USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.77 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Лучани вимагатимуть арешту Медведчука

21 Березня 2016 20:00
У Луцьку відбудеться пікет СБУ та прокуратури з вимогою арештувати Віктора Медведчука та заборонити його організацію «Український вибір». Пікет запланований на вівторок, 22 березня.

Про це повідомляють організатори акції: «Національний Альянс» та «Вільні люди Волинь».

За словами організаторів, пікет розпочнеться о 10:00 біля стін обласного управління СБУ, що по проспекті Перемоги, 4.

«Метою акції є привернення уваги Президента та силових відомств до підривної антидержавницької діяльності головного агенту впливу РФ в Україні, куратора проектів «Новоросія», «русская весна» та «Федералізація» Віктора Медведчука та змушення влади проявити політичну волю для притягнення до відповідальності особисто Віктора Медведчука та членів «Українського вибору», які стояли біля витоків ДНР/ЛНР. За сепаратизм, державну зраду та фінансування тероризму. Кампанія «Медведчук-підарешт» пройде у 15 областях України», - йдеться у повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Швидше б! Показати IP 21 Березня 2016 20:39
Давно пора! Патріоти у тюрмах та переслідується, а ця слизька морда видає із себе праведника!
Анонім Показати IP 21 Березня 2016 21:28
Та ніхто його не посадить.Убога ганчірка Порошенко у нього на ципочках бігає
Ваня Путинский Показати IP 21 Березня 2016 21:36
Медведчуку терм1ново звання ХЕР-ой всея Москов1я!
Anonymous Показати IP 21 Березня 2016 21:47
О, бачу по мінусам, є ще смердячі підлизувачі, які цю тварюку путінську люБЛЯТЬ! Так тримати! Отримайте свій пиріжок!
Всезнайко до Anonymous Показати IP 21 Березня 2016 22:45
Насипте йому солі на х...
Дядько Показати IP 21 Березня 2016 22:13
Ой, ну не смішіть, вже неможливо. Хіба солі під хвіст насипете))))
А Показати IP 21 Березня 2016 22:26
Ржу німагу! Немає чим зайнятись? Знов "хромадські діячі та активісти" показуватимуть свою "тіпа" роботу.
стефко до А Показати IP 22 Березня 2016 06:32
Ото і є твоє нутро. ---- ржу нє магу!!!!!!
Читач Показати IP 21 Березня 2016 22:28
Марна справа, ніхто його чіпати не буде...(
А Показати IP 22 Березня 2016 00:17
Лучани не хочуть вимагати дороги поладити,чи дитсадки радянськi звiльнити
123 Показати IP 22 Березня 2016 07:57
Так. А ще лучани- активісти вимагають негайно заарештувати всіх терористів по всьому світу. і на що той ср*ний Інтерпол дивиться.
Ідол Показати IP 22 Березня 2016 14:03
Не чіпайте мудрих поміркованих багатих бо залишитесь без них і пропадете а вони і за кордоном будуть жити добре