USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Луганську ОДА захопили сепаратисти

29 Квітня 2014 17:24
Люди в масках, камуфляжі, з битами і арматурою в руках захопили будівлю Луганської обласної держадміністрації.

Як передає кореспондент Радіо Свобода, агресивно налаштовані нападники вибили двері, вікна на першому поверсі будівлі і зайшли всередину. Міліція була всередині, але опору не чинила.

Згодом міліціонерів вивели у внутрішній двір будівлі.

Над ОДА вивісили російський прапор. Люди у вікнах махають прапорами, зокрема, російськими і «народного ополчення Донбасу».

З будівлі викинули український прапор, по ньому почали проходити люди, але потім частина активістів відмовилася від цього, заявивши, що не потрібно топтати символіку. Згодом прапор прибрали.

Всередині нападники організовують охорону будівлі, сторонніх всередину не пускають.

Люди під ОДА кричать: «Росія», «Референдум». Міліції навколо немає.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
1111 Показати IP 29 Квітня 2014 18:40
Юля,де ти? Рятуй Україну, ти ж так за неї вболіваєш! Чи у вас всіх розуму зроду не було, що думали як піаритись будете, Яника виженете і все - знай інтерв'ю роздавай, красуйся з екрану телевізора, така собі Мати Тереза, рятівниця всього світу?! Мозги треба було зразу включити, що кацапи так просто вам не піддадуться, і на ваші заклики "Слава Україні" так просто не підуть..А то стільки людей загинуло і ради чого? Щоб таку державу про...рали.? Столицю України треба назад в Харків перенести - отам Юлі з Кроликом поле діяльності буде. А так Юля, па-па, Луганськ, як казав Арсенько.
Дончанин до 1111 Показати IP 29 Квітня 2014 19:40
"Столицю України треба назад в Харків перенести - отам Юлі з Кроликом поле діяльності буде" - отам Юлю и кролика посадят в клетку и будут демонстрировать как наиболее ценные экземпляры зоопарка.
війсковий до 1111 Показати IP 29 Квітня 2014 20:17
Стидоба за таких безмозглих лідерів, лекше завести народ, запіаритись, а приймати мудрі рішення мозгів не хватає.На очах розколюють державу. З такими темпами, до виборів Луганська, Харківська, Донецьа області будуть вже в складі Россії і їм начхати на санкції і соті попередження. Нев же не зрозуміло крім нас самих нам ніхто реально не поможе, Де ці долбані Юлі, Тягнебики, Яроши з їхніми штабами спротивами, де реальний захист держави?
Дончанин до війсковий Показати IP 29 Квітня 2014 20:56
коментар було видалено
Йовік до війсковий Показати IP 29 Квітня 2014 21:39
Ви раніше кричали ніяких провокацій,що подумає Росія.А тепер Ярош винний.Ще тоді треба було кінчати без суду з бандюками.Вам Башкаленка було шкода
Анонім до Йовік Показати IP 29 Квітня 2014 23:07
Дебільний поступок з Башкаленком зробив нас українців на сході в криму фашистами, що і допомогло Путіну використати ситуацію, враховуючи бездарність наших лідерів.
Сподобалось, і це по до 1111 Показати IP 30 Квітня 2014 10:32
тили-тили, трали-вали, Крым уже мы проипали. Пять, четыре, три, два, раз - проипем сейчас Донбасс!!!
Анонім Показати IP 29 Квітня 2014 20:01
Я уж прочитав "Луцьку".
куди далі Показати IP 29 Квітня 2014 20:09
І куди далі ми прийдемо, поки наші "керманичі" неголені будуть соплі жувати і бурмотіти собі під ніс свої напівбожевільні мантри? Може, пора міняти "владу" на дійсно владу?
пенсіонер Показати IP 29 Квітня 2014 20:24
Який дурень ще сьогодні підтримує цю сектанську партію Бют. Будучи при владі не поділились з Ющенком, опустили кпаїну, навязали самий дорогий газ, просрали Крим, Продовжують просирати схід. Господи спаси Україну від цієї здичавілої баби і її секти
Янукович Показати IP 29 Квітня 2014 21:05
Янукович, вертайся....
Герман до Янукович Показати IP 29 Квітня 2014 21:32
коментар було видалено
Юрко Показати IP 29 Квітня 2014 21:17
Обласну міліцію Луганська охороняють наші волинські вевешки : вч1141 МОЛІТЬСЯ ЗА НИХ!!!
Дончанин до Юрко Показати IP 29 Квітня 2014 21:22
коментар було видалено
Дончанин до Юрко Показати IP 29 Квітня 2014 21:40
Подробности убрали. Поэтому пишу кратко - ВСЕ живы - здоровы.
Дончанин до Юрко Показати IP 29 Квітня 2014 22:27
Что самое интересное, забанили мое сообщение, в котором я описывал то, что уже висит на Яндексе.
Анонім до Юрко Показати IP 29 Квітня 2014 23:09
Вже здали зброю без бою.
Лучанин Показати IP 29 Квітня 2014 21:31
Скільки толерастії.Давайте відловлювати на вулицях Луцька ригів, комуняк і іншу проросійську заразу і........................
Дончанин до Лучанин Показати IP 29 Квітня 2014 21:43
коментар було видалено
Стас до Дончанин Показати IP 29 Квітня 2014 21:47
Що ти несеш ?Кого в Криму відловлювали?А в Луганську ходять колоради по квартирам і викрадають людей.
Дончанин до Стас Показати IP 29 Квітня 2014 22:02
Кого в Луганске выкрали? А в Крыму просто не дали возможности отлавливать. Даже у нас в Донецке устроивших вчера побоище под охраной милиции (не нашей) сразу же вывезли из города, так как они - приезжие.
Анонім Показати IP 29 Квітня 2014 21:41
Дайте людям зброю
Херсон Показати IP 29 Квітня 2014 21:44
коментар було видалено
Українець Показати IP 29 Квітня 2014 22:36
Шановні хто хоче в Росію, пакуйте чемодани і Ласкаво просимо на потяг!!!!!!!!!!!!!!!!!