USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Лучанина посадили на понад два роки за крадіжку пляшки віскі з АТБ

4 Лютого 2022 21:16
Раніше судимий лучанин проведе за ґратами понад два роки за крадіжку пляшки віскі з супермаркету АТБ, також він здійснив крадіжку рюкзака.

Про це стало відомо з вироку Луцького міськрайонного суду Волинської області.

У вересні минулого року чоловік, який раніше мав судимість, здійснив дві крадіжки в магазинах. Спочатку крадій вкрав рюкзак за 349 гривень, а згодом вкрав з АТБ на вулиці Ковельській пляшку віскі марки «Jack Daniel's» за 449 гривень.

В суді злочинець свої вини не заперечував, підтвердивши факти крадіжок.

Врахувавши особу обвинуваченого, суд призначив йому покарання у виді року позбавлення волі, приєднавши рік та два місяці невідбутого покарання за іншим вироком.

Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Дмитро Показати IP 4 Лютого 2022 21:34
Якщо «Jack Daniel's» варо було простити... Людина маэ смак...
В. Показати IP 4 Лютого 2022 21:46
Офигеть 2года!!!! Всех в верховной раде посадить лет на 20-ь а кого и на 30-ь.
лінивець Показати IP 4 Лютого 2022 22:14
Два роки через пляшку коньяку?збитки були на 449 гривень а кормити і лікувати злочинця два роки-це набагато дорожче вийде!!!
Льоха Показати IP 4 Лютого 2022 22:46
А як вагонами вивозять,фурами,літаками
ВОВК Показати IP 4 Лютого 2022 23:05
О. це по нашому, по українськи :)
Народна прокуратура до ВОВК Показати IP 5 Лютого 2022 16:35
Ну так. А в Америці, Німеччині чи Китаї рецидивіста за це нагородили б, правда? Через своїх представників у Верховній Раді організуйте відміну відповідальності за крадіжки Злодіям речі ж потрібніші, ніж їх законим власникам. І заспокойтесь врешті, адже настане загальне щастя
Кислотник Показати IP 5 Лютого 2022 02:00
Ох уж ця блатна романтика) Вкрав би горілку, тоді взагалі зачьотно було б! А то віскі... Не патріот певно.