USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Луцьк очистять від «брутального секонд-хенду»

16 Грудня 2015 18:00
Рішення про демонтаж яскравих вивісок на двох магазинах секонд-хенду ухвалили у виконкомі 16 грудня.

Як повідомив директор КП «Луцькреклама» Олександр Ковальський, у проектах рішень йдеться про демонтаж зовнішньої реклами по проспекту Волі, 29 (яскраво червона вивіска з написом Секонд Хенд) та демонтаж засобу зовнішньої реклами на вулиці Лесі Українки, 52 (аналогічний напис, що під впливом обурення громадськості завісили темною плівкою).

Нагадаємо, «брутальний секонд-хенд» у центрі міста викликав спротив громади, тож була зареєстрована петиція з вимогою замінити позбавлену художнього смаку вивіску.

Зі слів Олександра Ковальського, підприємця оштрафують.
Члени виконкому підтримали проекти рішення про демонтаж вказаних засобів зовнішньої реклами.

До слова, присутні звернули увагу на великий синій банер, що розташований на будинку, що на вулиці Лесі Українки, 52. Як пояснив директор КП «Луцькреклама», це банер «Укртелекому», що також був розміщений з порушенням. Складено акт про виявлення порушення і підприємство мусить його усунути.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Оглядач Показати IP 16 Грудня 2015 18:39
Дивно, вся країна - помийка, а їх образив напис "Секонд Хенд"...
Ас Показати IP 16 Грудня 2015 18:45
Одні смітники з яркими вивісками
Вова Показати IP 16 Грудня 2015 19:04
Барани, треба не вивіски закривати а красти менше, та країну розвивати - щоб у людей були гроші на нові речі
Андрій до Вова Показати IP 16 Грудня 2015 20:44
Готовий підписатися під кожним словом Вашого комента, і обуруюся дебелізмом наших чиновників.Довели народ до зубожіння,тепер їм не подобається "художній смак" вивіски .А те що 80 відсотків секондхендовських автомобілів якими користуються наші волиняни вам подобається?А те що мерія придбала в Польщі списані тролейбуси ,це відповідає якомусь смааку?
Ас до Андрій Показати IP 16 Грудня 2015 21:44
Авто і в Америці 80%, і в ЄС 87% вживані народ до зубожіння довів сам себе на виборах кого вибирають??? протесних рухів немає всіх все влаштовує і нехай вдягається в б/у і ість гмо все добре чим менше людей буде тим краще усім здоровим і багатим
Ас до Андрій Показати IP 16 Грудня 2015 21:50
Вибрали банкіра комсомольця Романюка він ще і алкаш що воно може робити тільки красти
ПАС до Ас Показати IP 16 Грудня 2015 22:38
На нещодавніх виборах до міськради взагалі НЕ БУЛО ЗА КОГО ГОЛОСУВАТИ
debilu Показати IP 16 Грудня 2015 21:22
v londoni e, v parugi e a v takiy pomuiniy iami iak lutsk soromno))))))))
ВОВК Показати IP 16 Грудня 2015 21:36
Ну ПРЯМ ОДНІ ЕСТЕТИ А НЕ полішуки з голим задом. Напишіть їм Гуччі або Макабі хай тішаться голопупенки. Дайте грошей і в дупі бачили ваш секонд.
Ас до ВОВК Показати IP 16 Грудня 2015 21:48
А гроші нащо давати все одно пропють,потрібно з бідняків останні копійки зняти держава нікому не винна...тоді може відповідальність появиться
Ая Показати IP 16 Грудня 2015 21:45
Пане Модераторе не можу зрозуміти, як можна дбати про "культуру реклами" і при тому засмічувати мову, щей дозволяти на це. Ось реклама SEKEND HAND-не Хенд- такого слова в англійській мові нема, у перекладі з англійської означає ДРУГА РУКА. При тому українська мова не є настільки "еластичною" як англійська і треба б писати, чи перекладати: З ДРУГОЇ РУКИ. В жодному разі англійське Н не транслюєтся і не вимовляєтся як українське Х. Англ. Н, є тільки Г, без огляду в якому слові вжите. Тому прошу вивчайте і свою і чужу мову і не повторюйте помилок інших. У сусідів нема фонеми Г, тому то вони можуть гавкотіти як їм вигідно. А наша і мова і культура набагато вищому рівні.
Anonymous Показати IP 16 Грудня 2015 22:04
Від'****ться від бізнесу, то не міськради діло, ЯКА І ДЕ ВИВІСКА!
Anonymous Показати IP 16 Грудня 2015 22:06
Аааа.. так вони пана Леся поважають... Тільки у нього було "Важке кацапське крісло, позбавлене художнього смаку"!
волинянин Показати IP 16 Грудня 2015 22:14
народ за рахунок цих торгових точок вдягається функціонери проаналізуйте контигент покупців
Ас до волинянин Показати IP 17 Грудня 2015 07:55
Я думаю депутати міськоі ради, обласноі і одні джипи і лімузини там стоять
? Показати IP 17 Грудня 2015 02:41
навпроти - реклама АПТЕКИ, за якою НЕ ВИДНО вивіску управління освіти! ПОБАЧИЛИ? що будете робити ?????????????
Андрій Показати IP 14 Січня 2016 21:26
На Радянській повно вивісок які "позбавлені художнього смаку". на тому ж будинку є ще якісь радянські вивіски з обдертою краскою