Лучани засмічують навколишні села?
![](/files/news/2008/10-22/2435-1u.jpg)
Депутат Луцької районної ради Галина Міщук під час сесії Луцької районної ради підняла питання про екологічний стан на території сільських рад, що розташовані поблизу Луцька. Про це 22 жовтня інформує репортер «Волинських Новин».
За словами пані Міщук, на території Підгайцівської сільради виникло стихійне сміттєзвалище. За її словами, туди возять сміття саме з обласного центру Волині.
Як стверджує Галина Міщук, одного разу «на гарячому» впіймали водія, який хотів вивантажити відходи з луцького картонно-руберойдового заводу, яких «навіть у Брищі (там розташоване сміттєзвалище – «ВН») не хотіли». Проте викликаний працівник компетентної владної структури, яка відповідає за екологію, на превелике здивування, почав розповідати водію, як саме писати пояснення, щоб мінімізувати відповідальність.
Депутат Галина Міщук стверджує, що проблема несанкціонованих сміттєзвалищ є актуальною не лише для Підгаєцької, а і для всіх інших приміських сільрад Луцького району.
Голова Луцької районної ради Богдан Прус у відповідь на депутатське звернення пані Міщук пообіцяв, що ці питання будуть розглядати під час засідання однієї з постійних депутатських комісій.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
За словами пані Міщук, на території Підгайцівської сільради виникло стихійне сміттєзвалище. За її словами, туди возять сміття саме з обласного центру Волині.
Як стверджує Галина Міщук, одного разу «на гарячому» впіймали водія, який хотів вивантажити відходи з луцького картонно-руберойдового заводу, яких «навіть у Брищі (там розташоване сміттєзвалище – «ВН») не хотіли». Проте викликаний працівник компетентної владної структури, яка відповідає за екологію, на превелике здивування, почав розповідати водію, як саме писати пояснення, щоб мінімізувати відповідальність.
Депутат Галина Міщук стверджує, що проблема несанкціонованих сміттєзвалищ є актуальною не лише для Підгаєцької, а і для всіх інших приміських сільрад Луцького району.
Голова Луцької районної ради Богдан Прус у відповідь на депутатське звернення пані Міщук пообіцяв, що ці питання будуть розглядати під час засідання однієї з постійних депутатських комісій.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722045632)
Олексій ДУДИЧ
Показати IP
23 Жовтня 2008 09:45
про розвиток туризму: можна організувати непоганий туристичний маршрут по смітниках області і Луцька для іноземців, з протигазами і ОЗК :)
догосподарювались...
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.