони ще оформляють картки по пів години, поки решта покупців стоять у черзі.
упс до Постійний покупець Показати IP 10 Грудня 2017 19:51
робіть як я....є інші магазини,а туди йду при крайній необхідності..а про їхні карточки на знижки-окрема епопея!!!!!
Анонім Показати IP 10 Грудня 2017 19:42
Туди доїхати важко , а виїхати маршрутками ще важче. Доводиться по 50 хв чекати, що їхню маршруку , що 9а. Тому їхати туди немає бажання...
А де черги Показати IP 10 Грудня 2017 20:26
?
123 Показати IP 10 Грудня 2017 20:29
Доки лучани не зрозуміють, що єдиний дієвий спосіб довести свою думку до приватного бізнесу - це "голосування гривнею", так і будуть "скаржитись в повітря".
Анонім Показати IP 10 Грудня 2017 20:39
з таким графіком роботи та з такою зарплатою нехай самі ті роботодавці працюють.! звичайно оловини кассирів нема! їм платити зарплату потрібно!
Анонім Показати IP 10 Грудня 2017 20:51
А нехай там активісти до долу попадають,як уже було,то ,може,краще стане...
Анонім Показати IP 10 Грудня 2017 23:10
Дуже інформаційна стаття, щодня можна писати про черги абсолютно у всіх магазинах міста,особливо в час пік,вихідні дні і передноворічні свята...треба було краще біля ялинки сфотографуватись,було б цікавіше дивитись,а не фотографувати одну ту саму касу в різних ракурсах...
Головне Показати IP 11 Грудня 2017 09:36
Те, що усі знають, що це бізнес рига і усе одно йдуть туди за тим ширпотребом китайським. Постій 40 хвилин у черзі - гавкати почнеш не те що сперечатися з касирами. Бойкот Епіцентру!
natalka Показати IP 11 Грудня 2017 12:40
Там черги лише у суботу та неділю. В будні дні - пусто!!!
Йопрст Показати IP 12 Грудня 2017 02:21
Черги постійно,доїхати-виїхати проблемно,за такі зарплати які вони платять хай самі працюють,магазин належить-РИГАМ,Нова Лінія теж.
Анонім Показати IP 13 Грудня 2017 11:34
В теплі зі світлом, в чистому маркеті... Про що ця стаття? Про те що хтось конкуренцію боїться або має особисту зацікавленість в таких статтях