USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Луцьк увійшов у десятку туристично привабливих міст

14 Січня 2016 12:42
Українські видання склали рейтинг міст, які туристам буде цікаво відвідати навіть на вихідні, – повідомляє «Волинська газета» з посиланням на РБК-Україна.

Серед найпопулярніших для екскурсій населених пунктів експерти назвали такі відомо-стратегічні міста, як Київ, Одеса, Львів, Харків. Є також Вінниця, Кам’янець-Подільський, Запоріжжя, Чернівці та Івано-Франківськ.

Але тим приємніше, що в топовій десятці опинилася й столиця Волині.

Серед родзинок Луцька експерти назвали його історичну спадщину: «Луцьк дуже часто називають містом-фортецею. Та незважаючи на свою багату історію, він залишається молодим та сяючим містом. Відвідайте церкви та монастирі, замки епохи Середньовіччя та величні собори».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
АС Показати IP 14 Січня 2016 12:55
Коли старий ринок знести і привести до ладу Замок Любарта то Луцьк стане номер Три після Лемберга і Чернівців хто поіде на туалет дивитись навколо замку
ВОВК до АС Показати IP 14 Січня 2016 18:58
А хоч 1 номером постав - доходів від туризму 2 копійки. А Старий ринок кожен місяць в бюджет дає реальні гроші. Про яку архітектуру мова ? Пару старих халуп на все місто. Замок -єдине що є пристойне. Полішуки - це теж візитівка Луцька.
Лучанин Показати IP 14 Січня 2016 12:58
Я вас благаю) село селом....
АС до Лучанин Показати IP 14 Січня 2016 14:34
Село це Одеса там в центрі труси на вікнах сушать грязна,а Киів то взагалі смітник біля кожноі станціі метро пацюки скачуть,а троєщина,теремки,святошино...Луцьк досить пристойне місто,гарно спроектоване до 1991 року. Тут одна єдина проблема-полішуки вони не здатні до культури Абсолютно грязні ліниві напівлюди...
Олена до АС Показати IP 14 Січня 2016 14:57
Іноді краще змовчати або ж просто жувати.
АС до Олена Показати IP 14 Січня 2016 16:07
Нічого собі порада??? І скільки Ви важите?
Лучанка до Лучанин Показати IP 16 Січня 2016 17:11
О, скільки любові до рідного міста!
ПАВЛО Показати IP 14 Січня 2016 14:21
ОХ -ЦІ ВІЧНО НЕВДОВОЛЕНІ.... ДО ПУТІНА В ГОСТІ ВАС ТРЕБА НИТІКИ 1 ГОРДІТЬСЯ ЛУЦЬКОМ І ЩОСЬ РОБІТЬ ДЛЯ ЙОГО ПРИВАБЛИВОСТІ 1
ХОМА Показати IP 14 Січня 2016 14:25
А ти хлопче крім свого села ще десь був..... ЩОБ ПОРІВНЯТИ 7
Петро Показати IP 14 Січня 2016 15:11
Луцьк звичайне місто , туристів 0-2 людини . Ніхто нічого не робить для туристичної привабливості і не зробить , бо Луцьк це не Прага , не Відень , не Будапешт , не Львів навіть . Назвіть хоча б одну причину по якій люди можуть приїхати в Луцьк окрім справ ? Хіба школоти з села на замок глянути
АС до Петро Показати IP 14 Січня 2016 16:16
Якби Ви тут народились то любили б його... В Луцьку самий великий в межах мiста парк в Європі,єдиний збережений "квадратний замок",самий довгий житловий будинок в світі на 33 два кілометри в Китаі не має,найбільша Кірха в Украіні і багато ще до речі правельно говорити Волинсько-галицьке князівство Волинь була від Києва до Любліна і від Пінска до Тернополя...
Нік Показати IP 14 Січня 2016 16:50
Коли їхали до Парижу, казав своїм сусідам по автобусу, що дуже хочу побачити Ейфелеву вежу. І отримав такий коментар сусідки: "А на що там дивитися, купа іржавого заліза, краще я по магазинах пройдуся". Це я ось до чого, перш за все треба позбавитись власної меншовартості. Так, Луцьк - це не Прага , не Відень , не Будапешт , не Львів навіть - це Луцьк!!! Місто з тисячолітньою історією! Місто, яким захоплюються українські і закордонні туристи. Так, не все у нас добре, не все правильно, не все ідеально. Але це перш за все від тарганів у головахбагатьох його мешканців, які нічого не бачать далі власного носа, нічого не хочуть робити у себе, а лише здатні кивати на Львів та інших. так ми не Львів, але і Ви Петре, Лучанин, Хомо далеко не львів’яни.
Віктор Показати IP 14 Січня 2016 17:13
Точно, дякуємо владі справжній нормальній, яка розвивала місто, тобто князю Любарту, що побудував колись для нас замок. Я люблю своє місто але його треба розвивати. Патріотизм це добре але...
зоя до Віктор Показати IP 15 Січня 2016 00:33
а що конкретно ви зробили для свого міста?
Анонім до Віктор Показати IP 15 Січня 2016 16:36
Та ну, Луцьк за останні 3 роки дуже виріс і розвинувся!
ОРИСЯ Показати IP 14 Січня 2016 17:42
ІНТЕРНЕТНІ ПИСАКИ 1 ГОРДІТЬСЯ СВОІМ МІСТОМ--ЧОРТ ВАС ПОБИРАЙ... ЯК БІДНА МАТИ ТО ЩО--ІІ ВЖЕ НЕ ЛЮБИТИ 777
Просто мама Показати IP 14 Січня 2016 18:21
Може іноземних туристів і 0-2 людини приїздить до Луцька, а українських доволі багато. До мого чоловіка по службі приїзджають колеги з інших регіонів, то вони в захваті від нашого міста. І старе місто, і парк, і зоопарк, і центр, кажуть супер. Бувають по справах в різних частинах міста, і завжди повертаються додому з гарними враженнями. Кажуть, що наше місто просто ідеальне для проживання. Повертаються сюди з рідними та друзями, коли випадає вибирати куди їхати у відрядженя наступного разу, то не роздумуючи обирають Луцьк.
Анна Показати IP 15 Січня 2016 00:07
Дуже красиве місто. Одне з улюбленихулюблених. Не один раз приїздили до цієї краси. Дивитись є на що.
Аліна Показати IP 15 Січня 2016 16:40
А я люблю Луцьк, і не тільки за те, що це моє рідне місто, але й за чудових людей, і навіть поліщуків :), і за те, що добиратися до будь-якої точки займає максимум годину, і за той замок, який манить своєю величчю, і навіть за Стир, все ж там теж гарно, і ще за багато чого....