USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Плавець із Луцька встановив новий юнацький рекорд України

21 Серпня 2019 14:23
На чемпіонаті світу із плавання серед юніорів, що проходить у Будапешті (Угорщина), юний спортсмен з Луцька встановив новий юнацький рекорд України.

Про це повідомили у відділі спорту Волинської ОДА.

Вчора Максим Ткачук, взявши 100-метрівку брасом за 1:02:31 хв, заявив про себе, як про нового рекордсмена, а також став 12-тим за підсумками змагань.

Тренували Максима викладачі А.Тихонович і В. Самчук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Луцьк Показати IP 21 Серпня 2019 17:04
Наші діти розумніші за дорослих !!! Поки дорослі розкидаються своїми амбіціями, юний спортсмен встановлює рекорди !!! Максим гордість області і країни !!!! Тренерам подяка !!!!
Показати IP 21 Серпня 2019 19:08
молодчага - раджу батькам переїхати до Києва тренуватись + ніякої фарми малому.
Сарапін Віталій Показати IP 21 Серпня 2019 19:47
Максим Ткачук тренується в Самчука Володимира! А. Тихонович два роки немає ніякого відношення до Макса! А Тихонович перший тренер Макса і позиція директора кругом виставляти два тренера! Для того щоб зменшувати заслугу тренера Володимира Самчука!!! Ще раз Вітаємо Макса з шаленими результатом на Чемпіонаті світу 2019!!!
1й до Сарапін Віталій Показати IP 21 Серпня 2019 20:46
завжди пишуть першого і діючого тренера - це норма!!!. ваш син в тій же групі що і Макс?тобто тренер Володя? то чого Макс рекорди б"є, а ваш син ні? тож тренер "зірка"!!!!!!
Сарапін Віталій до 1й Показати IP 22 Серпня 2019 09:16
Я хочу щоб мій син став людиною! І для мого 14 літнього сина бути чемпіоном області та входити до команди Волинської області за 1,5 року тренувань під наглядом Самчука В. на мою думку є нормальним результатом роботи тренера!!! Дякую
Пенсионер в плавании до Сарапін Віталій Показати IP 21 Серпня 2019 21:25
В школе к первой учительнице (учителю) относятся с уважением на всю жизнь. Школа плавания - не исключение. Имейте совесть уважаемый Сарапин Виталий. Успехов Вашему сыну.
Сарапін Віталій до п до Пенсионер в плавании Показати IP 22 Серпня 2019 09:21
Я маю совість! Те що я написав правда! Є тандем тренера та спортсмена! Якщо є розуміння, підтримка та відносини тоді це рекорди та досягнення!! А коли за 2 роки перший тренер навіть не цікавиться результатом свого вихованця і немає ніякого відношення до спортсмена!!! Яка може бути повага???
123 Показати IP 22 Серпня 2019 17:37
Директор спортивної школи "зробив ВСЕ", щоб згортувати колектив тренерів і спортсменів! Ситуацію з одним тренером не зміг вирішити в стінах школи, виніс на обласний рівень! Інші тренера теж не в захваті від роботи в такому колективі, тому і звільняються і шукають підробітки від надто "великої" зарплати в інших місцях!