USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Лучани тричі за день уникали евакуатора

10 Жовтня 2016 20:08
Патрульні штрафують водіїв, які перегороджують тротуари та заважають руху пішоходів. За день патрульні тричі викликали евакуатор, однак щоразу з’являлись водії і перепарковувались без порушень ПДР.

Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції Луцька.

Сьогодні, близько 14 години, екіпаж полісменів працював біля візового центру на вулиці Кривий Вал. Протягом майже години часу патрульні винесли більше 5 постанов за порушення правил зупинки та стоянки автомобілів, одну з яких – на водія транспортного засобу з іноземними номерами.

Ще один автомобіль, Range Rover, був припаркований на тротуарі, чим заважав проходу людей. Інспектори знайшли водія у візовому центрі та попросили його переїхати. Також на нього винесли постанову за статтею 122 КУпАП. Чоловік усунув дане правопорушення та переїхав.
А годиною пізніше інший екіпаж виявив Mitsubishi Pajero, який також перегородив тротуар на проспекті Чорновола. Патрульні викликали евакуатор, оскільки водія не було. Однак через кілька хвилин з дитячої поліклініки вийшла жінка, яка зателефонувала чоловікові, щоб він переїхав. Водій також усунув правопорушення, а на нього винесли постанову за порушення правил зупинки/стоянки.

Загалом, за день патрульні тричі викликали евакуатор, однак щоразу з’являлись водії і перепарковувались без порушень ПДР.

«Закликаємо водіїв бути більш свідомими, а всіх громадян запевняємо: для нас Закон – один для всіх, і ми щодня підтверджуємо це своєю роботою», – йдеться у повідомленні.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, 8 жовтня на вулиці міста виїхав перший евакуатор.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Йок Показати IP 10 Жовтня 2016 20:41
і що той евакуатор заробить? Димом від соляри нас труїть.
Ахванасій Показати IP 10 Жовтня 2016 21:32
Біля "Левади" бикота постійно запарковує весь тротуар.Люди з дитячими колясками змушені з"їзджати на дорогу щоб проїхати.Патруль ту бикоту ніколи не турбує "чомусь".
Лучанин до Ахванасія до Ахванасій Показати IP 10 Жовтня 2016 21:45
Вони бояться модних машин. Бо за них прийдеться відповідати.
Хфілімон до Ахванасій Показати IP 10 Жовтня 2016 21:48
І коло бані на "пугачьова" та ж сама картіна.Колись я полюбляв гаїшніків тролити цим питанням про паркування на тратуарі.
Олександр до Ахванасій Показати IP 11 Жовтня 2016 12:07
А хтось з вас, любителів пожалітися, телефонував на 102? Чомусь герої знаходяться тільки в інеті
шановний Показати IP 10 Жовтня 2016 22:35
який гарний візовий центр, а можна більше фото?
.Антиевакуатор до шановний Показати IP 10 Жовтня 2016 22:52
Особливо фото місць для паркування
7777 Показати IP 11 Жовтня 2016 01:21
Хотів би побачити це видовище,коли евакуаторщик буде машину вагою під 3т.,і не менше ніж 50 кускій зелених комісарів,без присутності водія 'тягнути' ту машину....))))
Анонім Показати IP 11 Жовтня 2016 04:40
Страшний сон водія:-[за ним женеться евакуатор:-)
1985 Показати IP 11 Жовтня 2016 07:57
На Грибоєдова кожен день стоїть багато машин під знаком, цікаво чому їх не прибирають? Якщо всіх то всіх, під носом не видно.
123 Показати IP 11 Жовтня 2016 08:16
Краще б ці лягаві, ловили п'яних водіїв, а то кали начальство дасть пі***и, вони бистрінько штампують постанови за парковку. Пару днів назад їхав за патрулькою біля ст. Ринку, там як завжди хто зна як припаркований, під знаком, на зупинці і водії в машинах сиділи. А ці ЛЯГАВІ просто проїхали прямо... Показушнікі!!!!
Сердитий водій Показати IP 11 Жовтня 2016 09:52
Чому не облаштовують парковки !!! Ситуація створена штучно і поліція має довбати мерію для створення парковок, а потім штрафувати !!! Чергова ганьба владі за роками створену проблему !!!