USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Лучани зібралися на першу осінню зарядку в парку

4 Вересня 2016 10:19
Майже сотню лучан зібрала традиційна загальноміська ранкова зарядка у центральному парку. Масові спортивні вправи планують організовувати, доки дозволятимуть погодні умови.

Загальноміська ранкова зарядка відбулася 4 вересня поблизу входу до центрального парку культури та відпочинку імені Лесі Українки.

Як зауважила тренер-інструктор Вікторія Самчук, такі заходи організовують щотижня починаючи з липня і зацікавлення лучан зарядкою було помітним. Нині, мовляв, люди повертаються до роботи, тому учасників зарядки було дещо менше, ніж влітку. Спортивні вправи, які виконують разом, з її слів, більше «заводять» людей, адже майже ніхто не може змусити себе займатися спортом вдома на самоті. Натомість зарядка у групі налаштовує працювати над собою усе більше і більше, щоб краще виглядати в очах оточуючих. Не кожен може дозволити собі відвідини фітнес-центрів, тож лучани долучаються до загальноміських ранкових зарядок

Окрім традиційної акції «Ранкова гімнастика для всіх» відбулася силова підготовка для охочих взяти участь у півмарафоні, що запланований на 11 вересня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
DEXTER Показати IP 4 Вересня 2016 10:49
коментар було видалено
Стас Показати IP 4 Вересня 2016 11:12
Віка ти супер старалась
рда Показати IP 4 Вересня 2016 12:08
І іра корнелюк теж
Дід Іван Показати IP 4 Вересня 2016 12:26
То роздягнуте дівоцтво то таки справді слічно виглядає ! Поседиш на лавці збоку, надивишся на то всьо і жити хочеться !
молодці Показати IP 4 Вересня 2016 12:58
може познайомятся та сексом зранку займатись будуть та героів робити.ато ще пару років і всі гейропейцями стануть
їїї Показати IP 4 Вересня 2016 13:25
а де рабан))?
Ya Показати IP 4 Вересня 2016 16:35
А чому зарядка тільки раз в тиждень а не щодня?
1 Показати IP 4 Вересня 2016 16:49
МОЖЕ ПРОСТО ДОЗВОЛИТИ ЛЮДЯМ БЕЗКОШТОВНО РАЗ НА ТИЖДЕНЬ ПРИХОДИТИ В ФІТНЕС ЗАЛИ, ЧИ СЛАБО.... АВРАМЕНКО ПРАЦЮЙ, ЧИ КОЖНОМУ КУПИ ПО ГРІФУ..
4 Показати IP 4 Вересня 2016 17:41
Жінка в білій кепці оооооох супер. Теж тренер?
Анонім до 4 Показати IP 4 Вересня 2016 22:39
Є дві в білих.Яка з них?
спорцмен Показати IP 4 Вересня 2016 20:06
коментар було видалено
Virji Показати IP 4 Вересня 2016 20:33
Якось не вписується використання радянських способів здорового способу життя в декомунізацію "европейської "України. ???????
уа до Virji Показати IP 4 Вересня 2016 21:29
Треба декомунізувати цей захід. База Фіззарядки повинна бути у кабаках, пивних, аптеках. Для спиртсменів треба живе пиво бо на ранок вони мертві люди. Бо всі знають спорт калічить- спирт лікуе.
Virji до уа Показати IP 5 Вересня 2016 10:41
Ви не зрозуміли. Нинішня влада ,якщо її можна назвати владою, старається стерти історію України радянського періоду,і в той же час повертається до методів радянської епохи. Нового нічого не здатні зробити.
Аня Показати IP 4 Вересня 2016 21:51
Клас, нарешті Луцьк стає цікавим та прогресивним! Справді шкода, що зарядка лише раз на тиждень! Але організатори - всеодно молодці!
Борода Показати IP 4 Вересня 2016 22:29
Вiка молодець