Луцький плавець здобув золото на чемпіонаті України

24 Квітня 2019 10:31
Дорослий чемпіонат України та серед молоді з плавання стартував у Харкові 23 квітня. Вдалим перший день видався для лучанина Максима Ткачука, який виборов золото на чемпіонаті серед молоді.

На дистанції 100 метрів брасом вихованець КЗ «СДЮСШОР плавання Луцької міської ради» Максим Ткачук фінішував першим з результатом 1:03.72. Срібло дісталося Максиму Овчіннікову зі Запоріжжя (1:04.18), а бронза – в Давида Кизименка з Кривого Рогу. Серед дорослих результат Максима став шостим.

«Це ліцензійний старт на чемпіонат світу, чемпіонат світу серед юніорів та Європейський юнацький Олімпійський фестиваль. Максим показав нормативи і виборов ліцензії на два останніх змагання. Підготовка була тяжкою. Три тижні підряд – три старти: чемпіонат Волині, «Мультінейшенс» в австрійському Граці і цей третій в Харкові», – розповів тренер спортсмена Володимир Самчук.

У фіналах плили також лучанки Дана Ахмедова (6 місце на дистанції 100 м брас – 1:14.59) та Анастасія Дмитрієва (8 місце на дистанції 50 м на спині – 0:31.69.

Нагадаємо, на міжнародному турнірі з плавання «Мультінейшинс» в Автрії Максим Ткачук виборов дві золотих нагороди.