Лучани втретє поступились баскетбольному «Динамо»

14 Січня 2016 10:16
Після перемоги над аматорською командою «Сервіс Мастер» у 1/4 кубка луцький «Волиньбаскет» очікувала інша столична команда – «Динамо». Перша гра відбулася в Луцьку на Щедрий вечір.

Раніше суперники двічі зустрічалися у рамках Суперліги. В обох випадках лучани зазнали переконливої поразки, тому й в кубку особливих надій на перемогу не було. Попри це «лицарі» показали достойну гру, хоч і за пустих трибун.

Перевага гостей у першій чверті склала лише 5 очок. Найбільше у ній запам’яталися триочкові від Артура Дроздова. У другій 10-хвилинці замість очікуваного ривка БК «Волиньбаскет-WOG», стався спурт «динамівців» – 3:8 (23:33). Така різниця мячів трималася фактично всю гру. Перед великою перервою рахунок становив 38:48. А фінальний свисток зафіксував на табло результат 74:87.

«Волиньбаскет-WOG» - «Динамо» - 74-87 (20:25, 18:23, 18:25, 18:14)

Найбільше очок у грі набрали волиняни Микола Полюляк (20)та Хакім Джексон (17). У киян найкращим снайпером став Олександр Фурс – 15 очок. А «динамівець» Квінтон Доггет у матчі оформив дабл-дабл (10 підбирань + 11 очок).

«Київське «Динамо» – сильна команда. Та ми старалися грати на перемогу. Після ігор першого етапу ми багато зрозуміли, команді багато над чим потрібно працювати. У другій грі з «Динамо» старатимемося виправити ситуацію. Не знаю, що з того вийде, але ми точно старатимемося», – розповів головний тренер лучан Дмитро Чайковський.

Матч-відповідь команди зіграють у Києві у суботу, 16 січня. Початок зустрічі о 14:40.